קו 444
נמל תעופה בן גוריון←רעננה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 444 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 444 (נמל תעופה בן גוריון←רעננה) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל בנתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ ומסתיים במסוף רעננה/היהלום.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 444 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נמל תעופה בן גוריון←רעננה (38 תחנות)
נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ
שדה תעופה בן גוריון/טרמינל 1
רשות שדות התעופה/העליה
נתב''ג/טרמינל 2
צומת אל על
כפר טרומן
שדרות עמק איילון/מודיעים
שד. עמק איילון/מודיעים
שד. עמק איילון - כיכר אנפה
שד. עמק איילון/תרשיש
שדרות עמק איילון/רחבת בדולח
בית ספר צוקים/שדרות עמק איילון
שד. עמק איילון/בשמת
שד. עמק איילון/כיכר שקנאי
צומת שוהם
צומת מחצבות
צומת אלעד
צומת נחשונים
הרב שלום שבזי/הלח''י
הרב שלום שבזי/בעל מלאכת שלמה
בית ספר רמב''ם/הרב שלום שבזי
הרב שלום שבזי/שלמה מעודה
הרב שלום שבזי / שלמה המלך
כיכר אלי כהן / הרב שלום שבזי
מנצורה/המרץ
אזור תעשיה
מחלף קסם
כביש 444/הרקפת
קניון אושילנד/עתיר ידע
קניון ג'י/וייצמן
וייצמן/אלקלעי
וייצמן/משה דיין
ת. מרכזית כ''ס
וייצמן/רוטשילד
קניון ערים/וייצמן
ביטוח לאומי/וייצמן
טשרניחובסקי/ויצמן
מסוף רעננה/היהלום
שאלות ותשובות לגבי קו 444
מתי מתחיל לפעול קו 444?
קו 444 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 444 מפסיק לעבוד?
קו 444 מפסיק לפעול ב-10:30 בשישי
מתי מגיע קו 444?
כדי לראות מתי קו נמל תעופה בן גוריון←רעננה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נמל תעופה בן גוריון←רעננה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 444 (נמל תעופה בן גוריון←רעננה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נמל תעופה בן גוריון←רעננה (נמל תעופה בן גוריון←רעננה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 444 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 444 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 444 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 444 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 444
קו 444 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:40 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 21:00 | 55 - 80 |
ב׳ | 05:40 - 21:00 | 55 - 80 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:40 - 21:00 | 55 - 80 |
ה׳ | 05:40 - 21:00 | 55 - 80 |
ו׳ | 07:30 - 10:30 | 55 - 125 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל444 (מ נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 444 (נמל תעופה בן גוריון←רעננה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 444
תעריף הנסיעה ב444 (נמל תעופה בן גוריון←רעננה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
444 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 444 היא נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ והתחנה האחרונה היא מסוף רעננה/היהלום.
קו 444 (נמל תעופה בן גוריון←רעננה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 444. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 444.
מעקב אחר קו האוטובוס 444 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 444 (נמל תעופה בן גוריון←רעננה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 444 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 444 ב-ישראל
444 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 91 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 53 - מבצע יהונתן/חבצלת-רמלה<->שדרות הרצל/דני מס-רמלה-10/ לוח זמנים
- 458 - בי''ס האמנים/עוזי חיטמן-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 84 - אליהו בית צורי/אליהו גולומב-זכרון יעקב<->ז'בוטינסקי/הגיבורים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 74 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->רוטשילד/מנחם ציוני-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 151 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 56 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 160 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->הפקולטה לחקלאות-רחובות-10/ לוח זמנים
- 635 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-20/ לוח זמנים
- 891 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 155 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מחנה מצל''ח 6820-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 82 - קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית<->נדבורנא/ בבא סאלי-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 330 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 33 - יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 322 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 53 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 199 - ז'בוטינסקי/ אבו חצירא-בני ברק<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 81 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות יחד שבטי ישראל/שבט שמעון-לוד-20/ לוח זמנים
- 49 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים