17 Lijn
Beaulieu
STIB
STIB 17 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 17 (Beaulieu) heeft in totaal 15 haltes. Het beginpunt is Heiligenborre en het eindpunt is Beaulieu.
Kies een van onderstaande bus 17 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Beaulieu (15 haltes)
Heiligenborre
Internat. School
Etangs Boitsfort
Diabolo
Wiener
Miraval
Les 3 Tilleuls
Calypso 2000
Vander Elst
Keym
Brillant
Tercoigne
Gardon
Berensheide
Beaulieu
17 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 17?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 17 om 00:09
Hoe laat vertrekt de laatste bus 17?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 17 om 23:49..
Wanneer komt bus 17 aan?
Wanneer komt de Beaulieu Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Beaulieu Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 17 (Beaulieu) bus tarief?
Het Beaulieu Beaulieu) bus tarief is ongeveer €2.10.
Rijdt STIB's 17 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 17 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 17 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 17 bus station te bekijken.
Bus 17 dienstregeling
17 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 00:09 - 23:49
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 00:09 - 23:49 | 12 - 20 |
di. | 00:09 - 23:49 | 12 - 20 |
wo. | 00:09 - 23:49 | 12 - 20 |
do. | 00:09 - 23:49 | 12 - 20 |
vr. | 00:09 - 23:49 | 12 - 20 |
za. | 00:09 - 23:49 | 14 - 22 |
zo. | 00:09 - 23:49 | 19 - 21 |
STIB bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 17 (van Heiligenborre), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 17 (Beaulieu) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van STIB.
17 lijn bus tarief
De ritprijs voor STIB 17 (Beaulieu) is ongeveer €2.10. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van STIB, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van STIB.
17 (STIB)
De eerste stop van de 17 bus-route is Heiligenborre en de laatste halte is Beaulieu. 17 (Beaulieu) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 17 heeft 15 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 17 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van STIB, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 17 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 17 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 17 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 17 (Beaulieu) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 17 bus tracker of een live STIB bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor STIB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor STIB en elk bus, inclusief lijn 17, in Belgique.
17 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
STIB in Belgique
- 14 - Uz-vub - Gare Du Nord/ Dienstregeling
- 69 - Schaerbeek Gare - Jules Bordet
- 95 - Grand-place - Wiener/ Dienstregeling
- 12 - Brussels Airport - Brussels City/ Dienstregeling
- 56 - Schuman - Buda/ Dienstregeling
- 63 - Gare Centrale - Cimetiere De Bruxelles/ Dienstregeling
- N16 - Gare Centrale - Gare De Berchem/ Dienstregeling
- 28 - Brabanconne - Konkel/ Dienstregeling
- N06 - Gare Centrale - Musee Du Tram/ Dienstregeling
- 54 - Trone - Forest (bervoets)/ Dienstregeling
- N04 - Gare Centrale - Cimetiere De Bruxelles/ Dienstregeling
- 240 - Ceria - Forest National/ Dienstregeling
- 50 - Gare Du Midi - Lot Station/ Dienstregeling
- 89 - Westland Shopping - Gare Centrale/ Dienstregeling
- 76 - Kraainem - Oppem/ Dienstregeling
- 59 - Hopital Etterbeek-ixelles - Bordet Station/ Dienstregeling
- 61 - Gare Du Nord - Montgomery/ Dienstregeling
- 52 - Gare Centrale - Forest (bervoets)/ Dienstregeling
- 41 - Heros - Transvaal/ Dienstregeling