Β12 Γραμμή
Κέρκυρα - Χλωμό
Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu Β12 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή Β12 λεωφορείο (Κέρκυρα - Χλωμό) έχει 54 στάσεις αναχωρεί από Υπεραστικό Κτελ - Green Bus Station και τερματίζει στο σταθμό Άγιο Δημήτριο.
Επιλέξτε Β12 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Κέρκυρα - Χλωμό (54 στάσεις)
Υπεραστικό Κτελ - Green Bus Station
Κτεο / Kteo
Καλλιθέα - Kalithèa
Κανάλια Jumbo - Kanalēa Jumbo
Τσάρου - Tsarou
Διαστ. Βυρού - Viros Juction
Βρυώνη - Vrioni
Markato Super Market
Αγία Κυριακή - Agia Kyriaki
Ξενοδοχείο Αίγλη - Aegli Hotel (Pontikonisi)
Πέραμα - Perama
Ξενοδοχείο Φρύνη - Frini Hotel
Ξενοδοχείο Αίολος - Aeolos Beach Resort
Γέφυρα Κάιζερ - Kaser Bridge
Αλέκος (Ξενοδοχείο Kaiser) - Alekos (Hotel Kaiser)
Ξενοδοχείο El Greco - El Greco Hotel
Achillion Junction - Φαληράκι
Σχολείο - Primary School
Μπενίτσες - Benitses Center
Ποταμάκι - Potamaki
Τσάκι - Bellos Beach Hotel
Hotel Beivedere
Louis Ionian Sun Hotel
Oniro Villas
Corfu Senses Resort
Marbella Corfu
Marbella Nido Hotel
Hotel Veroniki
Calimera Miramare
Delfinia Hotel
Moraitika 1 - Μωραΐτικα 1
Moraitika 2 - Μωραΐτικα 2
Moraitika 3 - Μωραΐτικα 3
Crossroad Messonghi
Μεσογγή Κατασκηνώσεις
Σπήλιο
Messonghi Village
Gemini Hotel Messonghi
Apollo Hotel Messonghi
Crossroad Messonghi (To Cavos)
Γεφύρι Μεσογγής
Βενζινάδικο Elin - Elin Gas Station
Bp Gas Station - Βενζινάδικο Bp (Τσατσάνη)
Vraganiotika 1 - Βραγκανιώτικα 1
Vraganiotika 2 - Βραγκανιώτικα 2
Oil Factory Museum
Alevropari 1 - Αλευροπάρι 1
Alevropari 1 - Αλευροπάρι 1
Alevropari 2 - Αλευροπάρι 2
Λίνια 1
Λίνια 2
Sandy Beach Junction - Διαστ. Χλωμού
Χλομός
Άγιο Δημήτριο
Β12 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή Β12 λεωφορείο;
Β12 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή Β12 λεωφορείο;
Β12 σταματάει λειτουργία στις 14:15 τη Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή Β12 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Κέρκυρα - Χλωμό λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Κέρκυρα - Χλωμό λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει Β12 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο Β12 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu Β12 λεωφορείο - Κέρκυρα - Χλωμό
Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση Β12 (από το Υπεραστικό Κτελ - Green Bus Station), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του Β12 (Κέρκυρα - Χλωμό) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu τώρα.
Β12 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu Β12 (Κέρκυρα - Χλωμό) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu.
Β12 (Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής Β12 λεωφορείο είναι Υπεραστικό Κτελ - Green Bus Station και η τελευταία στάση είναι Άγιο Δημήτριο. Β12 (Κέρκυρα - Χλωμό) λειτουργεί κατά τη διάρκεια καθημερινές.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή Β12 έχει 54 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 64 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Κέρκυρα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή Β12 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή Β12 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή Β12 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή Β12 (Κέρκυρα - Χλωμό) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης Β12 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για λεωφορείο ή πλοίο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Κέρκυρα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής Β12, στην Κέρκυρα
Β12 - Εναλλακτικές οδηγίες
Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας / Green Buses (KTEL) of Corfu Γραμμές στη πόλη Κέρκυρα
- Α2 - Sidari / Σιδάρι/ Πρόγραμμα
- S5 - Sidari - Kassiopi/ Πρόγραμμα
- Α14 - Sokraki / Σωκράκι/ Πρόγραμμα
- Α4 - Kassiopi - Corfu / Κασσιώπη - Κέρκυρα/ Πρόγραμμα
- Α11 - Karousades / Καρουσάδες/ Πρόγραμμα
- S6 - Nissaki - Paleokastritsa/ Πρόγραμμα
- Β2 - Petriti / Πετριτή/ Πρόγραμμα
- X3 - Corfu - Thessaloniki - Corfu / Κέρκυρα - Θεσσαλονίκη - Κέρκυρα/ Πρόγραμμα
- Α17 - Nimfes / Νυμφές/ Πρόγραμμα
- Β18 - Gianades / Γιαννάδες/ Πρόγραμμα
- Α18 - Armenades / Αρμενάδες/ Πρόγραμμα
- Α8 - Avliotes / Αυλιώτες/ Πρόγραμμα
- Α15 - Agios Panteleimon / Άγιος Παντελεήμων/ Πρόγραμμα
- Β3 - Spartera / Σπαρτερά/ Πρόγραμμα
- Β7 - Messonghi / Μεσσογγή/ Πρόγραμμα
- Α5 - Barbati - Nissaki / Μπαρμπάτι - Νησάκι/ Πρόγραμμα
- Β8 - Agios Matheos / Άγιος Ματθαίος/ Πρόγραμμα
- Α6 - Afionas - Arillas / Αφιώνας - Αρίλλας/ Πρόγραμμα
- Α7 - Agios Georgios Pagi / Άγιος Γεώργιος (Πάγων)/ Πρόγραμμα
- Α10 - Liapades / Λιαπάδες/ Πρόγραμμα