קו 112
תל אביב-יפו←פלמחים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 112 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 112 (תל אביב-יפו←פלמחים) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים ומסתיים בקבוץ פלמחים מרכז.
לוח הזמנים לקו 112 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:05. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 112 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תל אביב-יפו←פלמחים (13 תחנות)
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים
בית ספר הולץ/חיל השריון
צומת חולון
דרך השבעה/המלאכה למזרח
דרך השבעה/קפלן
ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים
מחלף עין הקורא
כביש 4311/כביש 412
כביש 4311/המדע
כביש 4311/מושביץ
ש.ג בסיס פלמחים
מחנה פלמחים
קבוץ פלמחים מרכז
שאלות ותשובות לגבי קו 112
מתי מתחיל לפעול קו 112?
קו 112 מתחיל לפעול ב-07:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 112 מפסיק לעבוד?
קו 112 מפסיק לפעול ב-07:05 בשני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 112?
כדי לראות מתי קו תל אביב-יפו←פלמחים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תל אביב-יפו←פלמחים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 112 (תל אביב-יפו←פלמחים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תל אביב-יפו←פלמחים (תל אביב-יפו←פלמחים) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 112 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 112 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 112 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 112 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 112
קו 112 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 07:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:05 - 09:05 | 120 |
ב׳ | 07:05 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:05 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:05 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל112 (מ ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 112 (תל אביב-יפו←פלמחים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 112
תעריף הנסיעה ב112 (תל אביב-יפו←פלמחים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
112 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 112 היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים והתחנה האחרונה היא קבוץ פלמחים מרכז.
קו 112 (תל אביב-יפו←פלמחים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 112. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 112.
מעקב אחר קו האוטובוס 112 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 112 (תל אביב-יפו←פלמחים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 112 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 112 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 988 - הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2א/ לוח זמנים
- 34 - האומן/ברעם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 304 - אלי כהן/יצחק בן צבי-אשקלון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 41 - נחל גיבורים/חטיבת גולני-חיפה<->חטיבת גולני/אל מיערי-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 955 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 900 - ככר הדוידקה/הנביאים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 966 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קניון לב קצרין-קצרין-3#/ לוח זמנים
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->מעלה הזית/הברוש-בית אריה-1ם
- 505 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 430 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ח
- 436 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 54 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 961 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-27/ לוח זמנים
- 813 - מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#טבריה ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 832 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ב/ לוח זמנים
- 24 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->הרימון/התמר-בית אלעזרי-1#/ לוח זמנים
- 28 - נעורים/קנאים-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 133 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים