קו 30
יבנאל←טבריה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 30 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 30 (יבנאל←טבריה) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בסמדר 1 ומסתיים בת. מרכזית טבריה/הורדה.
לוח הזמנים לקו 30 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב05:45. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 30 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יבנאל←טבריה (42 תחנות)
סמדר 1
בית אבות
סמדר 2
סמדר 3
סמדר 1
אולם ספורט
בית העם
תחנה לבריאות המשפחה
מועצה
בית הראשונים
בית העם
מגרש כדורגל
מפעל
ארכיון המושבה
פארק גורן
אלומות 2
צומת אלומות
כפר עבודה 2
מסעף נווה עובד
'צומת פוריה עילית ד
'מסעף נווה עובד ד
'נווה עובד א
בית העם
מרפאה
'מסעף נווה עובד ד
צומת פוריה עילית
דרך השקד/הזית
דרך השקד/השיזף
כפר עבודה 1
צומת אלומות
מסעף מושבת כנרת
מוזיאון
מושבת כנרת
חוף צינברי
חוף שיקמים
קבר רבי מאיר
חמי טבריה
חוף גנים
חוף גיא
הבנים/הקישון
יהודה הלוי/דנילוף סנטר
ת. מרכזית טבריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 30
מתי מתחיל לפעול קו 30?
קו 30 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 30 מפסיק לעבוד?
קו 30 מפסיק לפעול ב-05:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 30?
כדי לראות מתי קו יבנאל←טבריה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יבנאל←טבריה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 30 (יבנאל←טבריה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יבנאל←טבריה (יבנאל←טבריה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 30 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 30 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 30 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 30 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 30
קו 30 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 05:45 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:45 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 05:45 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 05:45 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל30 (מ סמדר 1), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 30 (יבנאל←טבריה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 30
תעריף הנסיעה ב30 (יבנאל←טבריה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
30 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 30 היא סמדר 1 והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית טבריה/הורדה.
קו 30 (יבנאל←טבריה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 30. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 30.
מעקב אחר קו האוטובוס 30 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 30 (יבנאל←טבריה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 30 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 30 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 11 - תמר/סיתוונית-קרית טבעון<->כיכר הציונות-קרית טבעון-10/ לוח זמנים
- 87 - תמר / מורן-קרית טבעון<->בי''ס שקד/מעלה השיזף-קרית טבעון-20/ לוח זמנים
- 96 - עמק השלום/הגלעד-יקנעם עילית<->בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 248 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ערערה/כניסה-ערערה-20/ לוח זמנים
- 181 - דרך העמק / צומת יוקנעם-יקנעם עילית<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-22/ לוח זמנים
- 5 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק-10/ לוח זמנים
- 83א - מעלה הזיתים-ירושלים<->מעלה הזיתים-ירושלים-31/ לוח זמנים
- 9 - התעשייה-מגדל העמק<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-10/ לוח זמנים
- 13 - כיכר הציונות-קרית טבעון<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-10/ לוח זמנים
- 301 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 82 - מרדכי/יהושע חנקין-קרית טבעון<->חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון-21/ לוח זמנים
- 793 - הגפן/הפרסים-חיפה<->דרך יצחק רבין / אל ג'בל-בסמת טבעון-11/ לוח זמנים
- 45 - מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל<->קרית הממשלה/דרך הציונות-נוף הגליל-20/ לוח זמנים
- 450 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת-10/ לוח זמנים
- 11 - התעשייה/החרט-עפולה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 13א - כיכר הציונות-קרית טבעון<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-11/ לוח זמנים
- 180 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->קרית חינוך/הגיא-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 29 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->חקלאי/הירדן-מנחמיה-10/ לוח זמנים
- 9 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->התעשייה-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 352 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->עתאללה עאדל-שבלי-10/ לוח זמנים