426
426 - Bramming St. (Bus) Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 |
---|---|---|
Gabelsvej V Skolen (Bramming) | 13:12 | 14:12 |
Bakkevejens Skole (Bramming) | 13:14 | 14:14 |
Sct Knuds Allé (Bramming) | 13:15 | 14:15 |
Mulvadvej (Bramming) | 13:17 | 14:17 |
Terpager (Bramming) | 13:20 | 14:20 |
Lille Darum (Bramming) | 13:23 | 14:23 |
Videkær Huse (Bramming) | 13:33 | 14:33 |
Bramming St. | 13:08 | 14:40 |
Store Darum (Bramming) | 13:26 | 14:26 |
St. Darum Feilbergvej V Gammel Darumvej (Bramming | 13:28 | 14:28 |
Darum Nørremark (Bramming) | 13:31 | 14:31 |
Mulvad (Bramming) | 13:35 | 14:35 |
Mulvadvej (Bramming) | 13:36 | 14:36 |
Sydtrafik Bus tidsplan - 426 (Bramming St. (Bus))
Sydtrafik Bus-planen for 426-ruten, Bramming St. (Bus), giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Gabelsvej V Skolen (Bramming) station til Mulvadvej (Bramming) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede Sydtrafik tidsplan.