885 - Odense Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 | Afgang nr. #5 | Afgang nr. #6 | Afgang nr. #7 | Afgang nr. #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Munkebo Bycenter (Kerteminde Kommune) | - | 06:45 | - | - | - | - | - | - |
Toften / Lindøalleen (Kerteminde Kommune) | - | 06:46 | - | - | - | - | - | - |
Rastepladsen (Kerteminde Kommune) | - | 06:48 | - | - | - | - | - | - |
Snekkeled (Kerteminde Kommune) | - | 06:49 | - | - | - | - | - | - |
Zone 18 (Kerteminde Kommune) | - | 06:50 | - | - | - | - | - | - |
Drigstrupvej (Kerteminde Kommune) | - | 06:50 | - | - | - | - | - | - |
Lille Viby (Kerteminde Kommune) | - | 06:51 | - | - | - | - | - | - |
Strandgårds Allé (Kerteminde Kommune) | - | 06:52 | - | - | - | - | - | - |
Niels Bechs Allé (Kerteminde Kommune) | - | 06:53 | - | - | - | - | - | - |
Borgm. Hansensvej (Kerteminde Kommune) | - | 06:54 | - | - | - | - | - | - |
Kerteminde Rtb. (Kerteminde Kommune) | 06:00 | 06:56 | 08:10 | 12:38 | 13:38 | 14:38 | 15:38 | 17:21 |
Hinkesvej (Kerteminde Kommune) | 06:01 | 06:58 | 08:11 | 12:39 | 13:39 | 14:39 | 15:39 | 17:22 |
Søvangsparken (Kerteminde Kommune) | 06:02 | 06:59 | 08:12 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:40 | 17:23 |
Rynkebyvej (Kerteminde Kommune) | 06:04 | 07:01 | 08:14 | 12:42 | 13:42 | 14:42 | 15:42 | 17:25 |
Zone 19 (Kerteminde Kommune) | 06:06 | 07:03 | 08:15 | 12:44 | 13:44 | 14:44 | 15:44 | 17:26 |
Knudsensvænget (Kerteminde Kommune) | 06:06 | 07:04 | 08:15 | 12:44 | 13:44 | 14:44 | 15:44 | 17:26 |
Skovhuse (Kerteminde Kommune) | 06:07 | 07:05 | 08:16 | 12:45 | 13:45 | 14:45 | 15:45 | 17:27 |
Hulemosevej (Kerteminde Kommune) | 06:09 | 07:07 | 08:18 | 12:47 | 13:47 | 14:47 | 15:47 | 17:29 |
Skovsbovej (Kerteminde Kommune) | 06:10 | 07:08 | 08:19 | 12:48 | 13:48 | 14:48 | 15:48 | 17:30 |
Urup (Kerteminde Kommune) | 06:11 | 07:09 | 08:20 | 12:49 | 13:49 | 14:49 | 15:49 | 17:31 |
Vandværksvej (Kerteminde Kommune) | 06:15 | 07:13 | 08:24 | 12:52 | 13:52 | 14:52 | 15:52 | 17:34 |
Langeskov Kro (Kerteminde Kommune) | 06:16 | 07:14 | 08:25 | 12:53 | 13:53 | 14:53 | 15:53 | 17:35 |
Langeskov Station (Kerteminde Kommune) | 06:18 | 07:16 | - | 12:55 | 13:55 | - | - | - |
Nonnebovej (Kerteminde Kommune) | 06:22 | 07:20 | 08:28 | 12:59 | 13:59 | 14:56 | 15:56 | 17:38 |
Birkende (Kerteminde Kommune) | 06:23 | 07:21 | 08:29 | 13:00 | 14:00 | 14:57 | 15:57 | 17:39 |
Vøjremosegyden (Kerteminde Kommune) | 06:24 | 07:22 | 08:30 | 13:01 | 14:01 | 14:58 | 15:58 | 17:40 |
Kertemindevej / Odensevej (Kerteminde Kommune) | 06:26 | 07:24 | 08:32 | 13:03 | 14:03 | 15:00 | 16:00 | 17:42 |
Marslev Byvej / Kertemindevej (Kerteminde Kommune) | 06:26 | 07:24 | 08:32 | 13:03 | 14:03 | 15:00 | 16:00 | 17:42 |
Marslev Skole (Kerteminde Kommune) | 06:28 | 07:25 | 08:33 | 13:04 | 14:04 | 15:01 | 16:01 | 17:43 |
Marslev Kirkeby (Kerteminde Kommune) | 06:29 | 07:26 | 08:34 | 13:05 | 14:05 | 15:02 | 16:02 | 17:44 |
Mejerivejen (Kerteminde Kommune) | 06:30 | 07:28 | 08:35 | 13:06 | 14:06 | 15:04 | 16:04 | 17:46 |
Zone 10 (Kerteminde Kommune) | 06:32 | 07:29 | 08:36 | 13:07 | 14:07 | 15:05 | 16:05 | 17:47 |
Rågelund Efterskole (Odense Kommune) | 06:32 | 07:29 | 08:36 | 13:07 | 14:07 | 15:05 | 16:05 | 17:47 |
Zone 10/Zone 01 (Odense Kommune) | 06:35 | 07:31 | 08:38 | 13:09 | 14:09 | 15:07 | 16:07 | 17:49 |
Åsum Kirke (Odense Kommune) | 06:36 | 07:32 | 08:39 | 13:10 | 14:10 | 15:08 | 16:08 | 17:50 |
Odense Å / Åsumvej (Odense Kommune) | 06:37 | 07:34 | 08:40 | 13:11 | 14:11 | 15:09 | 16:09 | 17:51 |
Duedalen (Odense Kommune) | 06:38 | 07:35 | 08:41 | 13:12 | 14:12 | 15:10 | 16:10 | 17:52 |
Vollsmose Allé (Odense Kommune) | 06:40 | 07:37 | 08:42 | 13:13 | 14:13 | 15:11 | 16:11 | 17:53 |
Fyrreparken (Odense Kommune) | 06:40 | 07:38 | 08:43 | 13:14 | 14:14 | 15:12 | 16:12 | 17:54 |
Lærkeparken (Odense Kommune) | 06:41 | 07:39 | 08:44 | 13:15 | 14:15 | 15:13 | 16:13 | 17:55 |
Granparken (Odense Kommune) | 06:42 | 07:40 | 08:45 | 13:15 | 14:15 | 15:13 | 16:13 | 17:55 |
Bauhaus / Risingsvej (Odense Kommune) | - | 07:43 | 08:47 | - | - | - | - | - |
Sde Risingsvej (Odense Kommune) | - | 07:45 | 08:48 | - | - | - | - | - |
Paaskeløkkevej (Odense Kommune) | - | 07:46 | 08:49 | - | - | - | - | - |
Petersmindevej (Odense Kommune) | 06:43 | - | - | 13:16 | 14:16 | 15:15 | 16:15 | 17:56 |
Ejby Møllevej (Odense Kommune) | 06:44 | - | - | 13:17 | 14:17 | 15:16 | 16:16 | 17:57 |
Palnatokesvej (Odense Kommune) | 06:45 | - | - | 13:19 | 14:19 | 15:18 | 16:18 | 17:59 |
Skt. Jørgens Engen (Odense Kommune) | 06:46 | - | - | 13:20 | 14:20 | 15:19 | 16:19 | 18:00 |
Hans Mules Gade (Odense Kommune) | 06:47 | - | - | 13:21 | 14:21 | 15:20 | 16:20 | 18:01 |
Bredstedgade (Odense Kommune) | - | 07:53 | 08:55 | - | - | - | - | - |
Obc Nord Plads H (Odense Kommune) | 06:49 | 07:57 | 08:58 | 13:26 | 14:26 | 15:26 | 16:26 | 18:06 |
FYNBUS bus tidsplan - 885 (Odense)
FYNBUS bus-planen for 885-ruten, Odense, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Munkebo Bycenter (Kerteminde Kommune) station til Obc Nord Plads H (Odense Kommune) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede FYNBUS tidsplan.