12 Γραμμή
Περιστερι [Αγ. Ιεροθεοσ] - Ζαππειο - Peristeri [Ag. Ierotheos] - Zappeio
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 12 τρόλεϊ (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 12 τρόλεϊ (Περιστερι [Αγ. Ιεροθεοσ] - Ζαππειο - Peristeri [Ag. Ierotheos] - Zappeio) έχει 30 σταθμούς αναχωρεί από Αγ. Ιεροθεος - Ag. Ierotheos και τερματίζει στο σταθμό Ζαππειο - Zappeio.
Επιλέξτε 12 τρόλεϊ σταθμούς παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Περιστερι [Αγ. Ιεροθεοσ] - Ζαππειο - Peristeri [Ag. Ierotheos] - Zappeio (30 στάσεις)
Αγ. Ιεροθεος - Ag. Ierotheos
Πλ. Αγ. Γεωργιου - Pl. Ag. Georgioy
Αγ. Ιεροθεος - Ag. Ierotheos
Πλ. Δεγλερη - Pl. Deglerh
Κορωναιου - Koronaioy
Αναπαυσεως - Anapayseos
Μαχαραγια - Maxaragia
Θηβων - Thivon
Ταχυδρομειο - Taxydromeio
Δημαρχειο - Dhmarxeio
Αστυνομια - Astynomia
Στ. Αγ. Αντωνιος - St. Ag. Antonios
Λιτσα - Litsa
Γεφυρα - Gefyra
Παναγιτσα - Panagitsa
Παπαθανασιου - Papathanasioy
Καπνεργοστασιο - Kapnergostasio
Καδμου - Kadmoy
Αρμονια - Armonia
Αγ. Κωνσταντινος - Ag. Konstantinos
Κικιζα - Kikiza
Μεταξουργειο - Metaxoyrgeio
Ζηνωνος - Zhnonos
Αγησιλαου - Aghsilaoy
Ομονοια-Σωκρατους - Omonoia-Sokratoys
Ομονοια - Omonoia
Πλ. Κλαυθμωνος - Pl. Klaythmonos
Συνταγμα - Syntagma
Φιλελληνων - Filellhnon
Ζαππειο - Zappeio
12 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 12 τρόλεϊ;
12 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 12 τρόλεϊ;
12 σταματάει λειτουργία στις 23:20 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 12 τρόλεϊ;
Πότε έρχεται η γραμμή Περιστερι [Αγ. Ιεροθεοσ] - Ζαππειο - Peristeri [Ag. Ierotheos] - Zappeio τρόλεϊ; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Περιστερι [Αγ. Ιεροθεοσ] - Ζαππειο - Peristeri [Ag. Ierotheos] - Zappeio τρόλεϊ που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 12 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τρόλεϊ εκτελείται στις Κοίμηση της Παναγίας;
Οι ώρες λειτουργίας του 12 τρόλεϊ τα Κοίμηση της Παναγίας ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 12 τρόλεϊ σταθμός κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 12 τρόλεϊ σταθμός.
Χάρτης γραμμής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 12 τρόλεϊ - Περιστερι [Αγ. Ιεροθεοσ] - Ζαππειο - Peristeri [Ag. Ierotheos] - Zappeio
Δρομολόγια γραμμής 12 τρόλεϊ
12 τρόλεϊ γραμμή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:00 - 23:20
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:00 - 23:20 | 15 - 35 |
Τρι | 05:00 - 23:20 | 12 - 25 |
Τετ | 05:00 - 23:20 | 15 - 35 |
Πεμ | 05:00 - 23:20 | 12 - 25 |
Παρ | 05:00 - 23:20 | 15 - 35 |
Σαβ | 05:30 - 23:20 | 15 - 30 |
Κυρ | 05:30 - 23:20 | 30 - 39 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τρόλεϊ Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 12 (από το Αγ. Ιεροθεος - Ag. Ierotheos), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων τρόλεϊ, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 12 (Περιστερι [Αγ. Ιεροθεοσ] - Ζαππειο - Peristeri [Ag. Ierotheos] - Zappeio) και παρακολουθήστε το τρόλεϊ καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
12 γραμμή τρόλεϊ ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 12 (Περιστερι [Αγ. Ιεροθεοσ] - Ζαππειο - Peristeri [Ag. Ierotheos] - Zappeio) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
12 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 12 τρόλεϊ είναι Αγ. Ιεροθεος - Ag. Ierotheos και η τελευταία στάση είναι Ζαππειο - Zappeio. 12 (Περιστερι [Αγ. Ιεροθεοσ] - Ζαππειο - Peristeri [Ag. Ierotheos] - Zappeio) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 12 έχει 30 σταθμούς και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 25 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 12 τρόλεϊ σταθμούς κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια τρόλεϊ για τη γραμμή 12 τρόλεϊ για το ταξίδι σας.
