607 Γραμμή
Ακουρσός (Μέσω Πέγειας) | ᴀᴋᴜʀsᴏs (ᴠɪᴀ ᴘᴇʏɪᴀ)
ΟΣΥΠΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής ΟΣΥΠΑ 607 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 607 λεωφορείο (Ακουρσός (Μέσω Πέγειας) | ᴀᴋᴜʀsᴏs (ᴠɪᴀ ᴘᴇʏɪᴀ)) έχει 31 στάσεις αναχωρεί από Καραβέλλα και τερματίζει στο σταθμό Ακουρσός.
Επιλέξτε 607 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Ακουρσός (Μέσω Πέγειας) | ᴀᴋᴜʀsᴏs (ᴠɪᴀ ᴘᴇʏɪᴀ) (31 στάσεις)
Καραβέλλα
Οδ. Π. Μιλτιάδους 1 (Αγορά)
Οδ. Φελλάχογλου 1
Οδ. Ν. Έλληνα 2 (Πάφος)
Οδ. Ακαμαντίδος 2
Οδ Ελευθερίας 6(Χλώρακα)
Οδ Ελευθερίας 7(Χλώρακα)
Οδ Ελευθερίας 8(Χλώρακα)
Οδ Ελευθερίας 9(Χλώρακα)
Οδ.Παπακώστα 4 (Χλώρακα)
Οδ.Παπακώστα 5 (Χλώρακα)
Οδ.Παπακώστα 6 (Χλώρακα)
Οδ.Αγ Στεφάνου 4(Λέμπα)
Οδ.Αγ Στεφάνου 5(Λέμπα)
Οδ.Αγ Στεφάνου 6(Λέμπα)
Χρίστου Κκέλη 7 (Κισσόνεργα)
Χρίστου Κκέλη 8 (Κισσόνεργα)
Χρίστου Κκέλη 9 (Κισσόνεργα)
Χρίστου Κκέλη 10 (Κισσόνεργα)
Χρίστου Κκέλη 11 (Κισσόνεργα)
Παραλία Ποτίμων 1
Κόλπος Ποτίμων 1
Λεωφ. Αγίου Γεωργίου - Λεωφ. Κόλπου Κοραλλίων
Οδ.Μ.Κυπριανού 8
Οδ.Μ.Κυπριανού 9
Οδ.Μ.Κυπριανού 10
Οδ.Μ.Κυπριανού 11
Οδ.Μ.Κυπριανού 12
Οδ.Μ.Κυπριανού 13
Πλατεία Πέγειας
Ακουρσός
607 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 607 λεωφορείο;
607 ξεκινάει λειτουργία στις 07:20 on Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 607 λεωφορείο;
607 σταματάει λειτουργία στις 13:30 τη Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 607 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Ακουρσός (Μέσω Πέγειας) | ᴀᴋᴜʀsᴏs (ᴠɪᴀ ᴘᴇʏɪᴀ) λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Ακουρσός (Μέσω Πέγειας) | ᴀᴋᴜʀsᴏs (ᴠɪᴀ ᴘᴇʏɪᴀ) λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 607 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 607 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 607 λεωφορείο
Η γραμμή 607 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί τις καθημερινές. Τακτικές ώρες δρομολογίων: 08:10 - 15:10
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 08:10 - 15:10 | 420 |
Τρι | 08:10 - 15:10 | 420 |
Τετ | 08:10 - 15:10 | 420 |
Πεμ | 08:10 - 15:10 | 420 |
Παρ | 08:10 - 15:10 | 420 |
Σαβ | 07:20 - 13:30 | 370 |
Κυρ | Δεν Λειτουργεί | Δεν Λειτουργεί |
ΟΣΥΠΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 607 (από το Καραβέλλα), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 607 (Ακουρσός (Μέσω Πέγειας) | ᴀᴋᴜʀsᴏs (ᴠɪᴀ ᴘᴇʏɪᴀ)) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες ΟΣΥΠΑ τώρα.
607 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές ΟΣΥΠΑ 607 (Ακουρσός (Μέσω Πέγειας) | ᴀᴋᴜʀsᴏs (ᴠɪᴀ ᴘᴇʏɪᴀ)) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων ΟΣΥΠΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του ΟΣΥΠΑ.
