482 - Rynkeby Tidsplan
tirsdag og torsdag Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 |
---|---|---|---|---|
Kerteminde Rtb. (Kerteminde Kommune) | 07:01 | 11:52 | 13:29 | 14:26 |
Hinkesvej (Kerteminde Kommune) | 07:02 | 11:53 | 13:30 | 14:27 |
Ladbyvej (Kerteminde Kommune) | 07:06 | 11:56 | 13:33 | 14:30 |
Vikingemuseet Ladby (Kerteminde Kommune) | - | 11:59 | - | - |
Ladby (Kerteminde Kommune) | 07:07 | 12:02 | 13:34 | 14:31 |
Zone 17 (Kerteminde Kommune) | 07:08 | 12:03 | 13:35 | 14:32 |
Tværgyden / Lange Gyde (Kerteminde Kommune) | 07:11 | - | - | - |
Gadekæret (Kerteminde Kommune) | 07:14 | 12:05 | 13:37 | 14:34 |
Kertinge (Kerteminde Kommune) | 07:15 | 12:06 | 13:38 | 14:35 |
Degneløkkevej (Kerteminde Kommune) | 07:16 | 12:07 | 13:39 | 14:36 |
Kølstrup Kirke (Kerteminde Kommune) | 07:17 | 12:07 | 13:39 | 14:36 |
Ulriksholmvej (Kerteminde Kommune) | 07:18 | 12:08 | 13:40 | 14:37 |
Hundslevgyden (Kerteminde Kommune) | 07:19 | 12:09 | 13:41 | 14:38 |
Hundslev (Kerteminde Kommune) | 07:22 | 12:11 | 13:43 | 14:40 |
Nymarken Skole (Kerteminde Kommune) | - | 12:13 | 13:45 | 14:42 |
Zone 19/ Zone 17 (Kerteminde Kommune) | 07:23 | 12:17 | 13:49 | 14:46 |
Tønderskovrækken (Kerteminde Kommune) | 07:25 | 12:18 | 13:50 | 14:47 |
Kirsebærhaven (Kerteminde Kommune) | 07:26 | 12:19 | 13:51 | 14:48 |
Grøndalsvej (Kerteminde Kommune) | 07:27 | 12:20 | 13:52 | 14:49 |
Mesterrækken (Kerteminde Kommune) | 07:28 | 12:21 | 13:53 | 14:50 |
Rynkeby Kirke (Kerteminde Kommune) | 07:30 | 12:23 | 13:55 | 14:52 |
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 |
---|---|---|---|---|
Kerteminde Rtb. (Kerteminde Kommune) | 07:01 | 12:39 | 13:29 | 14:26 |
Hinkesvej (Kerteminde Kommune) | 07:02 | 12:40 | 13:30 | 14:27 |
Ladbyvej (Kerteminde Kommune) | 07:06 | 12:43 | 13:33 | 14:30 |
Ladby (Kerteminde Kommune) | 07:07 | 12:44 | 13:34 | 14:31 |
Zone 17 (Kerteminde Kommune) | 07:08 | 12:45 | 13:35 | 14:32 |
Tværgyden / Lange Gyde (Kerteminde Kommune) | 07:11 | - | - | - |
Gadekæret (Kerteminde Kommune) | 07:14 | 12:47 | 13:37 | 14:34 |
Kertinge (Kerteminde Kommune) | 07:15 | 12:48 | 13:38 | 14:35 |
Degneløkkevej (Kerteminde Kommune) | 07:16 | 12:49 | 13:39 | 14:36 |
Kølstrup Kirke (Kerteminde Kommune) | 07:17 | 12:49 | 13:39 | 14:36 |
Ulriksholmvej (Kerteminde Kommune) | 07:18 | 12:50 | 13:40 | 14:37 |
Hundslevgyden (Kerteminde Kommune) | 07:19 | 12:51 | 13:41 | 14:38 |
Hundslev (Kerteminde Kommune) | 07:22 | 12:53 | 13:43 | 14:40 |
Nymarken Skole (Kerteminde Kommune) | - | 12:55 | 13:45 | 14:42 |
Zone 19/ Zone 17 (Kerteminde Kommune) | 07:23 | 12:59 | 13:49 | 14:46 |
Tønderskovrækken (Kerteminde Kommune) | 07:25 | 13:00 | 13:50 | 14:47 |
Kirsebærhaven (Kerteminde Kommune) | 07:26 | 13:01 | 13:51 | 14:48 |
Grøndalsvej (Kerteminde Kommune) | 07:27 | 13:02 | 13:52 | 14:49 |
Mesterrækken (Kerteminde Kommune) | 07:28 | 13:03 | 13:53 | 14:50 |
Rynkeby Kirke (Kerteminde Kommune) | 07:30 | 13:05 | 13:55 | 14:52 |
FYNBUS bus tidsplan - 482 (Rynkeby)
FYNBUS bus-planen for 482-ruten, Rynkeby, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Kerteminde Rtb. (Kerteminde Kommune) station til Rynkeby Kirke (Kerteminde Kommune) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede FYNBUS tidsplan.