קו 172
חולון←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 172 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 172 (חולון←תל אביב-יפו) יש 55 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון תמנע ומסתיים במסוף רדינג/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 172 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולון←תל אביב-יפו (55 תחנות)
חניון תמנע
הפלד/האופן
הפלד/המלאכה
המלאכה/המשביר
האורגים/המלאכה
הרוקמים/הבנאי
הלהב/הרוקמים
מפרץ שלמה/רמת הגולן
ימית 2000/מפרץ שלמה
מפרץ שלמה/גבעת התחמושת
מפרץ שלמה/קרית שמונה
דוד אלעזר/בגין
דוד אלעזר/קרן היסוד
בית ספר שרת/קרן היסוד
קרן היסוד/בית לחם
משה שרת/קרן היסוד
ההסתדרות/מוצקין
ההסתדרות/סמולנסקין
ההסתדרות/דוד אלעזר
ההסתדרות/גאולים
ההסתדרות/מוהליבר
ההסתדרות/ראש פינה
ההסתדרות/יהושע חנקין
אריה שנקר/יבנה
שנקר/סוקולוב
שדרות קוגל/סוקולוב
שדרות קוגל/הלוחמים
הלוחמים/כיכר הלוחמים
קאנטרי חולון/הלוחמים
משרד הרישוי/הלוחמים
תל גיבורים/שז''ר
ביה''ס ברנר/מאיר גרוסמן
גרינבוים/מאיר גרוסמן
גרינבוים/דרך בן צבי
הרצל/דרך בן צבי
הגן הזואולוגי/הרצל
הרצל/דרך קיבוץ גלויות
הרצל/דרך שלמה
הרצל/פלורנטין
הרצל/וולפסון
הרצל/דרך יפו
שד' רוטשילד/אלנבי
שד' רוטשילד/מזא''ה
שד' רוטשילד/שיינקין
הבימה/שד' רוטשילד
דיזנגוף סנטר/שדרות בן ציון
דיזנגוף סנטר/דיזנגוף
כיכר דיזנגוף/ריינס
ריינס/גורדון
דיזנגוף/יודפת
דיזנגוף/ארלוזורוב
דיזנגוף/ז'בוטינסקי
דיזינגוף/שד' נורדאו
דיזנגוף/בן יהודה
מסוף רדינג/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 172
מתי מתחיל לפעול קו 172?
קו 172 מתחיל לפעול ב-00:10 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 172 מפסיק לעבוד?
קו 172 מפסיק לפעול ב-16:40 בשישי
מתי מגיע קו 172?
כדי לראות מתי קו חולון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 172 (חולון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולון←תל אביב-יפו (חולון←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 172 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 172 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 172 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 172 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 172
קו 172 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:10 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:45 - 23:45 | 7 - 10 |
ב׳ | 00:10 - 23:45 | 7 - 10 |
ג׳ | 00:10 - 23:45 | 7 - 10 |
ד׳ | 00:10 - 23:45 | 7 - 10 |
ה׳ | 00:10 - 23:45 | 7 - 10 |
ו׳ | 00:10 - 16:40 | 10 - 20 |
ש׳ | 20:40 - 23:40 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל172 (מ חניון תמנע), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 172 (חולון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 172
תעריף הנסיעה ב172 (חולון←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
172 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 172 היא חניון תמנע והתחנה האחרונה היא מסוף רדינג/הורדה.
קו 172 (חולון←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 172. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 172.
מעקב אחר קו האוטובוס 172 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 172 (חולון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 172 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 172 ב-ישראל
172 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 72 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 942 - ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק<->יגאל אלון/הרב טייב-בני ברק-242/ לוח זמנים
- 92 - קניון איילון-בני ברק<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 9 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קריית חינוך-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 950 - בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-150/ לוח זמנים
- 125 - קריית חינוך-תל אביב יפו<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 6 - אזור התעשייה-בני ברק<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 54 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 919 - אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-119/ לוח זמנים
- 160 - הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 3 - דרך הטייסים/דרך בר לב-תל אביב יפו<->בית העלמין/קרית שאול-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 161 - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 141 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->מסוף יהוד/הורדה-יהוד מונוסון-20/ לוח זמנים
- 954 - יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו<->קהילות יעקב/הר סיני-בני ברק-254/ לוח זמנים
- 945 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-245/ לוח זמנים
- 189 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 7 - בי''ח וולפסון-חולון<->יהודה המכבי/דרך נמיר-תל אביב יפו-25/ לוח זמנים
- 921 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-121/ לוח זמנים
- 70 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 915 - סוקולוב/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק<->בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק-115/ לוח זמנים