Α6 Γραμμή
Afionas - Arillas - Corfu
Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu Α6 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή Α6 λεωφορείο (Afionas - Arillas - Corfu) έχει 61 στάσεις αναχωρεί από Διασταύρωση Αφιώνας και τερματίζει στο σταθμό Υπεραστικό Κτελ (E) - Green Bus Station (R).
Επιλέξτε Α6 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Afionas - Arillas - Corfu (61 στάσεις)
Διασταύρωση Αφιώνας
Arillas 3 - Αρίλλας 3
Arillas 2 - Αρίλλας 2
Arillas 1 - Αρίλλας 1
Ag. Stefanos Center - Άγιος Στέφανος Φούρνος
Sunset Ag.Stefanos - Ταβέρνα Sunset
Hotel Capetanios - Άγιος Στέφανος Καπετάνιος
Hotel Romanza - Άγιος Στέφανος Romanza
Διασταύρωση Άγιος Στέφανος
Milos Avlotes - Μύλος Αυλιωτών
Crossroad Peroulades - Διαστ. Περουλάδες
Sidari 5 - Σιδάρι 5 Παπαδάτου
Sidari (Three Little Pigs) - Σιδάρι (Τρία Γουρουνάκια)
Paradise Hotel - Σιδάρι 3
Sidari 2 - Σιδάρι 2
Sidari 1 Koskina - Σιδάρι 1 Κοσκινά
Λιβάδι Βελονάδων 2
Λιβάδι Βελονάδων 1 (Παγώνας)
Βελονάδες 4 (Δημαρχείο)
Βελονάδες 3
Βελονάδες 2 Διασταύρωση
Βελονάδες 1 (Βουλωτή)
Ψαθύλας
Διαστ. Κοψοχειλάδων
Μεσαριά
Ag. Athanasios Monastery - Αγ. Αθανάσιος 3
Άγιος Αθανάσιος
Αγρός Βρύση
Αγρός Super Market
Αγρός Σχολείο
Αγρός Δημαρχείο
Αγρός 1
Αρκαδάδες
Καστελλάνοι
Διαστ. Τρουμπέτα
Troumpetas - Τρουμπέτας
Διαστ. Δουκάδων
Σκριπερό 2
Σκριπερό 1
Σκριπερό Βενζινάδικο Shell
Διαστ. Κορακιάνας
Giatrones - Γιατρόνες
Γιατρόνες Μάντρα
Σγόμπου Λουτσιόλα
Σγόμπου Βασιλάκη
Emeral
Tzavrou (Paleokastritsa, Sidari, Acharavi)
Γκοβίνο Μπέϊ - Ξενοδοχείο Πάρκ - Govino Bay - Park Hotel
Ξενοδοχείο Κόρκυρα - Corcyra Beach Hotel
Γουβιά - Gouvia
Σπίτι Πρίφτη - Spiti Prifti
Νοσοκομείο - Hospital
Κοντόκαλι (Ταβέρνα Πίπιλας) - Kontokali (Taverna Pipilas)
Σωτηριώτισσα (Κontokali Bay-Παραμυθούπολη) - Kontokali Bay Hotel
Αγία Αικατερίνη (Δημοτική Πλαζ Αλυκές) - Agia Aikaterini (Municipal Beach)
Ξενοδοχείο Κέρκυρα Γκολφ - Kerkyra Golf Hotel
Γέφυρα - Gefyra
Καρνάγιο - Karnagio (Shipyard)
Λιμάνι (E) / Port (R)
Άγιος Γεώργιος (E) / Agēos Gèorgēos (R)
Υπεραστικό Κτελ (E) - Green Bus Station (R)
Α6 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή Α6 λεωφορείο;
Α6 ξεκινάει λειτουργία στις 06:15 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή Α6 λεωφορείο;
Α6 σταματάει λειτουργία στις 15:20 τη Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή Α6 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Afionas - Arillas - Corfu λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Afionas - Arillas - Corfu λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει Α6 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο Α6 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu Α6 λεωφορείο - Afionas - Arillas - Corfu
Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση Α6 (από το Διασταύρωση Αφιώνας), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του Α6 (Afionas - Arillas - Corfu) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu τώρα.
Α6 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu Α6 (Afionas - Arillas - Corfu) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu.
Α6 (Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής Α6 λεωφορείο είναι Διασταύρωση Αφιώνας και η τελευταία στάση είναι Υπεραστικό Κτελ (E) - Green Bus Station (R). Α6 (Afionas - Arillas - Corfu) λειτουργεί κατά τη διάρκεια καθημερινές.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή Α6 έχει 61 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 99 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Κέρκυρα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή Α6 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή Α6 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή Α6 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή Α6 (Afionas - Arillas - Corfu) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης Α6 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για λεωφορείο ή πλοίο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Κέρκυρα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής Α6, στην Κέρκυρα
Α6 - Εναλλακτικές οδηγίες
Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu Γραμμές στη πόλη Κέρκυρα
- Α2 - Sidari / Σιδάρι/ Πρόγραμμα
- Α4 - Kassiopi - Corfu / Κασσιώπη - Κέρκυρα/ Πρόγραμμα
- Β10 - Agios Gordios / Άγιος Γόρδιος/ Πρόγραμμα
- Β12 - Clomo / Χλωμό/ Πρόγραμμα
- Α11 - Karousades / Καρουσάδες/ Πρόγραμμα
- S6 - Nissaki - Paleokastritsa/ Πρόγραμμα
- Α17 - Nimfes / Νυμφές/ Πρόγραμμα
- Β18 - Gianades / Γιαννάδες/ Πρόγραμμα
- Α18 - Armenades / Αρμενάδες/ Πρόγραμμα
- S2 - Agios Gordios - Aqualand - Paleokastritsa/ Πρόγραμμα
- Α15 - Agios Panteleimon / Άγιος Παντελεήμων/ Πρόγραμμα
- X1 - ΑΘήνα - Κέρκυρα - Αθήνα / Athens - Corfu - Athens/ Πρόγραμμα
- Β6 - Issos - Ag. Georgios / Ίσσος - Αγ. Γεώργιος/ Πρόγραμμα
- Α5 - Barbati - Nissaki / Μπαρμπάτι - Νησάκι/ Πρόγραμμα
- Α16 - Makrades / Μακράδες/ Πρόγραμμα
- Β1 - Cavos / Κάβος/ Πρόγραμμα
- Β8 - Agios Matheos / Άγιος Ματθαίος/ Πρόγραμμα
- Α3 - Roda - Acharavi / Ρόδα - Αχαράβη/ Πρόγραμμα
- Β13 - Strogili / Στρογγυλή/ Πρόγραμμα