קו 860
הקונגרס הציוני/רקאנטי←שמגר/ירמיהו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 860 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 860 (הקונגרס הציוני/רקאנטי←שמגר/ירמיהו) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהקונגרס הציוני/רקאנטי ומסתיים בשמגר/ירמיהו.
לוח הזמנים לקו 860 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:50. שעות הפעילות השבוע: רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 860 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הקונגרס הציוני/רקאנטי←שמגר/ירמיהו (26 תחנות)
הקונגרס הציוני/רקאנטי
רקאנטי/בן זאב
רקאנטי/אידלזון
רקאנטי/המשורר אצ''ג
שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי
מינץ/רובין
מינץ/שיף מזרח
מינץ/מירסקי
שבתאי חזקיה/קהילת אונגוואר
שבתאי חזקיה/ועד ארבע הארצות
שבתאי חזקיה/הרא''ה
ולנשטיין/הרא''ה
ולנשטיין/ועד ארבע הארצות
ולנשטיין/קהילת אונגוואר
מירסקי/מינץ
רמות/מסוף
רמות/סולם יעקב
רמות/מעוז
שיבת ציון/לואי ליפסקי
סילבר/שיבת ציון
סילבר/שכטמן
סילבר/מורגנטאו
הארי טרומן/אבא הלל סילבר
הארי טרומן/גולדה מאיר
צומת רמות/גולדה
שמגר/ירמיהו
שאלות ותשובות לגבי קו 860
מתי מתחיל לפעול קו 860?
קו 860 מתחיל לפעול ב-07:50 ברביעי, חמישי
באיזו שעה קו 860 מפסיק לעבוד?
קו 860 מפסיק לפעול ב-07:50 ברביעי, חמישי
מתי מגיע קו 860?
כדי לראות מתי קו הקונגרס הציוני/רקאנטי←שמגר/ירמיהו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הקונגרס הציוני/רקאנטי←שמגר/ירמיהו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 860 (הקונגרס הציוני/רקאנטי←שמגר/ירמיהו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הקונגרס הציוני/רקאנטי←שמגר/ירמיהו (הקונגרס הציוני/רקאנטי←שמגר/ירמיהו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 860 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 860 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 860 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 860 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 860
קו האוטובוס 860, פועל בימים רביעי עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:50 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:50 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל860 (מ הקונגרס הציוני/רקאנטי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 860 (הקונגרס הציוני/רקאנטי←שמגר/ירמיהו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 860
תעריף הנסיעה ב860 (הקונגרס הציוני/רקאנטי←שמגר/ירמיהו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
860 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 860 היא הקונגרס הציוני/רקאנטי והתחנה האחרונה היא שמגר/ירמיהו.
קו 860 (הקונגרס הציוני/רקאנטי←שמגר/ירמיהו) פועל ברביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 860. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 860.
מעקב אחר קו האוטובוס 860 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 860 (הקונגרס הציוני/רקאנטי←שמגר/ירמיהו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 860 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 860 ב-ישראל
860 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 82 - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 77 - גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה<->דרך השלום/מרכז תל חנן-נשר-1ב
- 966 - נטור-נטור<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2ם/ לוח זמנים
- 71 - קריית חינוך-תל אביב יפו<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 80 - הגליל/מצפה-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 300 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-1א/ לוח זמנים
- 554 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->מלון יפה נוף-ערד-3ז/ לוח זמנים
- 85 - חניתה/טרומפלדור-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 176 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 1 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 374 - מסוף קריית שרת-חולון<->שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה-19/ לוח זמנים
- 10 - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 82א - קופת חולים/המושבה-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1א/ לוח זמנים
- 15 - האומן/ברעם-ירושלים<->האומן/ברעם-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 67א - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->מסוף הר נוף/בית הדפוס-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 81 - אריה לוין /חבד-חיפה<->רמז/הציונות-קרית אתא-1א/ לוח זמנים
- 51 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->קיבוץ נען/מרכז-נען-1#/ לוח זמנים
- 390 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 88 - אסיף/הטנא-חיפה<->המלך שאול/המלך דוד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 94א - הכלניות/הרקפות-רכסים<->הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים-2#/ לוח זמנים