600S
600S - Jyllingecentret Tidsplan
søndag til lørdag Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 |
---|---|
Hillerød St. | 23:46 |
Frederiksborgcentret Royal Stage (Milnersvej) | 23:47 |
Trollesminde Allé (Peder Oxes Allé) | 23:50 |
Peder Oxes Allé Novo (Peder Oxes Allé) | 23:50 |
Jernaldervejen (Peder Oxes Allé) | 23:51 |
Freerslev (Roskildevej) | 23:56 |
Gørløse St. (Stationsvej) | 00:00 |
Gørløse (Hovedvejen) | 00:00 |
Lystrupvej (Kongensgade) | 00:07 |
Slangerup Rutebilstation | 00:13 |
Jørlunde (Roskildevej) | 00:15 |
Skyhøj (Roskildevej) | 00:18 |
Ølstykke St. | 00:22 |
Hans Erik Nielsens Vej (Frederiksborgvej) | 00:23 |
Svanholm Vænge (Gammel Roskildevej) | 00:25 |
Svestrup (Værebrovej) | 00:28 |
Tangbjerg (Værebrovej) | 00:28 |
Rådalsvej (Værebrovej) | 00:30 |
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej) | 00:33 |
Movia Bus tidsplan - 600S (Jyllingecentret)
Movia Bus-planen for 600S-ruten, Jyllingecentret, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Hillerød St. station til Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede Movia tidsplan.