604
604 - Kalbyrisvej Vendepladsen (Kalbyrisvej) Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 | Afgang nr. #5 | Afgang nr. #6 | Afgang nr. #7 | Afgang nr. #8 | Afgang nr. #9 | Afgang nr. #10 | Afgang nr. #11 | Afgang nr. #12 | Afgang nr. #13 | Afgang nr. #14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Udsigtsbakken (Gavnøvej) | 05:26 | 06:26 | 07:26 | 08:26 | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 | 13:52 | 14:52 | 15:52 | 16:52 | 17:52 | 18:52 |
Stivej (Appenæs Bygade) | 05:26 | 06:26 | 07:26 | 08:26 | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 | 13:52 | 14:52 | 15:52 | 16:52 | 17:52 | 18:52 |
Jacobshavn (Appenæs Bygade) | 05:27 | 06:27 | 07:27 | 08:27 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 | 15:53 | 16:53 | 17:53 | 18:53 |
Kastanievænget (Appenæs Bygade) | 05:28 | 06:28 | 07:28 | 08:28 | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 | 13:54 | 14:54 | 15:54 | 16:54 | 17:54 | 18:54 |
Birkevænget (Appenæs Bygade) | 05:28 | 06:28 | 07:28 | 08:28 | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 | 13:54 | 14:54 | 15:54 | 16:54 | 17:54 | 18:54 |
Gangtunnelen (Åderupvej) | 05:29 | 06:29 | 07:29 | 08:29 | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 | 13:55 | 14:55 | 15:55 | 16:55 | 17:55 | 18:55 |
Kragenæsvej (Åderupvej) | 05:30 | 06:30 | 07:30 | 08:30 | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 | 14:56 | 15:56 | 16:56 | 17:56 | 18:56 |
Skråvej (Åderupvej) | 05:31 | 06:31 | 07:31 | 08:31 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 13:57 | 14:57 | 15:57 | 16:57 | 17:57 | 18:57 |
Søndervang (Åderupvej) | 05:31 | 06:31 | 07:31 | 08:31 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 13:57 | 14:57 | 15:57 | 16:57 | 17:57 | 18:57 |
Egholmvej (Åderupvej) | 05:32 | 06:32 | 07:32 | 08:32 | 09:58 | 10:58 | 11:58 | 12:58 | 13:58 | 14:58 | 15:58 | 16:58 | 17:58 | 18:58 |
Ærøvej (Åderupvej) | 05:33 | 06:33 | 07:33 | 08:33 | 09:59 | 10:59 | 11:59 | 12:59 | 13:59 | 14:59 | 15:59 | 16:59 | 17:59 | 18:59 |
Norgesvej (Vordingborgvej) | 05:34 | 06:34 | 07:34 | 08:34 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 |
Gallemarksvej (Indre Vordingborgvej) | 05:36 | 06:36 | 07:36 | 08:36 | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 | 14:02 | 15:02 | 16:02 | 17:02 | 18:02 | 19:02 |
Præstøvej (Farimagsvej) | 05:37 | 06:37 | 07:37 | 08:37 | 10:03 | 11:03 | 12:03 | 13:03 | 14:03 | 15:03 | 16:03 | 17:03 | 18:03 | 19:03 |
Munkebo (Farimagsvej) | 05:38 | 06:38 | 07:38 | 08:38 | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 | 15:04 | 16:04 | 17:04 | 18:04 | 19:04 |
Næstved Rådhus (Teatergade) | 05:40 | 06:40 | 07:40 | 08:40 | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 | 15:06 | 16:06 | 17:06 | 18:06 | 19:06 |
Ramsherred (Jernbanegade) | 05:41 | 06:41 | 07:41 | 08:41 | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 | 15:07 | 16:07 | 17:07 | 18:07 | 19:07 |
Næstved St. (Farimagsvej) | 05:45 | 06:45 | 07:45 | 08:45 | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 13:11 | 14:11 | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 18:11 | 19:11 |
Ndr. Farimagsvej (Viadukten) | 05:46 | 06:46 | 07:46 | 08:46 | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 | 15:12 | 16:12 | 17:12 | 18:12 | 19:12 |
Hvedevænget (Jørgen Jensens Vej) | 05:48 | 06:48 | 07:48 | 08:48 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 | 14:14 | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 18:14 | 19:14 |
Østervej (Jørgen Jensens Vej) | 05:48 | 06:48 | 07:48 | 08:48 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 | 14:14 | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 18:14 | 19:14 |
Havevej (Kalbyrisvej) | 05:49 | 06:49 | 07:49 | 08:49 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:15 | 19:15 |
Solvangsvej (Kalbyrisvej) | 05:50 | 06:50 | 07:50 | 08:50 | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:16 | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 18:16 | 19:16 |
Stenlængevej (Kalbyrisvej) | 05:51 | 06:51 | 07:51 | 08:51 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 18:17 | 19:17 |
Skovburren (Kalbyrisvej) | 05:52 | 06:52 | 07:52 | 08:52 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:18 | 19:18 |
Frøstjernevej (Kalbyrisvej) | 05:53 | 06:53 | 07:53 | 08:53 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 18:19 | 19:19 |
Skovstjernevej (Kalbyrisvej) | 05:53 | 06:53 | 07:53 | 08:53 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 18:19 | 19:19 |
Kalbyrisvej Vendepladsen (Kalbyrisvej) | 05:54 | 06:54 | 07:54 | 08:54 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:20 | 19:20 |
Movia Bus tidsplan - 604 (Kalbyrisvej Vendepladsen (Kalbyrisvej))
Movia Bus-planen for 604-ruten, Kalbyrisvej Vendepladsen (Kalbyrisvej), giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Udsigtsbakken (Gavnøvej) station til Kalbyrisvej Vendepladsen (Kalbyrisvej) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede Movia tidsplan.