קו 27
ארז/מרכז←מכללת ספיר/בריסל
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 27 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 27 (ארז/מרכז←מכללת ספיר/בריסל) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בארז/מרכז ומסתיים במכללת ספיר/בריסל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 27 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ארז/מרכז←מכללת ספיר/בריסל (13 תחנות)
ארז/מרכז
צומת קיבוץ ארז
ניר עם
ניר עם/מרכז
ת. רכבת שדרות
בגין/הרצל
דרך מנחם בגין/שוק
מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין
מנחם בגין/בי''ס הרוא''ה
מנחם בגין/ספריה ציבורית
אזור תעשיה שדרות
מועצה אזורית שער הנגב
מכללת ספיר/בריסל
שאלות ותשובות לגבי קו 27
מתי מתחיל לפעול קו 27?
קו 27 מתחיל לפעול ב-06:25 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 27 מפסיק לעבוד?
קו 27 מפסיק לפעול ב-10:10 בשישי
מתי מגיע קו 27?
כדי לראות מתי קו ארז/מרכז←מכללת ספיר/בריסל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ארז/מרכז←מכללת ספיר/בריסל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 27 (ארז/מרכז←מכללת ספיר/בריסל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ארז/מרכז←מכללת ספיר/בריסל (ארז/מרכז←מכללת ספיר/בריסל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 27 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 27 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 27 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 27 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 27
קו 27 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:25 - 19:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:25 - 19:25 | 120 - 225 |
ב׳ | 06:25 - 19:25 | 120 - 225 |
ג׳ | 17:25 - 19:25 | 120 |
ד׳ | 06:25 - 19:25 | 120 - 225 |
ה׳ | 06:25 - 19:25 | 120 - 225 |
ו׳ | 06:25 - 10:10 | 225 |
ש׳ | 21:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל27 (מ ארז/מרכז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 27 (ארז/מרכז←מכללת ספיר/בריסל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 27
תעריף הנסיעה ב27 (ארז/מרכז←מכללת ספיר/בריסל) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
27 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 27 היא ארז/מרכז והתחנה האחרונה היא מכללת ספיר/בריסל.
קו 27 (ארז/מרכז←מכללת ספיר/בריסל) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 27. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 27.
מעקב אחר קו האוטובוס 27 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 27 (ארז/מרכז←מכללת ספיר/בריסל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 27 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 27 ב-ישראל
27 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 11 - יהושע בן נון/מעפילים-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-1#/ לוח זמנים
- 7 - מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 8 - המעפילים/דניאל-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-1#/ לוח זמנים
- 17 - שפירא/התקווה-אשקלון<->רכבת אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 1א - שדרות אריק שרון-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-21/ לוח זמנים
- 5 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->שוק עירוני חדש-נתיבות-2#/ לוח זמנים
- 6 - מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 18 - ת. רכבת אשקלון/רציפים-אשקלון<->יפה נוף/השונית-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 65 - זבדיאל/3533-שפיר<->תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת-2#/ לוח זמנים
- 16 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->תלמי יפה-תלמי יפה-1#/ לוח זמנים
- 6א - מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 3 - חוף נפרד/שדרות בן גוריון-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 465 - מקיף א'/מורדי הגטאות-אשדוד<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 6 - אזור תעשיה ספירים/שקמה-תעשיות שער הנגב<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף רמז/רציפים-אשקלון<->מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 35 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול-1#/ לוח זמנים
- 482 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מגדל המים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 15 - שפירא/התקווה-אשקלון<->רכבת אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 265 - אריאל שרון/שדרות ירושלים-נתיבות<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים