9 - Learnmark Ane Stauningsvej Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 |
---|---|
Horsens Trafikterminal | 07:42 |
Vitus Berings Plads (Horsens Kom) | 07:43 |
Svanes Torv (Horsens Kom) | 07:44 |
Horsens NY Teater | 07:44 |
Skolegade/Nørregade (Horsens Kom) | 07:46 |
Kildegade (Horsens Kom) | 07:47 |
Skolegade/Kildegade (Horsens Kom) | 07:48 |
Borgmesterbakken/Møllegade (Horsens Kom) | 07:48 |
Møllegade (Horsens Kom) | 07:49 |
Østergade (Horsens Kom) | 07:50 |
Learnmark/Stadionsvej (Horsens Kom) | 07:51 |
Learnmark/A. Stauningsvej (Horsens Kom) | 07:52 |
Midttrafik bus tidsplan - 9 (Learnmark Ane Stauningsvej)
Midttrafik bus-planen for 9-ruten, Learnmark Ane Stauningsvej, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Horsens Trafikterminal station til Learnmark/A. Stauningsvej (Horsens Kom) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede Midttrafik tidsplan.