קו 65
שפיר←קריית גת
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 65 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 65 (שפיר←קריית גת) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בזבדיאל/3533 ומסתיים בתחנת רכבת קריית גת/כניסה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 65 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: שפיר←קריית גת (36 תחנות)
זבדיאל/3533
'זבדיאל ג
זבדיאל ד
זבדיאל ב
'זבדיאל א
קוממיות/3533
קוממיות/מזכירות
תיכון בית רחל
קופת חולים/קוממיות
קוממיות/3533
אלומה/מרכז
רווחה ג
רווחה ד
מגרש ספורט/רווחה
'רווחה א
צומת רווחה
מחנה פלוגות
צומת פלוגות למזרח
מלכי ישראל/כניסה צפונית
שדרות מלכי ישראל/שדרות לכיש
שד. מלכי ישראל/אצטדיון
שדרות מלכי ישראל/נתן אלבז
מלכי ישראל/בית יוסף
אדוריים/רמות דוד
הרב עובדיה יוסף/שדרות אתרי המקרא
הרב עובדיה יוסף/שדרות גת
שדרות גת/החייל האלמוני
שדרות גת/המאבק
שדרות גת/הקוממיות
שדרות גת/המרגלית
שדרות גת/הציפורן
שדרות גת/מבוא ישעיהו
שדרות לכיש/בריכה עירונית
בנק הפועלים/שדרות לכיש
משטרה/שדרות לכיש
תחנת רכבת קריית גת/כניסה
שאלות ותשובות לגבי קו 65
מתי מתחיל לפעול קו 65?
קו 65 מתחיל לפעול ב-07:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 65 מפסיק לעבוד?
קו 65 מפסיק לפעול ב-11:15 בשישי
מתי מגיע קו 65?
כדי לראות מתי קו שפיר←קריית גת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו שפיר←קריית גת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 65 (שפיר←קריית גת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס שפיר←קריית גת (שפיר←קריית גת) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 65 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 65 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 65 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 65 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 65
קו האוטובוס 65, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:05 - 20:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:05 - 20:30 | 110 - 230 |
ב׳ | 07:05 - 20:30 | 110 - 230 |
ג׳ | 07:05 - 20:30 | 110 - 230 |
ד׳ | 07:05 - 20:30 | 110 - 230 |
ה׳ | 07:05 - 20:30 | 110 - 230 |
ו׳ | 07:15 - 11:15 | 240 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל65 (מ זבדיאל/3533), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 65 (שפיר←קריית גת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 65
תעריף הנסיעה ב65 (שפיר←קריית גת) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
65 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 65 היא זבדיאל/3533 והתחנה האחרונה היא תחנת רכבת קריית גת/כניסה.
קו 65 (שפיר←קריית גת) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 65. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 65.
מעקב אחר קו האוטובוס 65 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 65 (שפיר←קריית גת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 65 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 65 ב-ישראל
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 62 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->ת''ת עצמונה/שומריה-שומריה-1#/ לוח זמנים
- 1א - המעפילים/דניאל-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-11/ לוח זמנים
- 96 - רמב''ם/הרב הרצוג-אשקלון<->תיכון אורט-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 3 - אריאל שרון/שדרות ירושלים-נתיבות<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 165 - קוממיות/מזכירות-קוממיות<->תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת-2#/ לוח זמנים
- 96א - תיכון אורט-אשקלון<->מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון-21/ לוח זמנים
- 136 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->בני נצרים-בני נצרים-1#/ לוח זמנים
- 1א - שדרות אריק שרון-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-21/ לוח זמנים
- 5 - תחנה רכבת שדרות/רציפים-שדרות<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 16 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->תלמי יפה-תלמי יפה-1#/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת אופקים/רציפים-אופקים<->דרך הטייסים/דרך הבשמים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 445 - מסוף הרכבת/איסוף-בית שמש<->ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות-1#/ לוח זמנים
- 12 - דקל מרכז-דקל<->מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול-22
- 4 - תחנת רכבת קריית גת/יציאה-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 22 - מזכירות/חלץ-חלץ<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 98 - אנה פרנק/תשרי-אשקלון<->עירוני ד'-אשקלון-1#
- 250 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 26 - זוהר מרכז-זוהר<->מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 73 - משואות יצחק/מרכז-משואות יצחק<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 448 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים