קו 18
אור יהודה←רמת גן
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 18 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 18 (אור יהודה←רמת גן) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהחרושת/מסוף אור יהודה ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 18 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אור יהודה←רמת גן (45 תחנות)
החרושת/מסוף אור יהודה
יהדות קנדה/החרושת
יהדות קנדה / העצמאות
משה דיין/העצמאות
שדרות בן גוריון/מיכאל
כרמל/שדרות שמעון פרס
כרמל/מירון
שדרות שמעון פרס/כרמל
דרך חטיבת אלכסנדרוני/מבואות
דרך רב אלוף יעקוב דורי/דרך לוי אשכול
בית ברוש/דרך רב אלוף יעקב דורי
לשכת גיוס/דרך רב אלוף יעקב דורי
בן גוריון / שלמה המלך
בן גוריון / הפרדס
שדרות בן גוריון/הנשיא
שדרות אהרון קציר/שמחה הולצברג
אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב
מרכז וואהל/מקס ואנה ווב
מקס ואנה ווב/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/גולדה מאיר
ז'בוטינסקי/א.צ גרינברג
פארק רמון/שד' מנחם בגין
שדרות מנחם בגין/חיים נחמן ביאליק
הזיתים/העבודה
הזיתים/בארי
גן דקל/הנשיא
הנשיא/עוזי חיטמן
הנשיא/לוחמי הגטאות
לוחמי הגטאות/יצחק שדה
לוחמי הגטאות/ביאליק
ביאליק/עירייה
דוד בן גוריון/מבצע קדש
הרב כהנמן/קוקה קולה
כהנמן/הרב זוננפלד
כהנמן/פוברסקי
רבי עקיבא/הרב כהנמן
רבי עקיבא/אליהו הנביא
רבי עקיבא/הרב שך
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/הראשונים
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
דרך בן גוריון/יהושע בן נון
מגדל ויטה/דרך בן גוריון
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 18
מתי מתחיל לפעול קו 18?
קו 18 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 18 מפסיק לעבוד?
קו 18 מפסיק לפעול ב-14:55 בשישי
מתי מגיע קו 18?
כדי לראות מתי קו אור יהודה←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור יהודה←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 18 (אור יהודה←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור יהודה←רמת גן (אור יהודה←רמת גן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 18 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 18 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 18 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 18 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 18
קו 18 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:05 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:40 | 30 - 45 |
ב׳ | 05:15 - 23:10 | 30 - 50 |
ג׳ | 05:25 - 23:15 | 35 |
ד׳ | 05:05 - 23:40 | 30 - 45 |
ה׳ | 05:05 - 23:40 | 30 - 45 |
ו׳ | 05:55 - 14:55 | 25 - 40 |
ש׳ | 21:30 - 22:45 | 75 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל18 (מ החרושת/מסוף אור יהודה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 18 (אור יהודה←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 18
תעריף הנסיעה ב18 (אור יהודה←רמת גן) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
18 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 18 היא החרושת/מסוף אור יהודה והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 18 (אור יהודה←רמת גן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 18. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 18.
מעקב אחר קו האוטובוס 18 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 18 (אור יהודה←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 18 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 18 ב-ישראל
18 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 43 - ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 128 - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10
- 10 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->מסוף אזורי חן-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 922 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק-222/ לוח זמנים
- 932 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-132/ לוח זמנים
- 944 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק-144/ לוח זמנים
- 65 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן-12
- 950 - בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-150/ לוח זמנים
- 89 - משמר הירדן/טורקוב-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 914 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק-114/ לוח זמנים
- 32 - הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 19 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 7 - בי''ח וולפסון-חולון<->יהודה המכבי/דרך נמיר-תל אביב יפו-25/ לוח זמנים
- 930 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-230/ לוח זמנים
- 7 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 943 - הרב בן יעקב/בר יוחאי-בני ברק<->ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק-143/ לוח זמנים
- 418 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 73 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->חניון תמנע/תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 161 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 34 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-20/ לוח זמנים