קו 1
מ.א. עמק המעיינות←בית שאן
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 1 (מ.א. עמק המעיינות←בית שאן) יש 19 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בית שאן/איסוף ומסתיים במסוף בית שאן/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מ.א. עמק המעיינות←בית שאן (19 תחנות)
ת. רכבת בית שאן/איסוף
צומת מחנה גדעון
אזור תעשיה/7078
שאול המלך/דבורה הנביאה
משטרה
שאול המלך/דרך הבנים
עיריית בית שאן
שדרות הארבעה/ירושלים הבירה
ירושלים הבירה/השחם
משה שרת ד'
משה שרת ג'
'משה שרת ב
שדרות יצחק רבין/מעפילי אגוז
שדרות יצחק רבין/הפלמ''ח
מרכז פיס/מנחם בגין
שדרות מנחם בגין/בן גוריון
בית ספר מאיר/שדרות בגין
בית הארחה
מסוף בית שאן/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-00:05 בראשון
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו מ.א. עמק המעיינות←בית שאן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מ.א. עמק המעיינות←בית שאן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (מ.א. עמק המעיינות←בית שאן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מ.א. עמק המעיינות←בית שאן (מ.א. עמק המעיינות←בית שאן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו 1 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:40 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:05 - 23:15 | 30 |
ב׳ | 06:40 - 23:40 | 30 |
ג׳ | 07:10 - 23:10 | 60 |
ד׳ | 06:40 - 23:15 | 30 |
ה׳ | 06:40 - 23:15 | 30 |
ו׳ | 06:30 - 17:00 | 30 |
ש׳ | 20:35 - 23:35 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ ת. רכבת בית שאן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (מ.א. עמק המעיינות←בית שאן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (מ.א. עמק המעיינות←בית שאן) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
1 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 1 היא ת. רכבת בית שאן/איסוף והתחנה האחרונה היא מסוף בית שאן/הורדה.
קו 1 (מ.א. עמק המעיינות←בית שאן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (מ.א. עמק המעיינות←בית שאן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 300 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 773 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->בי''ס נופית/הגליל-נופית-10/ לוח זמנים
- 296 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 71 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 93 - הדקל/צאלון-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 352 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->עתאללה עאדל-שבלי-10/ לוח זמנים
- 156 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 80 - הנשיא וייצמן/דוד אלעזר-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 15 - קבר רבי מאיר-טבריה<->מתחם ביג-טבריה-10/ לוח זמנים
- 931 - מסוף חומת שמואל/אליהו קורן-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10
- 59 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 97 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף/רמת רחל-רמת רחל-10/ לוח זמנים
- 5 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק-10/ לוח זמנים
- 46 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מח.נעורה-עמק יזרעאל-10/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->נבי שועייב-כפר זיתים-10/ לוח זמנים
- 49 - אביטל א-אביטל<->ת. רכבת עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 356 - בית חולים העמק-עפולה<->מעלה יצחק/האדמו''ר מבעלזא-נוף הגליל-11/ לוח זמנים
- 29 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 180 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->קרית חינוך/הגיא-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 44 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסגד-נאעורה-10/ לוח זמנים