קו 430
חיפה←טבריה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 430 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 430 (חיפה←טבריה) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בת. מרכזית טבריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 430 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←טבריה (33 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
מחלף יגור
צומת כפר חסידים
צומת זבולון
צומת שפרעם
צומת עדי
מסעף המחצבה מזרח/כביש 79
צומת ביר אל מכסור
מחלף המוביל/לצפון
מחלף הושעיה
הושעיה/ש.ג.מ. ציפורית
מחלף הושעיה
צומת ערב אל היב
מחלף אזור תעשיה ציפורית
צומת בית רימון
מחלף טורען
צומת מחנה שמשון
מחלף גולני/לכיוון מזרח
צומת גבעת אבני
פארק תעשיה קדמת
צומת פוריה
צומת מצפה
שדרות מנחם בגין/ספיר
צומת כפר חיטים
שדרות מנחם בגין/וינגייט
שדרות מנחם בגין
משטרה/שמעון דהאן
שמעון דהאן/השומר
נייברג/ביאליק
אוהל יעקב/א.ז. ורנר
אלחדיף/קונטיננטל
יהודה הלוי/דנילוף סנטר
ת. מרכזית טבריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 430
מתי מתחיל לפעול קו 430?
קו 430 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 430 מפסיק לעבוד?
קו 430 מפסיק לפעול ב-16:15 בשישי
מתי מגיע קו 430?
כדי לראות מתי קו חיפה←טבריה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←טבריה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 430 (חיפה←טבריה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←טבריה (חיפה←טבריה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 430 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 430 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 430 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 430 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 430
קו 430 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 70 |
ב׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 70 |
ג׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 70 |
ד׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 70 |
ה׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 70 |
ו׳ | 07:10 - 16:15 | 38 - 65 |
ש׳ | 17:20 - 23:40 | 60 - 75 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל430 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 430 (חיפה←טבריה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 430
תעריף הנסיעה ב430 (חיפה←טבריה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
430 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 430 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית טבריה/הורדה.
קו 430 (חיפה←טבריה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 430. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 430.
מעקב אחר קו האוטובוס 430 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 430 (חיפה←טבריה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 430 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 430 ב-ישראל
430 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 94 - אורן/פיקא-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 77 - מסוף יגור-יגור<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 26א - אקווריום ישראל-ירושלים<->אקווריום ישראל-ירושלים-3א/ לוח זמנים
- 4 - דוד לנדא/סלוביס-נס ציונה<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 142 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 55 - תחייה/תקומה-פרדס חנה כרכור<->דרך הבנים/דרך משמרות-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 20 - צה''ל/ארבע אגודות-חדרה<->מתחם אנרג'י-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 91 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->בית ספר דה שליט-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 55 - רוזנטל/כנפי נשרים-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 13 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח-קרית ים-1#/ לוח זמנים
- 9 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 11 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 174 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-28/ לוח זמנים
- 14 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 799 - צומת טייבה-טייבה<->המגינים/הבנקים-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 39א - דניה/אבא חושי-חיפה<->בית בירם/אבא חושי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 1 - הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-3#/ לוח זמנים
- 38 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->יסודות/מזכירות-יסודות-1#/ לוח זמנים
- 971 - ברנדייס-ירושלים<->שיבת ציון/טללים-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 53 - הים/האלמוגים-נצר חזני<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-2#/ לוח זמנים