קו 3
אשד/יובל←משמר/שוהם
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 3 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 3 (אשד/יובל←משמר/שוהם) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל באשד/יובל ומסתיים במשמר/שוהם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 3 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשד/יובל←משמר/שוהם (33 תחנות)
אשד/יובל
אשד/פלג
כפר נרדים/בן יאיר
תלמוד תורה/עוזיהו
חרוב/תדהר
בי''ס טללים/הקנאים
מעון/תפוח
חברון/מעון
חברון/נתיב תאנה
חברון/נתיב גפן
יהודה/תחנה מרכזית
עיריית ערד
צבר/פלמ''ח
עין התכלת/צבר
עין התכלת/חרצית
רענן/הערבה
פלמ''ח/אפק
צבר/פלמ''ח
פלמ''ח/עין התכלת
יהודה/פלמ''ח
יהודה/המכבים
מבצע לוט/סיירים
הגלעד/מבצע לוט
אחווה/הכרמל
מואב/נוף
נוף/מגדל
גל/נוף
גל/מעוז
אודם/רימון
אודם/ספיר
שוהם/אודם
שוהם/תרשיש
משמר/שוהם
שאלות ותשובות לגבי קו 3
מתי מתחיל לפעול קו 3?
קו 3 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון
באיזו שעה קו 3 מפסיק לעבוד?
קו 3 מפסיק לפעול ב-08:30 בשישי
מתי מגיע קו 3?
כדי לראות מתי קו אשד/יובל←משמר/שוהם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשד/יובל←משמר/שוהם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 3 (אשד/יובל←משמר/שוהם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשד/יובל←משמר/שוהם (אשד/יובל←משמר/שוהם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 3 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 3 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 3 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 3 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 3
קו 3 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:25 - 23:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 23:55 | 15 |
ב׳ | 00:25 - 23:55 | 15 |
ג׳ | 00:25 - 23:55 | 15 |
ד׳ | 00:25 - 23:55 | 15 |
ה׳ | 00:25 - 23:55 | 15 |
ו׳ | 00:25 - 08:30 | 20 |
ש׳ | 21:15 - 23:45 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל3 (מ אשד/יובל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 3 (אשד/יובל←משמר/שוהם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 3
תעריף הנסיעה ב3 (אשד/יובל←משמר/שוהם) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
3 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 3 היא אשד/יובל והתחנה האחרונה היא משמר/שוהם.
קו 3 (אשד/יובל←משמר/שוהם) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 3. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 3.
מעקב אחר קו האוטובוס 3 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 3 (אשד/יובל←משמר/שוהם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 3 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 3 ב-ישראל
3 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 2 - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-3#/ לוח זמנים
- 95 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון-1#/ לוח זמנים
- 163 - ת. רכבת ב''ש צפון-באר שבע<->מחנה משאבים-רמת הנגב-1#
- 5א - חוני המעגל/בית יעקב-אלעד<->רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד-21/ לוח זמנים
- 608 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 388 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#באר שבע ↔ ערד/ לוח זמנים
- 55 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 56 - העצמאות/ הרצל-יהוד מונוסון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 436 - משק-חמד<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 11 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->שדרות אליהו סעדון/סקלאר לו-אור יהודה-10/ לוח זמנים
- 6 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד<->אבטליון/הריטב''א-אלעד-10/ לוח זמנים
- 7 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 371 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 555 - מסוף יהוד/עליה-יהוד מונוסון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 174 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->אבא הלל סילבר/פסח לב-לוד-10/ לוח זמנים
- 251 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 137 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->פארק המדע עומר-עומר-1#/ לוח זמנים
- 15 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 570 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->הגולן/החרמון-הוד השרון-2#/ לוח זמנים
- 76 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים