קו 167
חיפה←שפרעם
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 167 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 167 (חיפה←שפרעם) יש 50 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בשכונת חיילים משוחררים 2.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 167 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←שפרעם (50 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
ההסתדרות/בתי זיקוק
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
שד. ההסתדרות/אריה שנקר
ההסתדרות/צומת קרית אתא
אורט ביאליק/שדרות ההסתדרות
ההסתדרות/צומת קרית חיים
דרך עכו/קריית ביאליק
דרך עכו/הגפן
דרך עכו/צומת צבר
קריון/ד. עכו חיפה
דרך עכו/המייסדים
צומת הקריון
מסעף קיבוץ אפק
מסעף שפרעם צפון
קניון השלום
בנק/מרכז מסחרי
מוופק דיאב/אלחמאם
כביש 500/א שייח' אמין טריף
א שייח' אמין טריף/411
א שייח' אמין טריף/שייח' אחמד כניפס
א שייח' אמין טריף/מרשאן
אלשוהדא/כביש 602
אלשוהדא/אלרואפ
קונסרבטוריון בית אלמוסיקה
דאהוד סלימאן תלחמי/מחמוד דרוויש
עירייה/אל-מוטראן חג'אר
איברהים נמר חוסיין/אלהוארה
בי''ס אל מכתב/איברהים נמר חוסיין
200/כמאל ג'ונבלאט
איברהים נמר חוסיין/טלעת אלהרה
עירייה/תאופיק זיאד
תאופיק זיאד/מוחמד חמאדי
תאופיק זיאד/הזית
חניון שפרעם/תאופיק זיאד
חניון שפרעם
בית ספר תיכון
תאופיק זיאד/150
דאהוד סולימאן תלחמי/תאופיק זיאד
רחוב 440/רחוב 312
רחוב 440/רחוב 317
א שייח' אמין טריף/סלימאן אבו עביד
א שייח' אמין טריף/רחוב 411
עמותת ולד/411
שכונת זיוד/421
אלבחר/561
חיילים משוחררים 1
שכונת חיילים משוחררים ג
שכונת חיילים משוחררים 2
שאלות ותשובות לגבי קו 167
מתי מתחיל לפעול קו 167?
קו 167 מתחיל לפעול ב-08:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 167 מפסיק לעבוד?
קו 167 מפסיק לפעול ב-16:20 בשישי
מתי מגיע קו 167?
כדי לראות מתי קו חיפה←שפרעם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←שפרעם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 167 (חיפה←שפרעם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←שפרעם (חיפה←שפרעם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 167 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 167 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 167 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 167 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 167
קו 167 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 08:00 - 22:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:00 - 22:55 | 25 - 115 |
ב׳ | 08:00 - 22:55 | 25 - 115 |
ג׳ | 08:30 - 23:30 | 60 - 120 |
ד׳ | 08:00 - 22:55 | 25 - 115 |
ה׳ | 08:00 - 22:55 | 25 - 115 |
ו׳ | 09:05 - 16:20 | 25 - 150 |
ש׳ | 11:00 - 23:00 | 60 - 300 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל167 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 167 (חיפה←שפרעם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 167
תעריף הנסיעה ב167 (חיפה←שפרעם) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
167 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 167 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא שכונת חיילים משוחררים 2.
קו 167 (חיפה←שפרעם) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 167. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 167.
מעקב אחר קו האוטובוס 167 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 167 (חיפה←שפרעם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 167 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 167 ב-ישראל
167 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 30 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->נס עמים/מרכז-נס עמים-1#/ לוח זמנים
- 347 - נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-2#/ לוח זמנים
- 148 - בר יוחאי-בר יוחאי<->מזכירות-כלנית-1#/ לוח זמנים
- 52 - אל ג'רביה ז-פקיעין<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-2ב/ לוח זמנים
- 991 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 84 - חב''ד בנות/הרבי מלובאוויטש-צפת<->שפרינצק/קרן היסוד-צפת-21/ לוח זמנים
- 47 - מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 294 - מאר אליאס/א רוסיה-פסוטה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 109 - שעב/כניסה-שעב<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר המזרקה-יאנוח ג'ת-1ן/ לוח זמנים
- 43 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->מועדון חברים-הררית-1#הררית ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 22א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->נוף הבשן א-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 12א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->הגליל/נוף טליה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 984 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 31 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->בית ספר סולם צור/שדרות האורנים-גשר הזיו-1#/ לוח זמנים
- 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1שחיפה ↔ טמרה/ לוח זמנים
- 282 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אבו סנאן חיילים משוחררים ב-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים
- 64 - מועדון פיס-ג'יש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 977 - רופין/קניאל-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 20 - מגרש טניס ירכא-ירכא<->מסעף אזור תעשיה-ג'וליס-2#/ לוח זמנים