קו 22א
ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 22א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 22א (ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בברעם/האומן ומסתיים בהנביאים/הרב קוק.
לוח הזמנים לקו 22א אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:15. שעות הפעילות השבוע: ראשון, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 22א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק (25 תחנות)
ברעם/האומן
צומת משה ברעם
ברל לוקר/ארסט
פת/בעהם
פת/יהודה הנשיא
צומת פת/יהודה הנשיא
יהודה הנשיא/בן יאיר
בי''ס דנמרק/יהודה הנשיא
בני בתירא/בן זכאי
חוות הנוער הציוני/ש''י עגנון
ש''י עגנון/קצנלסון
קצנלסון/ש''י עגנון
טשרניחובסקי/קצנלסון
טשרניחובסקי א'
טשרניחובסקי/פיכמן
טשרניחובסקי/הרב חן
טשרניחובסקי/הרצוג
הרצוג/טשרניחובסקי
עזה/הרב ברלין
עזה/רד''ק
עזה/בלפור
המלך ג'ורג'/קק''ל
המלך ג'ורג'/בן יהודה
תחנת רקל''ה יפו מרכז/המלך ג'ורג'
הנביאים/הרב קוק
שאלות ותשובות לגבי קו 22א
מתי מתחיל לפעול קו 22א?
קו 22א מתחיל לפעול ב-07:15 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 22א מפסיק לעבוד?
קו 22א מפסיק לפעול ב-07:15 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 22א?
כדי לראות מתי קו ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 22א (ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק (ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 22א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 22א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 22א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 22א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 22א
קו 22א פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:15 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:15 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:15 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 07:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל22א (מ ברעם/האומן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 22א (ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 22א
תעריף הנסיעה ב22א (ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
22א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 22א היא ברעם/האומן והתחנה האחרונה היא הנביאים/הרב קוק.
קו 22א (ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק) פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 22א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 22א.
מעקב אחר קו האוטובוס 22א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 22א (ברעם/האומן←הנביאים/הרב קוק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 22א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 22א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 72א - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1ש/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->המייסדים/השמינית-פרדס חנה כרכור-2#/ לוח זמנים
- 32 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 13 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->ערד/יד לבנים-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 98 - שמואל הנביא/זקס-ירושלים<->ירמיהו/שמגר-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 416 - קניון איילון-בני ברק<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים-1#
- 5 - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1ב/ לוח זמנים
- 970 - ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים<->תכלת מרדכי/ארגמן-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 783 - חניתה/הלל סילבר-חיפה<->בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 132 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 32 - יציאת אירופה/זורס-חיפה<->דרך צרפת/יצחק נדב-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 236 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 42 - נמל קישון-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ליאון בלום-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 82 - שד.חטיבת גולני/החורב-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#/ לוח זמנים
- 22 - בית חולים הלל יפה-חדרה<->משמר הגבול/שניר-חדרה-2ז/ לוח זמנים
- 942 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 190 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים