38 Γραμμή
Πανεπιστήμιο Κύπρου - University Of Cyprus
Cyprus Public Transport
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Cyprus Public Transport 38 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 38 λεωφορείο (Πανεπιστήμιο Κύπρου - University Of Cyprus) έχει 10 στάσεις αναχωρεί από Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας και τερματίζει στο σταθμό Πανεπιστήμιο Κύπρου - Βόρεια Είσοδος.
Επιλέξτε 38 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Πανεπιστήμιο Κύπρου - University Of Cyprus (10 στάσεις)
Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας
Λεωφ. Λεμεσού - Volvo
The Mall Of Cyprus - Βεργίνας
Athalassa Botanic Gardens
Fytoriou - Cyprus Institute
Fytoriou - Radio Station
Fytoriou - Agios Georgios
Πανεπιστήμιο Κύπρου - Ωκεανογραφικό Κέντρο
Πανεπιστήμιο Κύπρου - Χώρος Στάθμευσης Συγκλήτου
Πανεπιστήμιο Κύπρου - Βόρεια Είσοδος
38 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 38 λεωφορείο;
38 ξεκινάει λειτουργία στις 05:45 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 38 λεωφορείο;
38 σταματάει λειτουργία στις 20:45 τη Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 38 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Πανεπιστήμιο Κύπρου - University Of Cyprus λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Πανεπιστήμιο Κύπρου - University Of Cyprus λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 38 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 38 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 38 λεωφορείο
Η γραμμή 38 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί τις καθημερινές. Τακτικές ώρες δρομολογίων: 05:45 - 20:45
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:45 - 20:45 | 30 |
Τρι | 05:45 - 20:45 | 30 |
Τετ | 05:45 - 20:45 | 30 |
Πεμ | 05:45 - 20:45 | 30 |
Παρ | 05:45 - 20:45 | 30 |
Σαβ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Κυρ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
Cyprus Public Transport λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 38 (από το Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 38 (Πανεπιστήμιο Κύπρου - University Of Cyprus) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Cyprus Public Transport τώρα.
38 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Cyprus Public Transport 38 (Πανεπιστήμιο Κύπρου - University Of Cyprus) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Cyprus Public Transport, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Cyprus Public Transport.
38 (Cyprus Public Transport)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 38 λεωφορείο είναι Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας και η τελευταία στάση είναι Πανεπιστήμιο Κύπρου - Βόρεια Είσοδος. 38 (Πανεπιστήμιο Κύπρου - University Of Cyprus) λειτουργεί κατά τη διάρκεια καθημερινές.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 38 έχει 10 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 12 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Cyprus Public Transport, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Λευκωσία και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 38 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 38 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 38 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 38 (Πανεπιστήμιο Κύπρου - University Of Cyprus) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 38 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Cyprus Public Transport λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Cyprus Public Transport ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Λευκωσία. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Cyprus Public Transport και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 38, στην Λευκωσία
38 - Εναλλακτικές οδηγίες
Cyprus Public Transport Γραμμές στη πόλη Λευκωσία
- 405 - Κακοπετριά - Λευκωσία/Κολοκάση/ Πρόγραμμα
- 50 - Αγ. Άννα - Ψευδάς - Σταθμός Αλάμπρας/ Πρόγραμμα
- 73 - Συνοικισμός Παλιομετόχου - Κοκκινοτριμιθιά/ Πρόγραμμα
- 36 - Γερίου - Γενικό Νοσοκομείο/ Πρόγραμμα
- N4 - Στ. Αλάμπρας - Στ. Γεν. Νοσοκομείου - Πλατεία Σολωμού/ Πρόγραμμα
- N5 - Στ. Ταμασού - Στροβόλου - Πλατεία Σολωμού/ Πρόγραμμα
- 13 - Σταθμός Μακαρίου Σταδίου - Πλατεία Σολωμού/ Πρόγραμμα
- L1 - Πλατεία Σολωμού - Δημαρχείο - Έκτωρος - Παλουριώτισσα - Πύλη Αμμοχώστου - Αρχιεπισκοπή/ Πρόγραμμα
- 2 - Σταθμός Ταμασού - Σταθμός Στροβόλου - Πλατεία Σολωμού/ Πρόγραμμα
- 74 - Λεωφ. Αγ. Γεωργίου/Λακατάμεια - Ανθούπολη - Αγ. Τριμιθιάς - Κοκκινοτριμιθιά/ Πρόγραμμα
- 11 - Ισοκράτους - Σταθμός Μακαρείου Σταδίου - Πλατεία Σολωμού/ Πρόγραμμα
- 46 - Σταθμός Μακαρίου - Σταθμός Στροβόλου - Πανεπιστήμιο Κύπρου/ Πρόγραμμα
- N1 - Nicosia Mall - Μακάρειο Στάδιο - Πλατεία Σολωμού/ Πρόγραμμα
- 60 - Μιτσερό - Αγροκηπιά - Αγ. Ιωάννης - Σταθμός Ταμασού/ Πρόγραμμα
- 41 - Σταθμός Μακαρείου Σταδίου - Πανεπιστήμιο Κύπρου / Αγλαντζιά/ Πρόγραμμα
- 5 - Σταθμός Αλάμπρας - Πλατεία Σολωμού/ Πρόγραμμα
- 3 - Σταθμός Αλάμπρας - Σταθμός Γεν. Νοσοκομείου - Πλατεία Σολωμού/ Πρόγραμμα
- 42 - Σταθμός Μακαρίου Σταδίου - ΣΟΠΑΖ/ Πρόγραμμα
- 26 - Σταθμός Γενικού Νοσοκομείου - Πλατεία Σολωμού/ Πρόγραμμα