קו 288
סח'נין←עוזייר
גי.בי.טורס (GB-Tours)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 288 של גי.בי.טורס (GB-Tours) (מעודכן)
בקו 288 (סח'נין←עוזייר) יש 61 תחנות. מסלול הקו מתחיל במכללת סח'נין/משרד הרישוי ומסתיים בעוזייר שכונה צפונית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 288 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: סח'נין←עוזייר (61 תחנות)
מכללת סח'נין/משרד הרישוי
עראבה א'/כניסה
בריכה
בי''ס תיכון אלבטוף
עראבה ה'/יציאה
צומת דיר חנא
צומת צלמון/אלחמרה
עילבון כניסה
מרכז התכנון
עילבון ד'/שכונת רושרוש
עילבון ו'/יציאה
מחלף בקעת נטופה למערב
כניסה מזרחית
שכונה צפונית
מועדון קשישים
מסגד
מועצה מקומית בועיינה נוגיידאת
הבנק הערבי הישראלי
מכולת
קופת חולים כללית
בית ספר אלנג'אח
מרפאה
מגרש כדורגל
בזק
נג'ידאת מרכז
מועדון קשישים
שכונה צפונית
שכונה מזרחית
כניסה מזרחית
צומת נטופה
כניסה מזרחית
מחצבות/אבן סינא
אבן סינא
ביה''ס יסודי/מועדון קשישים
ככר מועצה מקומית
רחוב בשארה
קופת חולים כללית
שכונה מערבית
בנק
מחלף טורען
צומת בית רימון
מחלף אזור תעשיה ציפורית
הייב/כניסה דרומית
היב 1
היב 2
היב 3
היב 4
הייב 4
הייב/יציאה צפונית
רומאנה/כניסה מערבית
רומאנה/יציאה מזרחית
מועדון פיס לנוער
בית ספר
מסגד חדש
מפעל חומרי בנין
עוזייר שכונה דרומית 1
עוזייר שכונה דרומית 2
עוזייר שכונה דרומית 3
מועצה אזורית
מרפאת שיניים
עוזייר שכונה צפונית
שאלות ותשובות לגבי קו 288
מתי מתחיל לפעול קו 288?
קו 288 מתחיל לפעול ב-10:30 בשישי
באיזו שעה קו 288 מפסיק לעבוד?
קו 288 מפסיק לפעול ב-14:15 בשישי
מתי מגיע קו 288?
כדי לראות מתי קו סח'נין←עוזייר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו סח'נין←עוזייר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 288 (סח'נין←עוזייר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס סח'נין←עוזייר (סח'נין←עוזייר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 288 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 288 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 288
קו 288 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 14:20 - 21:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 14:20 - 21:10 | 110 - 190 |
ב׳ | 14:20 - 21:10 | 110 - 190 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 14:20 - 21:10 | 110 - 190 |
ה׳ | 14:20 - 21:10 | 110 - 190 |
ו׳ | 10:30 - 14:15 | 65 - 160 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס גי.בי.טורס (GB-Tours)
צפה בכל העדכונים ל288 (מ מכללת סח'נין/משרד הרישוי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 288 (סח'נין←עוזייר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על גי.בי.טורס (GB-Tours) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 288
תעריף הנסיעה ב288 (סח'נין←עוזייר) של גי.בי.טורס (GB-Tours) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של גי.בי.טורס (GB-Tours), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של גי.בי.טורס (GB-Tours).
288 (גי.בי.טורס (GB-Tours))
התחנה הראשונה של קו 288 היא מכללת סח'נין/משרד הרישוי והתחנה האחרונה היא עוזייר שכונה צפונית.
קו 288 (סח'נין←עוזייר) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של גי.בי.טורס (GB-Tours), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 288. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 288.
מעקב אחר קו האוטובוס 288 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 288 (סח'נין←עוזייר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 288 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של גי.בי.טורס (GB-Tours) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור גי.בי.טורס (GB-Tours) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של גי.בי.טורס (GB-Tours) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 288 ב-ישראל
288 - כיוונים חלופיים
קווי גי.בי.טורס (GB-Tours) בישראל
- 334 - צומת נצרת צפון ב-נוף הגליל<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 25 - תחנה מרכזית נצרת-נצרת<->המרכבה 3-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 38 - סיני/שד. הבנים-מגדל העמק<->מכללה איזורית עמק הירדן-עמק הירדן-1#/ לוח זמנים
- 333 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->צומת נצרת צפון א-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 437 - רביד/מרכז-רביד<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 33 - מחלף טורען-טורעאן<->בית חולים העמק-עפולה-1#/ לוח זמנים
- 27 - עוזייר שכונה צפונית-עוזייר<->דודג סנטר-נוף הגליל-2ג
- 331 - פאולוס השישי/תופיק זיאד-נצרת<->זיסו/יפו-חיפה-1ד/ לוח זמנים
- 24 - מסגד-בועיינה נוג'יידאת<->דודג סנטר-נוף הגליל-2ח
- 27 - עוזייר שכונה צפונית-עוזייר<->תחנה מרכזית נצרת-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 537 - מכללת צמח-עמק הירדן<->רביד/מרכז-רביד-2#/ לוח זמנים
- 337 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->בזק-בועיינה נוג'יידאת-2#/ לוח זמנים
- 333 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->כפר כנא ז'/בי''ס חט''ב א-כפר כנא-2ב/ לוח זמנים
- 335 - מחנה ג'למה-זבולון<->כפר כנא ז'/בי''ס חט''ב א-כפר כנא-2#/ לוח זמנים
- 32 - החשמל/דב גרונר-חיפה<->בנק-טורעאן-2#/ לוח זמנים
- 123 - עוזייר שכונה צפונית-עוזייר<->מכללה איזורית עמק הירדן-עמק הירדן-1#/ לוח זמנים
- 334 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->בי''ח סעודי הגליל-ריינה-2#/ לוח זמנים
- 336 - פאולוס השישי/תופיק זיאד-נצרת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 344 - פאולוס השישי/תופיק זיאד-נצרת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 31 - יפיע א'/כניסה-יפיע<->מכללה איזורית עמק הירדן-עמק הירדן-1ד