קו 138
פתח תקווה←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 138 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 138 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית פ''ת/רציפים ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 138 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←תל אביב-יפו (32 תחנות)
ת. מרכזית פ''ת/רציפים
יהודה לייב פינסקר/אבשלום גיסין
מרכז רום/אבשלום גיסין
משה סנה/גיסין
משה סנה/איסר הראל
אליהו בן חור/אלוף רחבעם זאבי
רחובות / גדרה
נס ציונה/ראש פינה
תיכון אחד העם/זכרון יעקב
אבשלום גיסין/בזל
אבשלום גיסין / משה דיין
יגיע כפיים/הפסגות
היצירה/הקידמה
היצירה/אפעל
מחלף גהה/ז'בוטינסקי
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
דרך ז'בוטינסקי/רש''י
דרך זאב ז'בוטינסקי/הרצל
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק
דרך ז'בוטינסקי/גלעד
ת.רק''ל אבא הלל/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל ארלוזורוב/דרך מנחם בגין
בית הדר דפנה/שד' שאול המלך
בית המשפט/ויצמן
ביה''ח איכילוב/ויצמן
ארלוזורוב/ויצמן
ארלוזורוב/דרך נמיר
ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 138
מתי מתחיל לפעול קו 138?
קו 138 מתחיל לפעול ב-04:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 138 מפסיק לעבוד?
קו 138 מפסיק לפעול ב-15:05 בשישי
מתי מגיע קו 138?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 138 (פתח תקווה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←תל אביב-יפו (פתח תקווה←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 138 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 138 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 138 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 138 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 138
קו האוטובוס 138, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 04:50 - 20:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:50 - 20:35 | 25 - 40 |
ב׳ | 04:50 - 20:35 | 25 - 40 |
ג׳ | 04:50 - 20:35 | 25 - 40 |
ד׳ | 04:50 - 20:35 | 25 - 40 |
ה׳ | 04:50 - 20:35 | 25 - 40 |
ו׳ | 05:00 - 15:05 | 30 - 32 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל138 (מ ת. מרכזית פ''ת/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 138 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 138
תעריף הנסיעה ב138 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
138 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 138 היא ת. מרכזית פ''ת/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה.
קו 138 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 138. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 138.
מעקב אחר קו האוטובוס 138 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 138 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 138 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 138 ב-ישראל
138 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 418 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 31 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-12/ לוח זמנים
- 61 - הכובשים/דניאל-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 41 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 912 - הרב עוזיאל/הרב יצחק ניסים-בני ברק<->ירושלים/בן זכאי-בני ברק-112/ לוח זמנים
- 935 - האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק<->הרב שך/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק-235/ לוח זמנים
- 5 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->אזור התעשייה-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 125 - קריית חינוך-תל אביב יפו<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 289 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->חניון תמנע/תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 141 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->מסוף יהוד/הורדה-יהוד מונוסון-20/ לוח זמנים
- 17 - בי''ח וולפסון-חולון<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 932 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-132/ לוח זמנים
- 939 - רמב''ם/הרב מיימון-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-139/ לוח זמנים
- 940 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-140/ לוח זמנים
- 7 - בי''ח וולפסון-חולון<->יהודה המכבי/דרך נמיר-תל אביב יפו-25/ לוח זמנים
- 17 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 9 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 19 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 914 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק-114/ לוח זמנים
- 17 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל-10/ לוח זמנים