53 - Arden Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 |
---|---|---|---|---|
Støvring St. | 08:26 | 14:14 | - | 15:59 |
Mosbæksallé (Støvring) | 08:27 | 14:15 | - | 16:00 |
Stubhuset (Grangårdsvej / Støvring) | 08:27 | 14:15 | - | 16:00 |
Karensmindeskolen (Mastrupvej / Støvring) | 08:30 | 14:18 | 14:18 | 16:03 |
Møllegårdsvej (Hobrovej / Støvring) | 08:32 | - | 14:20 | 16:05 |
Fasanvej (Buderupholmvej / Støvring) | 08:33 | - | 14:21 | 16:06 |
Buderupholm (Buderupholmvej / Rebild Kommune) | 08:35 | - | 14:23 | 16:08 |
Gammel Skørping (Rebild Kommune) | 08:38 | - | 14:26 | 16:11 |
Børnehuset 100 M Skoven (Skørping / Rebild Komm ) | 08:40 | - | 14:28 | 16:13 |
Ingersvej (Gl. Skørpingvej / Skørping) | 08:41 | - | 14:29 | 16:14 |
Børnehaven Enghaven (Gl. Skørpingvej/Skørping) | 08:42 | - | 14:30 | 16:15 |
Skørping Station | 08:43 | - | 14:31 | 16:16 |
Tværvej (Møldrupvej / Skørping) | 08:45 | - | 14:33 | 16:18 |
Naturskolen Rold (Møldrupvej / Rebild Kommune) | 08:46 | - | 14:34 | 16:19 |
Alminden (Blaakildevej / Mariagerfjord Kommune) | 08:50 | - | 14:38 | 16:23 |
Nordmarken (Blaakildevej / Arden) | 08:52 | - | 14:40 | 16:25 |
Rugmarken (Blaakildevej / Arden) | 08:53 | - | 14:41 | 16:26 |
Møllebygger S. Vej (Arden / Mariagerfjord Komm.) | 08:55 | - | 14:43 | 16:28 |
Arden Station (Mariagerfjord Kommune) | 09:00 | - | 14:48 | 16:33 |
NT bus tidsplan - 53 (Arden)
NT bus-planen for 53-ruten, Arden, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Støvring St. station til Arden Station (Mariagerfjord Kommune) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede NT tidsplan.