קו 983
חצור הגלילית←ירושלים
נתיב אקספרס (Nateev Express)
מפת המסלול של קו האוטובוס 983 של נתיב אקספרס (Nateev Express) - חצור הגלילית←ירושלים
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 983 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 983 (חצור הגלילית←ירושלים) יש 7 תחנות. מסלול הקו מתחיל בטעם הצבי/שלב א ומסתיים בהרטום/שדרות גולדה מאיר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 983 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חצור הגלילית←ירושלים (7 תחנות)
טעם הצבי/שלב א
טעם הצבי/שלב ב
סמינר באר מרים
טעם הצבי/שלב ד
ישיבת שפתי צדיק/שלב ג
ת.התרעננות/דור אלון מגל כביש 6
הרטום/שדרות גולדה מאיר
שאלות ותשובות לגבי קו 983
מתי מתחיל לפעול קו 983?
קו 983 מתחיל לפעול ב-07:30 בשישי
באיזו שעה קו 983 מפסיק לעבוד?
קו 983 מפסיק לפעול ב-11:45 בשישי
מתי מגיע קו 983?
כדי לראות מתי קו חצור הגלילית←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חצור הגלילית←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 983 (חצור הגלילית←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חצור הגלילית←ירושלים (חצור הגלילית←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪27.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 983 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 983 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 983
קו 983 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 07:30 - 11:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 07:30 - 11:45 | 255 |
ש׳ | 20:00 - 20:45 | 45 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל983 (מ טעם הצבי/שלב א), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 983 (חצור הגלילית←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 983
תעריף הנסיעה ב983 (חצור הגלילית←ירושלים) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪27.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
983 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 983 היא טעם הצבי/שלב א והתחנה האחרונה היא הרטום/שדרות גולדה מאיר.
קו 983 (חצור הגלילית←ירושלים) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 983. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 983.
מעקב אחר קו האוטובוס 983 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 983 (חצור הגלילית←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 983 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 983 ב-ישראל
983 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 361 - ♿ קו מונגש בהזמנה מראש - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2זצפת ↔ חיפה
- 55 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר גיתה-גיתה-1#
- 17א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א
- 311 - בנק מרכנתיל-ג'דידה מכר<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#
- 6א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2ב
- 307 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כאבול ו'/יציאה-כאבול-1#
- 294 - מאר אליאס/א רוסיה-פסוטה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#
- 987 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-16
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מצפה אביב ד-מצפה אבי''ב-1ך
- 306 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן-כפר מנדא-2#
- 95 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->העיר העתיקה-עכו-1ז
- 147 - אזה''ת ג'יש-ג'יש<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 1א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ב
- 471 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->אשכר/שניר-כפר ורדים-1#
- 16 - שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה<->ביג נהריה-רגבה-2ב
- 12א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->הגליל/נוף טליה-צפת-1ב
- 39 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->בית כנסת/ז'בוטינסקי-מעלות תרשיחא-1ם
- 148 - בר יוחאי-בר יוחאי<->מזכירות-כלנית-1#
- 148 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->שייח דנון יציאה-שייח' דנון-1#
- 165 - ♿ קו מונגש בהזמנה מראש - שכונת חיילים משוחררים 2-שפרעם<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#חיפה ↔ שפרעם