464
464 - Mariager Skole (Hjulhusvej / Mariager) Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 |
---|---|
Assens Busterminal (Niels Madsens Vej / Mariagerf | 06:45 |
Trinderupvej (Assensvej / Mariagerfjord Kommune) | 06:48 |
Trinderup (Havndalvej / Mariagerfjord Komm) | 06:50 |
Havndalvej (Mariagerfjord Kommune) | 06:51 |
Dalhusvej (Havndalvej / Mariagerfjord Kommune) | 06:51 |
Dalhusvej/Semvej (Mariagerfjord Kommune) | 06:56 |
Sem (Semvej / Mariagerfjord Kommune) | 06:59 |
Kastbjerg (Randers Kom) | 07:06 |
Kastbjerg/Landevejen (Randers Kom) | 07:07 |
Ajstrup (Ajstrupvej / Mariagerfjord Kommune) | 07:14 |
Nebstrupvej (Landevejen/Mariagerfjord Kommune) | 07:21 |
Nebstrup (Nebstrupvej / Mariagerfjord Kommune) | 07:25 |
Norupkrydset (Norupvej / Mariagerfjord Kommune) | 07:29 |
Norup (Norupvej / Mariagerfjord Kommune) | 07:30 |
Falslev (Norupvej / Mariagerfjord Kommune) | 07:31 |
Assens Skole (Skolegade / Assens) | 07:38 |
Mariager Skole (Hjulhusvej / Mariager) | 07:50 |
NT Bus tidsplan - 464 (Mariager Skole (Hjulhusvej / Mariager))
NT Bus-planen for 464-ruten, Mariager Skole (Hjulhusvej / Mariager), giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Assens Busterminal (Niels Madsens Vej / Mariagerf station til Mariager Skole (Hjulhusvej / Mariager) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede NT tidsplan.