קו 5
אור הגנוז←צפת
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 5 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 5 (אור הגנוז←צפת) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל באור הגנוז מרכז ומסתיים בת. מרכזית צפת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 5 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אור הגנוז←צפת (35 תחנות)
אור הגנוז מרכז
בר יוחאי
מועצה אזורית/מרום הגליל
מסעף אור הגנוז
מירון מרכז
מירון 1
מזכירות
חניון מירון
מושב מירון
צומת מירון
צומת עין זיתים
צה''ל 1
מסעף בית העלמין
צה''ל 4
צה''ל 7
צה''ל 13
צה''ל 10
צה''ל 11
צה''ל 13
אצ''ל/צה''ל
אצ''ל/דרך הרב חיים חורי
שפרינצק/קרן היסוד
חיים וייצמן/הרצל
חיים וייצמן/מ''ג יורדי הסירה
פרומצנקו/רימוני
אליהו פרומצ'נקו/החלוץ
החלוץ/הנרייטה סולד
הפלמ''ח/עלייה ב'
ת. מרכזית צפת/העצמאות
צומת צפת/הגליל
קניון/הגליל
השבעה/ההסתדרות
הרב לוי ביסטריצקי/זלמן שז''ר
בי''ס מקיף דתי
ת. מרכזית צפת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 5
מתי מתחיל לפעול קו 5?
קו 5 מתחיל לפעול ב-01:00 בראשון
באיזו שעה קו 5 מפסיק לעבוד?
קו 5 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 5?
כדי לראות מתי קו אור הגנוז←צפת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור הגנוז←צפת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 5 (אור הגנוז←צפת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור הגנוז←צפת (אור הגנוז←צפת) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 5 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 5 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 5 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 5 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 5
קו 5 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 21:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 01:00 - 21:50 | 60 - 330 |
ב׳ | 06:30 - 21:50 | 60 - 245 |
ג׳ | 06:30 - 21:50 | 60 - 245 |
ד׳ | 06:30 - 21:50 | 60 - 245 |
ה׳ | 06:30 - 21:50 | 60 - 245 |
ו׳ | 06:30 - 16:30 | 120 |
ש׳ | 21:50 - 23:30 | 100 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל5 (מ אור הגנוז מרכז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 5 (אור הגנוז←צפת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 5
תעריף הנסיעה ב5 (אור הגנוז←צפת) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
5 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 5 היא אור הגנוז מרכז והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית צפת/הורדה.
קו 5 (אור הגנוז←צפת) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 5. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 5.
מעקב אחר קו האוטובוס 5 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 5 (אור הגנוז←צפת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 5 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 5 ב-ישראל
5 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 86 - הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 179 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->מזכירות-חולתה-2#/ לוח זמנים
- 143 - העיר העתיקה-עכו<->חניון שפרעם/תאופיק זיאד-שפרעם-2#/ לוח זמנים
- 977 - רופין/קניאל-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 20 - מחנה מישר-מרום הגליל<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת עכו/הרצל-עכו<->לוחמי הגיטאות/מרכז-לוחמי הגיטאות-1#/ לוח זמנים
- 313 - יאנוח ג'ת/מגרש כדורגל-יאנוח ג'ת<->מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 42 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->אשבל-אשבל-1#אשבל ↔ כרמיאל/ לוח זמנים
- 87 - בית ספר ממלכתי ב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 148 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->שייח דנון יציאה-שייח' דנון-1#/ לוח זמנים
- 284 - בי''ס תיכון-ירכא<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2זדייר חנא ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 56 - מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין<->כביש 500/א שייח' אמין טריף-שפרעם-1#/ לוח זמנים
- 37 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר הזית/הגפן-עבדון-1#/ לוח זמנים
- 978 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 14 - בית עלמין-בית ג'ן<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 979 - צומת מירון-מרום הגליל<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 67 - שוק-ביענה<->מרכז טניס-סאג'ור-2א/ לוח זמנים
- 76 - אבירים ב-אבירים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 18 - ביג נהריה-רגבה<->שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה-2ב/ לוח זמנים