951X
951X - Fra Aalborg Tidsplan Arbejdsdage Tidsplan Aars Busterminal (Vesthimmerlands Komm.) Danpo / Aars Vest (Løgstørvej / Vesthim. Komm) Farsø Sygehus (Højgårdsvej / Farsø) Farsø Busterminal (Vesthimm. Komm.) Industrivej (Søndergade / Farsø) Ullits (Nibevej / Vesthimm. Komm.) Virksund (Skive Kom) Skive Trafikterminal 05:38 05:40 05:50 05:53 05:55 06:00 06:18 06:39 05:43 05:46 05:49 06:18 06:24 06:26 06:39 - 06:44 06:52 07:08 07:10 07:24 07:26 07:31 - 07:00 07:03 07:06 07:37 07:44 07:46 07:56 08:01 07:30 07:33 07:36 08:06 08:12 08:14 08:24 08:28 08:00 08:03 08:06 08:36 08:42 08:44 08:54 08:59 09:00 09:08 09:24 09:26 09:39 09:41 09:46 - 10:30 10:33 10:36 11:05 11:12 11:14 11:24 11:27 11:30 11:33 11:36 12:05 12:12 12:14 12:24 12:27 12:30 12:33 12:36 13:06 13:12 13:14 13:24 13:28 13:30 13:33 13:36 14:06 14:12 14:14 14:24 14:28 14:00 14:03 14:06 14:36 14:42 14:44 14:54 14:58 14:30 14:33 14:36 15:06 15:12 15:14 15:24 15:29 15:00 15:03 15:06 15:36 15:42 15:44 15:57 - 15:30 15:33 15:36 16:06 16:12 16:14 16:24 16:28 16:05 16:08 16:11 16:41 16:47 16:49 16:59 17:03 16:30 16:33 16:36 17:06 17:12 17:14 17:24 17:29 17:05 17:08 17:11 17:41 17:47 17:49 17:59 18:03 17:45 17:48 17:51 18:21 18:27 18:29 18:39 18:43 18:45 18:48 18:51 19:20 19:27 19:29 19:39 19:42 19:45 19:48 19:51 20:20 20:27 20:29 20:39 20:42 21:27 21:29 21:39 21:42 - - - - 21:45 21:48 21:51 22:20 22:27 22:29 22:39 22:42
lørdag Tidsplan Station Afgang nr. #1 Afgang nr. #2 Afgang nr. #3 Afgang nr. #4 Afgang nr. #5 Afgang nr. #6 Aalborg St. (Perron C4) 09:00 11:00 13:00 - - - Aalborg St. (Perron C3) - - - 16:00 18:00 20:00 Sygehus Syd (Hobrovej / Aalborg) 09:03 11:03 13:03 16:03 18:03 20:03 Firkløvervej (Hobrovej / Aalborg) 09:06 11:06 13:06 16:06 18:06 20:06 Hans Egedes Vej (Hobrovej / Aars) 09:35 11:35 13:35 16:35 18:35 20:35 Aars Busterminal (Vesthimmerlands Komm.) 09:42 11:42 13:42 16:42 18:42 20:42 Danpo / Aars Vest (Løgstørvej / Vesthim. Komm) 09:44 11:44 13:44 16:44 18:44 20:44 Farsø Sygehus (Højgårdsvej / Farsø) 09:54 11:54 13:54 16:54 18:54 20:54 Farsø Busterminal (Vesthimm. Komm.) 09:58 11:59 13:58 16:58 18:58 20:58 Industrivej (Søndergade / Farsø) - 12:01 - - - - Ullits (Nibevej / Vesthimm. Komm.) - 12:06 - - - - Virksund (Skive Kom) - 12:24 - - - - Skive Trafikterminal - 12:44 - - - - Hvidbjerg (Skive Kom) - 12:52 - - - - Vinderup Rtb. (Holstebro Kom) - 13:08 - - - - Toften/Søndergade (Holstebro Kom) - 13:10 - - - - Rasmus Færchs Vej (Holstebro Kom) - 13:23 - - - - Sundhedshus/Stationsvej (Holstebro Kom) - 13:25 - - - - Holstebro Trafikterminal - 13:30 - - - -
søndag Tidsplan Station Afgang nr. #1 Afgang nr. #2 Afgang nr. #3 Afgang nr. #4 Afgang nr. #5 Afgang nr. #6 Afgang nr. #7 Aalborg St. (Perron C4) 09:00 11:00 13:00 - - - - Aalborg St. (Perron C3) - - - 16:00 18:00 20:00 22:00 Sygehus Syd (Hobrovej / Aalborg) 09:03 11:03 13:03 16:03 18:03 20:03 22:03 Firkløvervej (Hobrovej / Aalborg) 09:06 11:06 13:06 16:06 18:06 20:06 22:06 Hans Egedes Vej (Hobrovej / Aars) 09:35 11:35 13:35 16:35 18:35 20:35 22:35 Aars Busterminal (Vesthimmerlands Komm.) 09:42 11:42 13:42 16:42 18:42 20:42 22:41 Danpo / Aars Vest (Løgstørvej / Vesthim. Komm) 09:44 11:44 13:44 16:44 18:44 20:44 22:43 Farsø Sygehus (Højgårdsvej / Farsø) 09:54 11:54 13:54 16:54 18:54 20:54 - Farsø Busterminal (Vesthimm. Komm.) 09:58 11:59 13:59 16:59 18:58 20:58 22:56 Industrivej (Søndergade / Farsø) - 12:01 14:01 17:01 19:00 21:00 - Ullits (Nibevej / Vesthimm. Komm.) - 12:06 14:06 17:06 19:05 21:05 - Virksund (Skive Kom) - 12:24 14:24 17:24 19:23 21:23 - Ringvej Syd/Kasernen (Skive Kom) - - - - - 21:40 - Skive Trafikterminal - 12:44 14:44 17:44 19:44 21:44 - Hvidbjerg (Skive Kom) - 12:52 - 17:52 19:52 21:52 - Vinderup Rtb. (Holstebro Kom) - 13:08 - 18:08 20:08 22:08 - Toften/Søndergade (Holstebro Kom) - 13:10 - 18:10 20:10 22:10 - Rydhave (Holstebro Kom) - - - - 20:12 - - Rasmus Færchs Vej (Holstebro Kom) - 13:23 - 18:23 20:23 22:23 - Sundhedshus/Stationsvej (Holstebro Kom) - 13:25 - 18:25 20:25 22:25 - Holstebro Trafikterminal - 13:30 - 18:30 20:30 22:30 -
NT Bus tidsplan - 951X (Fra Aalborg) NT Bus-planen for 951X-ruten, Fra Aalborg, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Aalborg St. (Perron C4) station til Holstebro Trafikterminal station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede NT tidsplan.
Sidst opdateret den 29. april 2024
951X Alternative ruteplaner