Γραμμή 12 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο τρόλεϊ
Παρακολουθήστε τη γραμμή 12 (Περιστερι [Αγ. Ιεροθεοσ] - Ζαππειο - Peristeri [Ag. Ierotheos] - Zappeio) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 12 τρόλεϊ ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τρόλεϊ και μην χάσετε ποτέ το τρόλεϊ σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για μετρό, τραμ, προαστιακός, λεωφορείο, τρόλεϊ ή τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε τρόλεϊ, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 12, στην Αθήνα
12 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 25 - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΙΛΙΟΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ST.AG.ANTONIOS - ILION - KAMATERO/ Πρόγραμμα
- 20 - Ν. ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΣΤΕΛΛΑ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - N. FALIRO - KASTELLA - DRAPETSONA/ Πρόγραμμα
- 21 - ΝΙΚΑΙΑ - Π. ΡΑΛΛΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - NIKAIA - P. RALLI - OMONOIA/ Πρόγραμμα
- 6 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ - ΚΟΣΜΑΣ ΑΙΤΩΛΟΣ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ - IPPOKRATOUS - KOSMAS AITOLOS - N. FILADELFEIA/ Πρόγραμμα
- 17 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - PEIRAIAS - AG. GEORGIOS/ Πρόγραμμα
- 4 - ΑΝΩ ΚΥΨΕΛΗ - ΑΓ. ΑΡΤΕΜΙΟΣ - ΣΤ. ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ANO KYPSELI - AG. ARTEMIOS - ST. AG. IOANNIS/ Πρόγραμμα
- 5 - ΛΑΜΠΡΙΝΗ - ΠΛ. ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ - ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - LAMPRINI - PL. SYNTAGMATOS - TZITZIFIES/ Πρόγραμμα
- 3 - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ - ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ - ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ - N. FILADELFEIA - ANO PATISIA - NEO PSYCHIKO/ Πρόγραμμα
- 16 - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - AG. IOANNIS RENTIS - PEIRAIAS/ Πρόγραμμα
- 11 - ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ - Ν. ΠΑΓΚΡΑΤΙ - Ν. ΕΛΒΕΤΙΑ - ANO PATISIA - N. PAGKRATI - N. ELVETIA/ Πρόγραμμα
- 2 - ΑΝΩ ΚΥΨΕΛΗ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ - ANO KIPSELI - PAGKRATI - KAISARIANH/ Πρόγραμμα
- 1 - ΠΛ. ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΜΟΣΧΑΤΟ - PLATEIA ATTIKIS - TZITZIFIES - MOSCHATO/ Πρόγραμμα
- 24 - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΙΛΙΟΝ - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - PETROYPOLI - ILION - ST. AG. ANTONIOS/ Πρόγραμμα
- 10 - ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ - TZITZIFIES - XALANDRI/ Πρόγραμμα
- 19Β - ΜΟΥΣΕΙΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ (ΣΙΔΕΡΑ) (ΚΥΚΛΙΚΗ) - MOYSEIO - CHALANDRI (SIDERA)/ Πρόγραμμα
- 15 - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ - ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ - PETRALONA - DIKASTIRIA - EL. VENIZELOY/ Πρόγραμμα
- 18 - ΜΟΥΣΕΙΟ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ (ΜΕΣΩ ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ) - MOYSEIO - CHALANDRI (VIA ETHN. ANTISTASEOS)/ Πρόγραμμα
- 19 - ΜΟΥΣΕΙΟ - ΣΤ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (ΣΙΔΕΡΑ) - MOYSEIO - ST. CHALANDRIOY (SIDERA)/ Πρόγραμμα