610 Γραμμή
Δημοτική Αγορά | ᴍᴀʀᴋᴇᴛ
ΟΣΥΠΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής ΟΣΥΠΑ 610 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 610 λεωφορείο (Δημοτική Αγορά | ᴍᴀʀᴋᴇᴛ) έχει 10 στάσεις αναχωρεί από Σταθμός Κάτω Πάφου | ᴋᴀᴛᴏ ᴘᴀᴘʜᴏs Sᴛᴀᴛɪᴏɴ και τερματίζει στο σταθμό Οδ. Π. Μιλτιάδους 1 (Αγορά).
Επιλέξτε 610 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Δημοτική Αγορά | ᴍᴀʀᴋᴇᴛ (10 στάσεις)
Σταθμός Κάτω Πάφου | ᴋᴀᴛᴏ ᴘᴀᴘʜᴏs Sᴛᴀᴛɪᴏɴ
Λεωφ. Απ. Παύλου | ᴀᴘᴏsᴛᴏʟᴏs ᴘᴀᴠʟᴏs ᴀᴠᴇ.
Λεωφ. Απ. Παύλου / Πλουτάρχου | ᴀᴘᴏsᴛᴏʟᴏs ᴘᴀᴠʟᴏs ᴀᴠᴇ
Λεωφ. Απ. Παύλου / Αγίου Λαμπριανού | ᴀᴘᴏsᴛᴏʟᴏs ᴘᴀᴠʟᴏs ᴀᴠᴇ
Λεωφόρος Αγίων Αναργύρων 1
Λεωφ. Αγαπήνωρος 3
Αγαπήνωρος 4
Λεωφ Απ.Πάυλου 12
Οδ.Νικοδ.Μυλωνά 2
Οδ. Π. Μιλτιάδους 1 (Αγορά)
610 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 610 λεωφορείο;
610 ξεκινάει λειτουργία στις 06:25 on Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 610 λεωφορείο;
610 σταματάει λειτουργία στις 01:20 τη Κυριακή, Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 610 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Δημοτική Αγορά | ᴍᴀʀᴋᴇᴛ λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Δημοτική Αγορά | ᴍᴀʀᴋᴇᴛ λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 610 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 610 λεωφορείο στάση.
Δρομολόγια γραμμής 610 λεωφορείο
610 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 06:25 - 01:20
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 06:25 - 01:20 | 15 - 30 |
Τρι | 06:25 - 01:20 | 15 - 30 |
Τετ | 06:25 - 01:20 | 15 - 30 |
Πεμ | 06:25 - 01:20 | 15 - 30 |
Παρ | 06:25 - 23:35 | 15 - 30 |
Σαβ | 06:25 - 23:35 | 15 - 30 |
Κυρ | 06:25 - 01:20 | 15 - 30 |
ΟΣΥΠΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 610 (από το Σταθμός Κάτω Πάφου | ᴋᴀᴛᴏ ᴘᴀᴘʜᴏs Sᴛᴀᴛɪᴏɴ), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 610 (Δημοτική Αγορά | ᴍᴀʀᴋᴇᴛ) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες ΟΣΥΠΑ τώρα.
610 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές ΟΣΥΠΑ 610 (Δημοτική Αγορά | ᴍᴀʀᴋᴇᴛ) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων ΟΣΥΠΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του ΟΣΥΠΑ.
610 (ΟΣΥΠΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 610 λεωφορείο είναι Σταθμός Κάτω Πάφου | ᴋᴀᴛᴏ ᴘᴀᴘʜᴏs Sᴛᴀᴛɪᴏɴ και η τελευταία στάση είναι Οδ. Π. Μιλτιάδους 1 (Αγορά). 610 (Δημοτική Αγορά | ᴍᴀʀᴋᴇᴛ) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 610 έχει 10 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 8 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό ΟΣΥΠΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Πάφος και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 610 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 610 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 610 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 610 (Δημοτική Αγορά | ᴍᴀʀᴋᴇᴛ) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 610 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης ΟΣΥΠΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για ΟΣΥΠΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Πάφος. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για ΟΣΥΠΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 610, στην Πάφος
610 - Εναλλακτικές οδηγίες
ΟΣΥΠΑ Γραμμές στη πόλη Πάφος
- 625 - Π. Χρυσοχούς - Μακούντα - Κυνούσα | ᴘᴏʟɪs - ᴍᴀᴋᴜɴᴅᴀ - ᴋɪɴᴜsᴀ/ Πρόγραμμα
- 640 - Π. Χρυσοχούς - Λυσός | ᴘᴏʟɪs - ʟɪsᴏs/ Πρόγραμμα
- 612 - Κάτω Πάφος - Αεροδρόμιο | ᴘᴏʀᴛ - ᴀɪʀᴘᴏʀᴛ/ Πρόγραμμα
- 621 - Π. Χρυσοχούς - Νοσοκομείο Πόλις | ᴘᴏʟɪs - ʜᴏsᴘɪᴛᴀʟ/ Πρόγραμμα
- 636 - Πάφος - Άγ. Φώτιος | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴀɢɪᴏs ғᴏᴛɪᴏs/ Πρόγραμμα
- 611 - Κάτω Πάφος - Υδρόπαρκο | Port - Waterpark/ Πρόγραμμα
- 631 - Κάτω Πάφος - Πέτρα του Ρωμιού | ᴘᴏʀᴛ - ᴀᴘʜʀᴏᴅɪᴛᴇ's ʀᴏᴄᴋ/ Πρόγραμμα
- 643Β - Π. Χρυσοχούς - Πάνω Αργάκα - Παχύαμμος | ᴘᴏʟɪs - ᴘᴀɴᴏ ᴀʀɢᴀᴋᴀ - ᴘᴀʜɪᴀᴍᴍᴏs/ Πρόγραμμα
- 632 - Πάφος - Αρχιμανδρίτα | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴀʀʜɪᴍᴀɴᴅʀɪᴛᴀ/ Πρόγραμμα
- 623 - Π. Χρυσοχούς - Λατσί - Νέο Χωριό | ᴘᴏʟɪs - ʟᴀᴄʜɪ - ɴᴇᴏ ʜᴏʀʏᴏ/ Πρόγραμμα
- 638 - Κυκλική Αγ. Δημητριανού | ᴀɢɪᴏs ᴅɪᴍɪᴛʀɪᴀɴᴏs ʀᴏᴜɴᴅ ʟɪɴᴇ/ Πρόγραμμα
- 635 - Άγ. Ιωάννης - Σταυροκόννου | ᴀɢɪᴏs ɪᴏᴀɴɴɪs - sᴛᴀᴠʀᴏᴋᴏɴɴᴜ/ Πρόγραμμα
- 601 - Πάφος - Μανδριά | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴍᴀɴᴅʀɪᴀ/ Πρόγραμμα
- 645 - Πάφος - Π. Χρυσοχούς | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴘᴏʟɪs (ᴇxᴘʀᴇss)/ Πρόγραμμα
- 643Α - Π. Χρυσοχούς - Παχύαμμος | ᴘᴏʟɪs - ᴘᴀʜɪᴀᴍᴍᴏs/ Πρόγραμμα
- 646 - Π. Χρυσοχούς - Μηλιού - Γιόλου | ᴘᴏʟɪs - ᴍɪʟʏᴜ - ʏᴏʟᴜ/ Πρόγραμμα
- 630 - Πάφος - Πισσούρι | ᴘᴀᴘʜᴏs - ᴘɪssᴜʀɪ/ Πρόγραμμα
- 622 - Π. Χρυσοχούς - Λατσί - Λουτρά Αφροδίτης | ᴘᴏʟɪs - ʟᴀᴄʜɪ - ᴀ. ʙᴀᴛʜs/ Πρόγραμμα
- 615 - Κάτω Πάφος - Κόλπος Κοραλλίων | Port - Coral Bay/ Πρόγραμμα