קו 151
ראשון לציון←רמלה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 151 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 151 (ראשון לציון←רמלה) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות רחבעם זאבי ומסתיים בשושנה דמארי/אהוד מנור.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 151 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראשון לציון←רמלה (33 תחנות)
שדרות רחבעם זאבי
בי''ס לכבאות/רחבעם זאבי
מתחם יס פלאנט
חיים בר לב/גדולי ישראל
חיים בר לב/משה דיין
משה דיין/חיים בר לב
משה דיין/אברהם בר
משה דיין/גדולי ישראל
לוי אשכול/חסידי אומות העולם
לוי אשכול/תור הזהב
לוי אשכול/יצחק רבין
יצחק רבין/מוטה גור
ההסתדרות/חומה ומגדל
ההסתדרות/גולדה מאיר
צומת עין הקורא
קניון ראשונים/שדרות נים
הרב משה שמואל שפירא/שביט
שא נס/ישיבת באר יעקב
שא נס מועצה מקומית
ישיבת פוניבז/ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/נחום
ז'בוטינסקי/אבא הלל סילבר
גולדה מאיר/משה דיין
גולדה מאיר/משה שרת
קרן היסוד/התשעה
קרן היסוד/יהודה שטיין
יהודה שטיין/גיבורי ישראל
שטיין/אלעזר
קניון עזריאלי רמלה/דוד רזיאל
רזיאל/זכריה
בית עלמין חדש/דוד רזיאל
שושנה דמארי/כביש 4304
שושנה דמארי/אהוד מנור
שאלות ותשובות לגבי קו 151
מתי מתחיל לפעול קו 151?
קו 151 מתחיל לפעול ב-08:30 בשישי
באיזו שעה קו 151 מפסיק לעבוד?
קו 151 מפסיק לפעול ב-17:15 בשישי
מתי מגיע קו 151?
כדי לראות מתי קו ראשון לציון←רמלה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראשון לציון←רמלה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 151 (ראשון לציון←רמלה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראשון לציון←רמלה (ראשון לציון←רמלה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 151 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 151 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 151 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 151 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 151
קו האוטובוס 151, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 09:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:00 - 23:30 | 40 - 50 |
ב׳ | 09:00 - 23:30 | 40 - 50 |
ג׳ | 09:00 - 23:30 | 40 - 50 |
ד׳ | 09:00 - 23:30 | 40 - 50 |
ה׳ | 09:00 - 23:30 | 40 - 50 |
ו׳ | 08:30 - 17:15 | 60 - 105 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל151 (מ שדרות רחבעם זאבי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 151 (ראשון לציון←רמלה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 151
תעריף הנסיעה ב151 (ראשון לציון←רמלה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
151 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 151 היא שדרות רחבעם זאבי והתחנה האחרונה היא שושנה דמארי/אהוד מנור.
קו 151 (ראשון לציון←רמלה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 151. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 151.
מעקב אחר קו האוטובוס 151 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 151 (ראשון לציון←רמלה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 151 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 151 ב-ישראל
151 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 210 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 625 - שדרות יצחק רבין/שושנת העמקים-קדימה צורן<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-10/ לוח זמנים
- 80 - תפוז/האתרוג-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 111 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 334 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 12 - בית ספר עתידים-אור עקיבא<->האילן/התדהר-אור עקיבא-20/ לוח זמנים
- 626 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->דרך הלורד\אבני-תל מונד-20/ לוח זמנים
- 137 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 44 - מזכירות/עזריאל-עזריאל<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 581 - רמת ויז'ניץ/ברכת משה-חיפה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 50 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 694 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20
- 233 - באקה/כניסה צפונית-באקה אל ע'רביה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 1 - דרך העצמאות/אירית-בנימינה גבעת עדה<->בית ספר כרמים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 10 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-10
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים