קו 139
ראשון לציון←רמת גן
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 139 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 139 (ראשון לציון←רמת גן) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברוז'נסקי/משה לוי ומסתיים בבי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 139 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←רמת גן (51 תחנות)
רוז'נסקי/משה לוי
משה לוי/דוד סחרוב
דוד סחרוב/אליעזר מזל
דוד סחרוב/החומה
יוסף לישנסקי/דוד סחרוב
יוסף לישנסקי/אצ''ל
מתחם שבעת הכוכבים
משה דיין/חיים בר לב
משה דיין/גדולי ישראל
לוי אשכול/חסידי אומות העולם
לוי אשכול/תור הזהב
לוי אשכול/יצחק רבין
ההסתדרות/חומה ומגדל
ההסתדרות/גולדה מאיר
רוטשילד/שפרינצק
רוטשילד/השדה
רוטשילד/ז'בוטינסקי
הרצל/תרמ''ב
הרצל/בן זאב
דרך המכבים/פיק''א
דרך המכבים/פריימן
דרך המכבים/שדרות הציונות
דרך המכבים/אלי כהן
מכון וולקני/דרך המכבים
משרד החקלאות/דרך המכבים
צומת בית דגן/כביש 412
כביש 412/שדרות מנחם בגין
מחסן חברת חשמל/כביש 412
צומת חמד
צומת צפריה
יהדות קנדה/החרושת
יהדות קנדה / העצמאות
העצמאות/ההסתדרות
העצמאות/דוד אלעזר
מרכז מסחרי/העצמאות
צומת סביון/כביש 4622
מרכז מסחרי רימון/דרך לוי אשכול
דרך לוי אשכול/שטרן
דרך לוי אשכול/התמר
קניון קריית אונו/דרך לוי אשכול
דרך לוי אשכול/הרוגי מלכות בבל
דרך לוי אשכול/ירושלים
לוי אשכול/וולך
דרך לוי אשכול/יצחק רבין
מחלף אונו/כביש 471
כביש 471/זבוטינסקי
אוניברסיטת בר אילן/שדרות אהרון קציר
שדרות בן גוריון/שדרות אהרון קציר
שדרות בן גוריון/הנשיא
ביה''ס ויצמן/מנדס
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
שאלות ותשובות לגבי קו 139
מתי מתחיל לפעול קו 139?
קו 139 מתחיל לפעול ב-06:25 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 139 מפסיק לעבוד?
קו 139 מפסיק לפעול ב-22:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 139?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 139 (ראשון לציון←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←רמת גן (ראשון לציון←רמת גן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 139 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 139 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 139 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 139 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 139
קו 139 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:25 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:25 - 22:00 | 60 - 65 |
ב׳ | 06:25 - 22:00 | 60 - 65 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:25 - 22:00 | 60 - 65 |
ה׳ | 06:25 - 22:00 | 60 - 65 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל139 (מ רוז'נסקי/משה לוי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 139 (ראשון לציון←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 139
תעריף הנסיעה ב139 (ראשון לציון←רמת גן) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
139 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 139 היא רוז'נסקי/משה לוי והתחנה האחרונה היא בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
קו 139 (ראשון לציון←רמת גן) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 139. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 139.
מעקב אחר קו האוטובוס 139 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 139 (ראשון לציון←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 139 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 139 ב-ישראל
139 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 759 - מסוף ג'ת-ג'ת<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 91 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 457 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 50 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 338 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->שדרות אביי ורבא/רבי טרפון-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 320 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 45 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 237 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-1#/ לוח זמנים
- 11 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->צומת אור עקיבא למזרח-אור עקיבא-22/ לוח זמנים
- 15א - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->צומת פוריידיס צפוני-פוריידיס-12/ לוח זמנים
- 582 - הרקפות/חצב סובה-רכסים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 504 - מרכז מסחרי/שדרות המלאכות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף שוהם-שוהם-21/ לוח זמנים
- 2 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 2 - אבני נזר/אור החיים-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 163 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->מצפה אילן מרכז-מצפה אילן-10/ לוח זמנים
- 113 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->וולפסון/קפלן-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 300 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 25 - עין אבראהים ד-אום אל פחם<->דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 80 - תפוז/האתרוג-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 220 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11/ לוח זמנים