קו 951
בני ברק←מגדל העמק
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 951 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 951 (בני ברק←מגדל העמק) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחזון אי''ש/האדמור מנדבורנא ומסתיים בנוף העמק/האיריס.
לוח הזמנים לקו 951 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב22:45. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 951 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←מגדל העמק (28 תחנות)
חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא
עזרא/דמשק אליעזר
נחמיה/עזרא
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/גן ורשה
רבי עקיבא/הרב קוק
מכון מור/דרך זאב ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/אבן עזרא
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
מחלף קסם
רמת יזרעאל/הזית
הגפן/החורש
הגפן/אלי כהן
'הגפן א
פארק מגדל האור/הרב עובדיה יוסף
הרב עובדיה יוסף/הרימון
הרב בוסקילה/אביב
התימורים/קדש
בית ספר נחליאל לבנות/ניצנים
ניצנים/חימר
מסוף מגדל העמק
כיכר העיר
מנזר המלאך גבריאל
שד. הבנים/חבצלת
נוף העמק/האיריס
שאלות ותשובות לגבי קו 951
מתי מתחיל לפעול קו 951?
קו 951 מתחיל לפעול ב-13:30 בשישי
באיזו שעה קו 951 מפסיק לעבוד?
קו 951 מפסיק לפעול ב-13:30 בשישי
מתי מגיע קו 951?
כדי לראות מתי קו בני ברק←מגדל העמק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←מגדל העמק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 951 (בני ברק←מגדל העמק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←מגדל העמק (בני ברק←מגדל העמק) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 951 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 951 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 951 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 951 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 951
קו האוטובוס 951, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 22:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 22:45 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 22:45 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 22:45 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 22:45 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 22:45 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 13:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל951 (מ חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 951 (בני ברק←מגדל העמק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 951
תעריף הנסיעה ב951 (בני ברק←מגדל העמק) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
951 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 951 היא חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא והתחנה האחרונה היא נוף העמק/האיריס.
קו 951 (בני ברק←מגדל העמק) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 951. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 951.
מעקב אחר קו האוטובוס 951 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 951 (בני ברק←מגדל העמק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 951 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 951 ב-ישראל
951 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 115 - שוק תלפיות-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כפר סאלד/מרכז-כפר סאלד-1א/ לוח זמנים
- 9 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 967 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-3#/ לוח זמנים
- 98 - שמואל הנביא/זקס-ירושלים<->ירמיהו/שמגר-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 132 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 44 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 1 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->הכותל המערבי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 66 - קרית אתא מרכז-קרית אתא<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1#/ לוח זמנים
- 24 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->הרימון/התמר-בית אלעזרי-1#/ לוח זמנים
- 64 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 436 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 430 - צומת חטיבה שבע-מטה יהודה<->חניון הלאום-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 966 - נטור-נטור<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2ם/ לוח זמנים
- 431 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 34 - יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור<->מתחם ביג/תדהר-פרדס חנה כרכור-3ז/ לוח זמנים
- 148 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 200 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 92 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 7 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1ז/ לוח זמנים