46 Γραμμή
Μακάριο Στάδιο
Cyprus Public Transport
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Cyprus Public Transport 46 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 46 λεωφορείο (Μακάριο Στάδιο) έχει 48 στάσεις αναχωρεί από Πανεπιστήμιο Κύπρου - Βόρεια Είσοδος και τερματίζει στο σταθμό Σταθμός Μακαρίου Σταδίου.
Επιλέξτε 46 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Μακάριο Στάδιο (48 στάσεις)
Πανεπιστήμιο Κύπρου - Βόρεια Είσοδος
Πανεπιστήμιο Κύπρου - Χώρος Στάθμευσης
Πανεπιστήμιο Κύπρου - Σύγκλητος
Λεωφ. Αθαλάσσης
Λεωφ. Κηρυνείας
Λεωφ. Κηρυνείας
Λεωφ. Κηρυνείας
Λεωφ. Κηρυνείας
Λεωφ. Κηρυνείας
Λεωφ. Κηρυνείας
Λεωφ. Κηρυνείας
Λεωφ. Κηρυνείας
Ακαδημίας
Λεωφόρος Ρικ
Λεωφ. Λεμεσου - Καλησπέρα
Λεωφ. Αθαλάσσας
Λεωφ. Αθαλάσσας
Λεωφ. Αθαλάσσας
Λεωφ. Αθαλάσσας
Λεωφ. Αθαλάσσας
Λεωφ. Αθαλάσσας
Λεωφ. Αθαλάσσας - Πειραιώς
Λεωφ. Αθαλάσσας - Δευκαλίωνος
Λεωφ. Αθαλάσσας - Λεωφόρος Στροβόλου
Λεωφ. Στροβόλου
Λεωφ. Αρχιεπισκόπου Κυπριανού
Προδρόμου
Προδρόμου
Λεύκωνος
Κυκλάδων
Λεωφ. Άντη Χατζηκωστή
Νίκου Κρανιδιώτη
Νίκου Κρανιδιώτη
25 Μαρτίου
25 Μαρτίου
Λεωφ. Κυριάκου Μάτση - Νέας Έγκωμης
Λεωφ. Κυριάκου Μάτση - Λεωφόρος Δημοκρατίας
Λεωφ. Κυριάκου Μάτση - Coca Cola
Λεωφ. Κυριάκου Μάτση - Βασιλίσσης Φρειδερίκης
Μακεδονιτίσσης
Μακεδονιτίσσης
Παλαιών Πατρών Γερμανού
Λεωφ. 28 Οκτωβρίου - Αυτοκράτορος Ιουστινιανού
Λεωφ. 28 Οκτωβρίου - Μεσολογγίου
Ηλία Παπακυριακού - Παύλου Μελά
Ηλία Παπακυριακού - Αφροδίτης
Λευκόθεο 1
Σταθμός Μακαρίου Σταδίου
46 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 46 λεωφορείο;
46 ξεκινάει λειτουργία στις 05:20 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 46 λεωφορείο;
46 σταματάει λειτουργία στις 21:50 τη Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 46 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Μακάριο Στάδιο λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Μακάριο Στάδιο λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 46 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 46 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 46 λεωφορείο
Η γραμμή 46 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί τις Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη. Τακτικές ώρες δρομολογίων: 05:20 - 21:50
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:20 - 21:50 | 30 - 60 |
Τρι | 05:20 - 21:50 | 30 - 60 |
Τετ | 05:20 - 21:50 | 30 - 60 |
Πεμ | 05:20 - 21:50 | 30 - 60 |
Παρ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Σαβ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Κυρ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Cyprus Public Transport λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 46 (από το Πανεπιστήμιο Κύπρου - Βόρεια Είσοδος), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 46 (Μακάριο Στάδιο) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Cyprus Public Transport τώρα.
46 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Cyprus Public Transport 46 (Μακάριο Στάδιο) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Cyprus Public Transport, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Cyprus Public Transport.
46 (Cyprus Public Transport)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 46 λεωφορείο είναι Πανεπιστήμιο Κύπρου - Βόρεια Είσοδος και η τελευταία στάση είναι Σταθμός Μακαρίου Σταδίου. 46 (Μακάριο Στάδιο) λειτουργεί κατά τη διάρκεια Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 46 έχει 48 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 43 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Cyprus Public Transport, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Λευκωσία και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 46 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 46 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 46 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 46 (Μακάριο Στάδιο) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 46 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Cyprus Public Transport λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Cyprus Public Transport ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Λευκωσία. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Cyprus Public Transport και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 46, στην Λευκωσία
Cyprus Public Transport Γραμμές στη πόλη Λευκωσία
- 405 - Κακοπετριά - Λευκωσία/Κολοκάση/ Πρόγραμμα
- 73 - Συνοικισμός Παλιομετόχου - Κοκκινοτριμιθιά/ Πρόγραμμα
- 36 - Γερίου - Γενικό Νοσοκομείο/ Πρόγραμμα
- N2 - Μακάρειο Στάδιο - Πλ. Σολωμού - Παν. Κύπρου/ Πρόγραμμα
- 400 - Αστρομερίτης - Σταθμός Μακαρίου Σταδίου - Πλατεία Σολωμού/ Πρόγραμμα
- N4 - Στ. Αλάμπρας - Στ. Γεν. Νοσοκομείου - Πλατεία Σολωμού/ Πρόγραμμα
- N5 - Στ. Ταμασού - Στροβόλου - Πλατεία Σολωμού/ Πρόγραμμα
- 48 - Λεωφ. Αγ. Γεωργίου / Ανθούπολη - Πανεπιστήμιο Κύπρου / Αγλαντζιά/ Πρόγραμμα
- L1 - Πλατεία Σολωμού - Δημαρχείο - Έκτωρος - Παλουριώτισσα - Πύλη Αμμοχώστου - Αρχιεπισκοπή/ Πρόγραμμα
- N3 - Μακάρειο Στάδιο - Στροβόλου - Στ. Γεν. Νοσοκομείου/ Πρόγραμμα
- 29 - Στ. Γενικού Νοσοκομείου - Παιδαγωγικό Ινστιτούτο - Morningside School/ Πρόγραμμα
- 11 - Ισοκράτους - Σταθμός Μακαρείου Σταδίου - Πλατεία Σολωμού/ Πρόγραμμα
- N1 - Nicosia Mall - Μακάρειο Στάδιο - Πλατεία Σολωμού/ Πρόγραμμα
- 60 - Μιτσερό - Αγροκηπιά - Αγ. Ιωάννης - Σταθμός Ταμασού/ Πρόγραμμα
- 4 - Σταθμός Γεν. Νοσοκομείου - Πλ. Σολωμού/ Πρόγραμμα
- 5 - Σταθμός Αλάμπρας - Πλατεία Σολωμού/ Πρόγραμμα
- 3 - Σταθμός Αλάμπρας - Σταθμός Γεν. Νοσοκομείου - Πλατεία Σολωμού/ Πρόγραμμα
- 42 - Σταθμός Μακαρίου Σταδίου - ΣΟΠΑΖ/ Πρόγραμμα
- 26 - Σταθμός Γενικού Νοσοκομείου - Πλατεία Σολωμού/ Πρόγραμμα