607 (ΟΣΥΠΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 607 λεωφορείο είναι Καραβέλλα και η τελευταία στάση είναι Ακουρσός. 607 (Ακουρσός (Μέσω Πέγειας) | ᴀᴋᴜʀsᴏs (ᴠɪᴀ ᴘᴇʏɪᴀ)) λειτουργεί κατά τη διάρκεια καθημερινές.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 607 έχει 31 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 45 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό ΟΣΥΠΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Πάφος και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 607 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 607 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 607 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 607 (Ακουρσός (Μέσω Πέγειας) | ᴀᴋᴜʀsᴏs (ᴠɪᴀ ᴘᴇʏɪᴀ)) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 607 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης ΟΣΥΠΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για ΟΣΥΠΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Πάφος. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για ΟΣΥΠΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 607, στην Πάφος
607 - Εναλλακτικές οδηγίες
ΟΣΥΠΑ Γραμμές στη πόλη Πάφος
- 625 - Π. Χρυσοχούς - Μακούντα - Κυνούσα | ᴘᴏʟɪs - ᴍᴀᴋᴜɴᴅᴀ - ᴋɪɴᴜsᴀ/ Πρόγραμμα
- 624 - Π. Χρυσοχούς - Πελαθούσα | ᴘᴏʟɪs - ᴘᴇʟᴀᴛʜᴜsᴀ/ Πρόγραμμα
- 637 - Πάφος - Παναγιά | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴘᴀɴᴀʏɪᴀ/ Πρόγραμμα
- 612 - Κάτω Πάφος - Αεροδρόμιο | ᴘᴏʀᴛ - ᴀɪʀᴘᴏʀᴛ/ Πρόγραμμα
- 621 - Π. Χρυσοχούς - Νοσοκομείο Πόλις | ᴘᴏʟɪs - ʜᴏsᴘɪᴛᴀʟ/ Πρόγραμμα
- 636 - Πάφος - Άγ. Φώτιος | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴀɢɪᴏs ғᴏᴛɪᴏs/ Πρόγραμμα
- 611 - Κάτω Πάφος - Υδρόπαρκο | Port - Waterpark/ Πρόγραμμα
- 632 - Πάφος - Αρχιμανδρίτα | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴀʀʜɪᴍᴀɴᴅʀɪᴛᴀ/ Πρόγραμμα
- 614 - Πάφος - Κοίλη | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴋɪʟɪ/ Πρόγραμμα
- 647 - Π. Χρυσοχούς - Ανδρολύκου | ᴘᴏʟɪs - ᴀɴᴅʀᴏʟɪᴋᴜ/ Πρόγραμμα
- 638 - Κυκλική Αγ. Δημητριανού | ᴀɢɪᴏs ᴅɪᴍɪᴛʀɪᴀɴᴏs ʀᴏᴜɴᴅ ʟɪɴᴇ/ Πρόγραμμα
- 641 - Πάφος - Π. Χρυσοχούς | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴘᴏʟɪs (ᴠɪᴀ ʀᴅ E711)/ Πρόγραμμα
- 645 - Πάφος - Π. Χρυσοχούς | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴘᴏʟɪs (ᴇxᴘʀᴇss)/ Πρόγραμμα
- 643Α - Π. Χρυσοχούς - Παχύαμμος | ᴘᴏʟɪs - ᴘᴀʜɪᴀᴍᴍᴏs/ Πρόγραμμα
- 646 - Π. Χρυσοχούς - Μηλιού - Γιόλου | ᴘᴏʟɪs - ᴍɪʟʏᴜ - ʏᴏʟᴜ/ Πρόγραμμα
- 633 - Πάφος - Άγ. Νικόλαος | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴀɢɪᴏs ɴɪᴋᴏʟᴀᴏs/ Πρόγραμμα
- 639 - Πάφος - Χούλου | ᴘᴀᴘʜᴏs - ʜᴜʟᴜ/ Πρόγραμμα
- 615 - Κάτω Πάφος - Κόλπος Κοραλλίων | Port - Coral Bay/ Πρόγραμμα
- 604 - Πάφος - Μονή Αγ. Νεοφύτου | ᴘᴀᴘʜᴏs - sᴛ. ɴᴇᴏғɪᴛᴏs ᴄᴏɴᴠᴇɴᴛ/ Πρόγραμμα