137 Γραμμή
Ανω Ν. Σμυρνη Α - Στ. Συγγρου Φιξ / Ano N. Smyrni A - St. Syggroy Fix
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 137 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 137 λεωφορείο (Ανω Ν. Σμυρνη Α - Στ. Συγγρου Φιξ / Ano N. Smyrni A - St. Syggroy Fix) είναι μια κυκλική γραμμή με 43 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια 136-137 (Ανω Νεα Σμυρνη) - Ano Nea Smyrnh.
Επιλέξτε 137 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Ανω Ν. Σμυρνη Α - Στ. Συγγρου Φιξ / Ano N. Smyrni A - St. Syggroy Fix (43 στάσεις)
Αφετηρια 136-137 (Ανω Νεα Σμυρνη) - Ano Nea Smyrnh
Ανοιξη - Anoixh
Πλ. Ηρωων - Pl. Hroon
Σχολειο - Sxoleio
Παλ. Τερμα - Pal. Terma
10η Αρτακης - 10th Artakhs
9η Αρτακης - 9th Artakhs
8η Αρτακης - 8th Artakhs
Φαρου - Faroy
Πλ. Eθν. Αντιστασεως - Pl. Ethn. Antistaseos
Προσκοπων - Proskopon
Σχολεια - Sxoleia
3η Μπακνανα - 3rd Mpaknana
2η Μπακνανα - 2nd Mpaknana
Πυρρας - Pyrras
Παπασπυρου - Papaspyroy
Αγ. Σωστης - Ag. Sosths
Παντειος - Panteios
Γεφυρα - Gefyra
Ολυμπιακη - Olympiakh
Στ. Συγγρου-Φιξ - St. Syggroy-Fix
Φιξ - Fix
Ολυμπιακη - Olympiakh
Γεφυρα - Gefyra
Παντειος - Panteios
Αγ. Σωστης - Ag. Sosths
Εφεσου - Efesoy
Δοiρανης - Doiranhs
Ευρυδαμαντος - Eyrydamantos
Πυρρας - Pyrras
2η Μπακνανα - 2nd Mpaknana
3η Μπακνανα - 3rd Mpaknana
4η Μπακνανα - 4th Mpaknana
Προσκοπων - Proskopon
Πλ. Εθν. Αντιστασεως - Pl. Ethn. Antistaseos
Φαρου - Faroy
Εθνικη Στεγη - Ethniki Stegh
Αστυνομια - Astynomia
Παλαιο Τερμα - Palaio Terma
Σχολειο - Sxoleio
Πλ. Ηρωων - Pl. Hroon
Ανοιξη - Anoixh
Αφετηρια 136-137 (Ανω Νεα Σμυρνη) - Ano Nea Smyrnh
137 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 137 λεωφορείο;
137 ξεκινάει λειτουργία στις 05:05 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 137 λεωφορείο;
137 σταματάει λειτουργία στις 23:20 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 137 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Ανω Ν. Σμυρνη Α - Στ. Συγγρου Φιξ / Ano N. Smyrni A - St. Syggroy Fix Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Ανω Ν. Σμυρνη Α - Στ. Συγγρου Φιξ / Ano N. Smyrni A - St. Syggroy Fix Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 137 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα;
Οι ώρες λειτουργίας του 137 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά, Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή και Ορθόδοξη Δευτέρα του Πάσχα ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 137 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 137 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 137 λεωφορείο - Ανω Ν. Σμυρνη Α - Στ. Συγγρου Φιξ / Ano N. Smyrni A - St. Syggroy Fix
Δρομολόγια γραμμής 137 λεωφορείο
137 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:05 - 23:20
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:05 - 23:20 | 20 - 30 |
Τρι | 05:05 - 23:20 | 20 - 30 |
Τετ | 05:05 - 23:20 | 20 - 30 |
Πεμ | 05:05 - 23:20 | 20 - 30 |
Παρ | 05:05 - 23:20 | 20 - 30 |
Σαβ | 05:05 - 23:20 | 20 - 40 |
Κυρ | 05:30 - 23:20 | 30 - 50 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 137 (από το Αφετηρια 136-137 (Ανω Νεα Σμυρνη) - Ano Nea Smyrnh), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 137 (Ανω Ν. Σμυρνη Α - Στ. Συγγρου Φιξ / Ano N. Smyrni A - St. Syggroy Fix) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
137 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 137 (Ανω Ν. Σμυρνη Α - Στ. Συγγρου Φιξ / Ano N. Smyrni A - St. Syggroy Fix) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
137 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 137 λεωφορείο είναι Αφετηρια 136-137 (Ανω Νεα Σμυρνη) - Ano Nea Smyrnh και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 136-137 (Ανω Νεα Σμυρνη) - Ano Nea Smyrnh. 137 (Ανω Ν. Σμυρνη Α - Στ. Συγγρου Φιξ / Ano N. Smyrni A - St. Syggroy Fix) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 137 έχει 43 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 31 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 137 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 137 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 137 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 137 (Ανω Ν. Σμυρνη Α - Στ. Συγγρου Φιξ / Ano N. Smyrni A - St. Syggroy Fix) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 137 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 137, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 852 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΤ. ΜΕΤΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 524 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST. KIFISIA - POLITEIA/ Πρόγραμμα
- Α3 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΓΛΥΦΑΔΑ (Μέσω ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ)/ Πρόγραμμα
- 824 - ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 302 - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 301Β - ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΑΝΘΟΥΣΑ - ΠΕΝΤΕΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 022 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - Ν. ΚΥΨΕΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AKADIMIA - NEA KIPSELI/ Πρόγραμμα
- Β10 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙ (Μέσω ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ)/ Πρόγραμμα
- 036 - ΣΤ.ΚΑΤΕΧΑΚΗ - ΣΤ.ΠΑΝΟΡΜΟΥ - ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΥΨΕΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 230 - ΑΚΡΟΠΟΛΗ - ΖΩΓΡΑΦΟΥ / AKROPOLI - ZOGRAFOY/ Πρόγραμμα
- Α5 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΝΘΟΥΣΑ / AKADIMIA - AG. PARASKEYI - ANTHOYSA/ Πρόγραμμα
- 837 - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ - ΣΤ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Γ12 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 651 - ΨΥΧΙΚΟ - ΠΑΝΟΡΜΟΥ Α (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 031 - ΓΟΥΔΗ - ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ/ Πρόγραμμα
- 522 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΔΑΜΕΣ Α' (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 803 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ/ Πρόγραμμα
- 819 - ΠΕΡΑΜΑ - ΝΕΚΡ. ΣΧΙΣΤΟΥ/ Πρόγραμμα
- 154 - ΠΑΝ/ΜΑ ΒΟΥΛΑΣ - Α. ΓΛΥΦΑΔΑ - ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ/ Πρόγραμμα
- Α8 - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ - Ν. ΙΩΝΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙ / POLYTECHNEIO - N. IONIA - MAROUSI/ Πρόγραμμα