קו 967
בית שאן←ירושלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 967 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 967 (בית שאן←ירושלים) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף בית שאן/איסוף ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 967 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית שאן←ירושלים (41 תחנות)
מסוף בית שאן/איסוף
מסוף בית שאן
בית ספר מאיר/שדרות בגין
שדרות בגין/ירושלים הבירה
שדרות בגין/כנרת
צומת הנצי''ב
כביש 90/תל תאומים
צומת רויה/כביש 90
כביש 90/שדי תרומות
צומת מירב מלכישוע/כביש 90
מחסום מחולה/כביש 90
מושב מחולה/כביש 90
שדמות מחולה/כביש 90
מחנה ברווז/כביש 90
צומת ברוש/כביש 90
צומת ארגמן/כביש 90
צומת משואה/כביש 90
מחנה אריה
צומת משואה/כביש 90
מועצה אזורית בקעת הירדן
צומת יפית/כביש 90
מרכז מסחרי מפגש הביקעה
צומת פצאל/כביש 90
צומת תומר/כביש 90
צומת גילגל/כביש 90
צומת נירן/כביש 90
צומת נעמה/כביש 90
צומת גשר אלנבי/כביש 90
צומת מחנה נבו/כביש 90
צומת בית הערבה/כביש 90
צומת בית הערבה
צומת בית הערבה החדש
צומת אלמוג
צומת נבי מוסא
צומת מצפה יריחו
צומת כפר אדומים
צומת מישור אדומים
צומת אדומים/צומת מחנה ישי
מצודת אדומים
תחנת רקל''ה גבעת המבתר/'יגאל ידין
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 967
מתי מתחיל לפעול קו 967?
קו 967 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 967 מפסיק לעבוד?
קו 967 מפסיק לפעול ב-13:15 בשישי
מתי מגיע קו 967?
כדי לראות מתי קו בית שאן←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית שאן←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 967 (בית שאן←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית שאן←ירושלים (בית שאן←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 967 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 967 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 967 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 967 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 967
קו 967 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 15:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 15:30 | 35 - 255 |
ב׳ | 05:00 - 15:30 | 90 - 255 |
ג׳ | 05:00 - 15:30 | 90 - 255 |
ד׳ | 05:00 - 15:30 | 90 - 255 |
ה׳ | 05:00 - 15:30 | 35 - 195 |
ו׳ | 07:05 - 13:15 | 75 - 175 |
ש׳ | 20:45 - 23:30 | 45 - 120 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל967 (מ מסוף בית שאן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 967 (בית שאן←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 967
תעריף הנסיעה ב967 (בית שאן←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
967 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 967 היא מסוף בית שאן/איסוף והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 967 (בית שאן←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 967. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 967.
מעקב אחר קו האוטובוס 967 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 967 (בית שאן←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 967 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 967 ב-ישראל
967 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 80 - עזרא/סמטת נחמני-רחובות<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1ז/ לוח זמנים
- 144 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 966 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קניון לב קצרין-קצרין-3#/ לוח זמנים
- 30א - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 274 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 29 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 92 - הפרדס/משמר הגבול-חדרה<->תיכון בית אליעזר-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 276 - המלך חסן השני/כביש 40-קרית עקרון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 853 - 'קשת א-קשת<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 91 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 84 - משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 236 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 8א - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#
- 5 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 17 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 17 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 12א - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות-1א/ לוח זמנים
- 82א - אבא חושי/דר ארתור בירם-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2א
- 98 - ליאון בלום/חנה סנש-חיפה<->אריה לוין /חבד-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 95א - ווטסון/חורב-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2ו