לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 139 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 139 (ראשון לציון←רמת גן) יש 52 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברוז'נסקי/משה לוי ומסתיים בבי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 139 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: ראשון לציון←רמת גן (52 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
רוז'נסקי/משה לוי
צפה בלוח הזמנים המלא
משה לוי/דוד סחרוב
צפה בלוח הזמנים המלא
דוד סחרוב/אליעזר מזל
צפה בלוח הזמנים המלא
דוד סחרוב/החומה
צפה בלוח הזמנים המלא
יוסף לישנסקי/דוד סחרוב
צפה בלוח הזמנים המלא
יוסף לישנסקי/אצ''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
מתחם שבעת הכוכבים
צפה בלוח הזמנים המלא
משה דיין/חיים בר לב
צפה בלוח הזמנים המלא
משה דיין/גדולי ישראל
צפה בלוח הזמנים המלא
לוי אשכול/חסידי אומות העולם
צפה בלוח הזמנים המלא
לוי אשכול/תור הזהב
צפה בלוח הזמנים המלא
לוי אשכול/יצחק רבין
צפה בלוח הזמנים המלא
ההסתדרות/חומה ומגדל
צפה בלוח הזמנים המלא
ההסתדרות/גולדה מאיר
צפה בלוח הזמנים המלא
רוטשילד/שפרינצק
צפה בלוח הזמנים המלא
רוטשילד / רמז
צפה בלוח הזמנים המלא
רוטשילד/השדה
צפה בלוח הזמנים המלא
רוטשילד/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/תרמ''ב
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/בן זאב
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך המכבים/פיק''א
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך המכבים/פריימן
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך המכבים/שדרות הציונות
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך המכבים/אלי כהן
צפה בלוח הזמנים המלא
מכון וולקני/דרך המכבים
צפה בלוח הזמנים המלא
משרד החקלאות/דרך המכבים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת בית דגן/כביש 412
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 412/שדרות מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
מחסן חברת חשמל/כביש 412
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת חמד
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת צפריה
צפה בלוח הזמנים המלא
יהדות קנדה/החרושת
צפה בלוח הזמנים המלא
יהדות קנדה / העצמאות
צפה בלוח הזמנים המלא
העצמאות/ההסתדרות
צפה בלוח הזמנים המלא
העצמאות/דוד אלעזר
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי/העצמאות
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת סביון/כביש 4622
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי רימון/דרך לוי אשכול
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוי אשכול/שטרן
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוי אשכול/התמר
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון קריית אונו/דרך לוי אשכול
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוי אשכול/הרוגי מלכות בבל
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוי אשכול/ירושלים
צפה בלוח הזמנים המלא
לוי אשכול/וולך
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך לוי אשכול/יצחק רבין
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף אונו/כביש 471
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 471/זבוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
אוניברסיטת בר אילן/שדרות אהרון קציר
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות בן גוריון/שדרות אהרון קציר
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות בן גוריון/הנשיא
צפה בלוח הזמנים המלא
ביה''ס ויצמן/מנדס
צפה בלוח הזמנים המלא
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 139
מתי מתחיל לפעול קו 139?
קו 139 מתחיל לפעול ב-06:25 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 139 מפסיק לעבוד?
קו 139 מפסיק לפעול ב-22:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 139?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 139 (ראשון לציון←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←רמת גן (ראשון לציון←רמת גן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 139 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 139 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 139 של קווים (Kavim) - ראשון לציון←רמת גן
קו האוטובוס 139, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:25 - 22:00
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:25 - 22:00
60 - 65
ב׳
06:25 - 22:00
60 - 65
ג׳
06:25 - 22:00
60 - 65
ד׳
06:25 - 22:00
60 - 65
ה׳
06:25 - 22:00
60 - 65
ו׳
לא פעיל
לא פעיל
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל139 (מ רוז'נסקי/משה לוי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 139 (ראשון לציון←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 139
תעריף הנסיעה ב139 (ראשון לציון←רמת גן) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
139 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 139 היא רוז'נסקי/משה לוי והתחנה האחרונה היא בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
קו 139 (ראשון לציון←רמת גן) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 139. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 139.
קו 139 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 139 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 139 (ראשון לציון←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 139 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 139 ב-ישראל