465
465 - Gyrstinge Kildeskolen Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 |
---|---|
Skee (Langebjergvej) | 07:27 |
Allindelille Friskole (Skeevej) | 07:28 |
Allindelille (Mølleskovvej) | 07:29 |
Allindelille Ved Drisdalsvej (Kastrupvej) | 07:29 |
Vink - Allindemagle Huse (Allindelillevej) | 07:31 |
Vink - Allindemagle Øvej (Allindemaglevej) | 07:35 |
Vink - Estrup (Allindemaglevej) | 07:37 |
Vink Ll. Svenstrup (Holbækvej) | 07:42 |
Vink - Gyrstingevej (Holbækvej) | 07:44 |
Vink - Gårdstofte (Gyrstingevej) | 07:48 |
Gyrstinge Skovhuse (Gyrstingevej) | 07:56 |
Gyrstinge Kirken (Gyrstinge Bygade) | 07:59 |
Movia Bus tidsplan - 465 (Gyrstinge Kildeskolen)
Movia Bus-planen for 465-ruten, Gyrstinge Kildeskolen, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Skee (Langebjergvej) station til Gyrstinge Kildeskolen (Gyrstinge Bygade) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede Movia tidsplan.