קו 10
מבוא חמה←קצרין
מועצה אזורית גולן (Golan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 10 של מועצה אזורית גולן (Golan) (מעודכן)
בקו 10 (מבוא חמה←קצרין) יש 49 תחנות. מסלול הקו מתחיל במבוא חמה ומסתיים בקניון לב קצרין.
לוח הזמנים לקו 10 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב16:05. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 10 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מבוא חמה←קצרין (49 תחנות)
מבוא חמה
מסעף מבוא חמה
כפר חרוב/קופת חולים
מסעף כפר חרוב
מסעף מיצר
צומת אפיק
מסעף אפיק צפון
אפיק
מסעף אפיק צפון
מסעף נאות גולן
מסעף בני יהודה
בני יהודה הרחבה
אזור תעשייה בני יהודה
מנחת פיק
מסעף אלי עד
מסעף אבני איתן
מסעף נוב
מסעף חספין
חספין מרכז
'חספין א
מסעף חספין
צומת רמת מגשימים
מסעף נטור
צומת דליות
מסעף שמורת גמלא
מסעף יונתן
מסעף אניעם
צומת המפלים
צומת קצביה
מסעף אזור תעשייה
פארק קצרין
דרך החרמון/זויתן
שיאון/טיילת נווה
גילבון/משעול סלעית
גילבון/תדהר
זוויתן/טיילת נווה
זוויתן/טיילת גמלא
המשושים/הדס
המשושים/פעמונית
שיאון/טיילת אפק
שיאון/סער
סער/צמח
סער/מירון
סוסיתא/טיילת בתרא
יהודיה/יודפת
זוויתן/יהודיה
זוויתן/טיילת אפק
דליות/איה
קניון לב קצרין
שאלות ותשובות לגבי קו 10
מתי מתחיל לפעול קו 10?
קו 10 מתחיל לפעול ב-16:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 10 מפסיק לעבוד?
קו 10 מפסיק לפעול ב-16:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 10?
כדי לראות מתי קו מבוא חמה←קצרין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מבוא חמה←קצרין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 10 (מבוא חמה←קצרין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מבוא חמה←קצרין (מבוא חמה←קצרין) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 10 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 10 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 10
קו 10 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 16:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 16:05 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 16:05 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 16:05 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 16:05 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מועצה אזורית גולן (Golan)
צפה בכל העדכונים ל10 (מ מבוא חמה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 10 (מבוא חמה←קצרין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מועצה אזורית גולן (Golan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 10
תעריף הנסיעה ב10 (מבוא חמה←קצרין) של מועצה אזורית גולן (Golan) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מועצה אזורית גולן (Golan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מועצה אזורית גולן (Golan).
10 (מועצה אזורית גולן (Golan))
התחנה הראשונה של קו 10 היא מבוא חמה והתחנה האחרונה היא קניון לב קצרין.
קו 10 (מבוא חמה←קצרין) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מועצה אזורית גולן (Golan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 10. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 10.
מעקב אחר קו האוטובוס 10 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 10 (מבוא חמה←קצרין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 10 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מועצה אזורית גולן (Golan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מועצה אזורית גולן (Golan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מועצה אזורית גולן (Golan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 10 ב-ישראל
10 - כיוונים חלופיים
קווי מועצה אזורית גולן (Golan) בישראל
- 88 - דליות/איה-קצרין<->אבני איתן-אבני איתן-10/ לוח זמנים
- 258 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כביש 989/כביש 98-מג'דל שמס-21/ לוח זמנים
- 85 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->מיצר-מיצר-11/ לוח זמנים
- 62 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->קניון לב קצרין-קצרין-20/ לוח זמנים
- 21 - מבוא חמה-מבוא חמה<->גשור-גשור-10/ לוח זמנים
- 58 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כביש 989/כביש 98-מג'דל שמס-23/ לוח זמנים
- 142 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->בית חולים פוריה-בית חולים פורייה-10/ לוח זמנים
- 85 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->גבעת יואב א'-גבעת יואב-10/ לוח זמנים
- 111 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->בני יהודה מרכז-בני יהודה-21/ לוח זמנים
- 83 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->נוף כנרת/פני גולן-רמות-10
- 558 - כביש 989/כביש 98-מג'דל שמס<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים
- 14 - מועצה-מסעדה<->מכללת אוהלו-קצרין-21
- 13 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->קלע אלון-קלע-12/ לוח זמנים
- 41 - אלמגור מרכז-אלמגור<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 53 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->יקבי רמת הגולן-קצרין-20/ לוח זמנים
- 74 - אלוני הבשן/מרכז-אלוני הבשן<->חספין מרכז-חספין-10/ לוח זמנים
- 97 - גשר הידידות/כניסה-עין קנייא<->מכללת אוהלו-קצרין-20/ לוח זמנים
- 73 - בית ספר אזורי בית ירח-עמק הירדן<->נטור-נטור-20/ לוח זמנים
- 143 - שיאון/טיילת נווה-קצרין<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-10/ לוח זמנים