קו 6
מסוף הרכבת הישן/איסוף←ת. רכבת גני אביב
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 6 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 6 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←ת. רכבת גני אביב) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הרכבת הישן/איסוף ומסתיים בת. רכבת גני אביב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 6 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף הרכבת הישן/איסוף←ת. רכבת גני אביב (29 תחנות)
מסוף הרכבת הישן/איסוף
בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל
יוספטל/הצנחנים
תחנת רכבת לוד/יוספטל
חטיבת יפתח/בן חקון
שדרות דוד המלך/לאה גולדברג
דוד המלך/שלמה המלך
כיכר קומנדו
קניון
חיים משה שפירא/סן מרטין
בי''ס ספיר/שפירא
בית עלמין ישן/שפירא
דרך מנהרת העיר/דרך לוד הירוקה
דרך לוד הירוקה/האלה
בית ספר על''ה/שפירא
משה שפירא/סביון
חיים משה שפירא/ד''ר מרדכי וחווה פרימן
סטרומה/אקסודוס
בי''ס אלראזי/אקסודוס
ת. מרכזית לוד/רציפים
סוקולוב/כצנלסון
שד. מיכה רייסר/סוקולוב
אהרון לובלין/שד. מיכה רייסר
חללי אגוז/צמרות
ארבע עונות/חללי אגוז
לובלין/ארבע עונות
בית ספר מקיף מקסים לוי/לובלין
רגבים/אהרון לובלין
ת. רכבת גני אביב
שאלות ותשובות לגבי קו 6
מתי מתחיל לפעול קו 6?
קו 6 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 6 מפסיק לעבוד?
קו 6 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 6?
כדי לראות מתי קו מסוף הרכבת הישן/איסוף←ת. רכבת גני אביב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף הרכבת הישן/איסוף←ת. רכבת גני אביב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 6 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←ת. רכבת גני אביב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף הרכבת הישן/איסוף←ת. רכבת גני אביב (מסוף הרכבת הישן/איסוף←ת. רכבת גני אביב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 6 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 6 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 6 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 6 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 6
קו 6 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:30 | 20 - 40 |
ב׳ | 00:00 - 23:30 | 20 - 40 |
ג׳ | 07:00 - 23:35 | 60 - 110 |
ד׳ | 00:00 - 23:30 | 20 - 40 |
ה׳ | 00:00 - 23:30 | 20 - 40 |
ו׳ | 00:00 - 16:30 | 30 |
ש׳ | 21:15 - 23:15 | 30 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל6 (מ מסוף הרכבת הישן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 6 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←ת. רכבת גני אביב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 6
תעריף הנסיעה ב6 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←ת. רכבת גני אביב) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
6 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 6 היא מסוף הרכבת הישן/איסוף והתחנה האחרונה היא ת. רכבת גני אביב.
קו 6 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←ת. רכבת גני אביב) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 6. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 6.
מעקב אחר קו האוטובוס 6 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 6 (מסוף הרכבת הישן/איסוף←ת. רכבת גני אביב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 6 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 6 ב-ישראל
6 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 875 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 95 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 3 - שדרות אביי ורבא /רבי עקיבא-מודיעין עילית<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 21 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->דרך ניל''י/ההגנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 54 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הרימון-אליכין-10/ לוח זמנים
- 588 - בית יוסף/הגבעה-תפרח<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 314 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 327 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 230 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 29 - מסוף שוהם-שוהם<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 41 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-10/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 263 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-10/ לוח זמנים
- 320 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 457 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - איזור התעשיה נשר-נחם<->מגרש ספורט-נווה מיכאל-20נחם ↔ נווה מיכאל/ לוח זמנים
- 2 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-37/ לוח זמנים
- 53 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->אולפנה/לוי-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 460 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים