564 - Hårslev Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 | Afgang nr. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Havrehedskolen Morud (Nordfyn Kommune) | 14:00 | 14:14 | 15:00 | 15:18 | 16:05 |
Åbakkevej (Nordfyn Kommune) | 14:01 | 14:15 | 15:01 | 15:19 | 16:06 |
Zone 92 (Nordfyn Kommune) | 14:03 | 14:17 | 15:03 | 15:21 | 16:08 |
Nymarksgyden (Nordfyn Kommune) | 14:07 | 14:21 | 15:07 | 15:25 | 16:12 |
Lindebjerg (Nordfyn Kommune) | 14:08 | 14:22 | 15:08 | 15:26 | 16:13 |
Havrehedskolen Veflinge (Nordfyn Kommune) | 14:10 | 14:25 | 15:10 | 15:29 | 16:16 |
Stillebæk (Nordfyn Kommune) | 14:13 | 14:28 | 15:13 | 15:32 | 16:19 |
Zone 91 (Nordfyn Kommune) | 14:16 | 14:31 | 15:16 | 15:35 | 16:22 |
Flytterupgyden (Nordfyn Kommune) | - | 14:32 | - | 15:36 | 16:23 |
Rugårsvej 887 (Nordfyn Kommune) | 14:17 | - | 15:17 | - | - |
Flytterupgyden 52 (Nordfyn Kommune) | - | 14:35 | - | 15:39 | 16:26 |
Møllebjergvej (Nordfyn Kommune) | - | 14:36 | - | 15:40 | 16:27 |
Gamby (Nordfyn Kommune) | - | 14:39 | - | 15:43 | 16:30 |
Branebjerg (Nordfyn Kommune) | - | 14:41 | - | 15:45 | 16:32 |
Nordfynsskolen (Nordfyn Kommune) | - | 14:43 | - | 15:47 | 16:34 |
Vejruphuse 10 (Nordfyn Kommune) | - | 14:43 | - | 15:47 | 16:34 |
Bogensevej / Skovsgårdevej (Nordfyn Kommune) | - | 14:49 | - | 15:53 | 16:40 |
Skovsgårdevej (Nordfyn Kommune) | 14:21 | - | 15:21 | - | - |
Ralgyden / Rugårdsvej (Nordfyn Kommune) | - | 14:55 | - | 15:59 | 16:46 |
Ralgyden 13 (Nordfyn Kommune) | - | 14:56 | - | 16:00 | 16:47 |
Lundsgårdsvej (Middelfart Kommune) | - | 14:59 | - | 16:03 | 16:50 |
Berlin (Middelfart Kommune) | - | 15:00 | - | 16:04 | 16:51 |
Nymarksvej 12 (Nordfyn Kommune) | - | 15:04 | - | 16:08 | 16:55 |
Nymarksvej (Nordfyn Kommune) | 14:23 | 15:05 | 15:23 | 16:09 | 16:56 |
Ejlskov (Nordfyn Kommune) | 14:26 | 15:08 | 15:26 | 16:12 | 16:59 |
Zone 90 (Nordfyn Kommune) | 14:30 | 15:11 | 15:30 | 16:15 | 17:02 |
Zone 91 (Nordfyn Kommune) | 14:31 | 15:14 | 15:31 | 16:18 | 17:05 |
Nørreløkke (Nordfyn Kommune) | 14:32 | 15:16 | 15:32 | 16:20 | 17:07 |
Vestergårdsvej (Nordfyn Kommune) | 14:34 | 15:18 | 15:34 | 16:22 | 17:09 |
Hjortebjergvej (Nordfyn Kommune) | 14:35 | 15:19 | 15:35 | 16:23 | 17:10 |
Hårslev / Ejlskovvej (Nordfyn Kommune) | 14:36 | 15:21 | 15:36 | 16:25 | 17:12 |
Hårslev Kirke (Nordfyn Kommune) | 14:37 | 15:21 | 15:37 | 16:25 | 17:12 |
FYNBUS bus tidsplan - 564 (Hårslev)
FYNBUS bus-planen for 564-ruten, Hårslev, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Havrehedskolen Morud (Nordfyn Kommune) station til Hårslev Kirke (Nordfyn Kommune) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede FYNBUS tidsplan.