קו 19
סולם שונם←עפולה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 19 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 19 (סולם שונם←עפולה) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בסולם שונם ומסתיים במרכז מסחרי/יוסף ברזילי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 19 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: סולם שונם←עפולה (23 תחנות)
סולם שונם
מסגד
שכונה מזרחית
שכונה דרומית
תחנת פיס לבריאות האישה
סולם שונם
קופ''ח כללית
סולם/כביש 7155
מושב מרחביה
מגדל מים/מרחביה
קיבוץ מרחביה
מרחביה/הרחבה
צומת מרחביה
חרוד/כורש
קהילת ציון/המגל
קהילת ציון/שפרינצק
ת.מרכזית עפולה/שפרינצק
הספרייה העירונית/יצחק רבין
קאנטרי קלאב/שדרות יואש דובנוב
תחנת רכבת עפולה/יואש דובנוב
קאנטרי קלאב/שדרות יצחק רבין
פארק העמק
מרכז מסחרי/יוסף ברזילי
שאלות ותשובות לגבי קו 19
מתי מתחיל לפעול קו 19?
קו 19 מתחיל לפעול ב-05:25 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 19 מפסיק לעבוד?
קו 19 מפסיק לפעול ב-16:35 בשישי
מתי מגיע קו 19?
כדי לראות מתי קו סולם שונם←עפולה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו סולם שונם←עפולה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 19 (סולם שונם←עפולה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס סולם שונם←עפולה (סולם שונם←עפולה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 19 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 19 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 19 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 19 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 19
קו 19 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:25 - 23:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:25 - 23:10 | 35 - 40 |
ב׳ | 05:25 - 22:30 | 75 - 80 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:25 - 23:10 | 35 - 40 |
ה׳ | 05:25 - 23:10 | 35 - 40 |
ו׳ | 05:25 - 16:35 | 35 - 40 |
ש׳ | 20:55 - 23:35 | 40 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל19 (מ סולם שונם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 19 (סולם שונם←עפולה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 19
תעריף הנסיעה ב19 (סולם שונם←עפולה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
19 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 19 היא סולם שונם והתחנה האחרונה היא מרכז מסחרי/יוסף ברזילי.
קו 19 (סולם שונם←עפולה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 19. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 19.
מעקב אחר קו האוטובוס 19 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 19 (סולם שונם←עפולה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 19 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 19 ב-ישראל
19 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 1 - מרכז תרבות-דאלית אל כרמל<->דליה צעירה מרכז-דאלית אל כרמל-20/ לוח זמנים
- 117 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים
- 11 - מתחם ביג-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 39 - צומת אלומות-אלומות<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 531 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 91 - בי''ח הרצוג/גבעת שאול-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 11 - תמר/סיתוונית-קרית טבעון<->כיכר הציונות-קרית טבעון-10/ לוח זמנים
- 412 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 69 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 19 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->הכרמל/העתיד-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 4 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-10/ לוח זמנים
- 882 - מסוף נוף ציון-ירושלים<->הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 870 - מסוף חומת שמואל/אליהו קורן-ירושלים<->פיינשטיין/בן יוסף-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 78 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 82 - טולדנו/הרב משה כהן-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->קיבוץ כפר רופין-כפר רופין-10/ לוח זמנים
- 8 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 75 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל פולאת-בסמת טבעון-11/ לוח זמנים
- 184 - קופת חולים-גלעד<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים
- 6 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-10/ לוח זמנים