קו 969
טבריה←רמת גן
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 969 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 969 (טבריה←רמת גן) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים במסוף אלוף שדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 969 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←רמת גן (36 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
יהודה הלוי/דנילוף סנטר
גולני/המגינים
המגינים/מסדה
גוש עציון/תל חי
טבור הארץ/גוש עציון
עירייה/ורנר
ורנר/מיכאל
נייברג/אוהל יעקב
נייברג/ביאליק
שמעון דהאן/יהודה הנשיא
שדרות מנחם בגין/וינגייט
אולפנית/דרך מנחם בגין
צומת כפר חיטים
שדרות ספיר/דרך מנחם בגין
שדרות ספיר/יפה נוף
שדרות ספיר/שדרות אורנים
הנשיא וייצמן/שז''ר
הנשיא וייצמן/דוד אלעזר
ויצמן הנשיא/מקווה
וייצמן/האבות
ויצמן הנשיא/מפתן
ויצמן/המשור
צומת טבריה
צומת פוריה
צומת גבעת אבני/לביא
מחלף קסם
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
קניון בני ברק/אהרונוביץ
רבי עקיבא/הרב כהנמן
חזון אי''ש/רבי עקיבא
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/הרב יעקב לנדא
חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא
מסוף אלוף שדה
שאלות ותשובות לגבי קו 969
מתי מתחיל לפעול קו 969?
קו 969 מתחיל לפעול ב-01:00 בראשון
באיזו שעה קו 969 מפסיק לעבוד?
קו 969 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 969?
כדי לראות מתי קו טבריה←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 969 (טבריה←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←רמת גן (טבריה←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 969 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 969 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 969 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 969 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 969
קו 969 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 01:00 - 20:15 | 80 - 195 |
ב׳ | 05:30 - 20:15 | 75 - 120 |
ג׳ | 05:30 - 21:30 | 75 - 120 |
ד׳ | 05:30 - 21:30 | 75 - 120 |
ה׳ | 05:30 - 21:30 | 75 - 120 |
ו׳ | 06:00 - 14:00 | 60 - 200 |
ש׳ | 21:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל969 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 969 (טבריה←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 969
תעריף הנסיעה ב969 (טבריה←רמת גן) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
969 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 969 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא מסוף אלוף שדה.
קו 969 (טבריה←רמת גן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 969. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 969.
מעקב אחר קו האוטובוס 969 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 969 (טבריה←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 969 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 969 ב-ישראל
969 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 98 - דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה-טבריה<->מרכז מסחרי/וייצמן-טבריה-20/ לוח זמנים
- 531 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 74 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 90 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->בי''ח הרצוג/גבעת שאול-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 82 - מרדכי/יהושע חנקין-קרית טבעון<->חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון-21/ לוח זמנים
- 426 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->אזור תעשיה שגיא 2000 3-עמק יזרעאל-10/ לוח זמנים
- 21 - מחנה ג'למה-זבולון<->מקלט-בית לחם הגלילית-10/ לוח זמנים
- 67 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->טבאש ב-כעביה טבאש חג'אג'רה-10/ לוח זמנים
- 75 - המגינים/מסדה-טבריה<->בית ספר בית יוסף-טבריה-10/ לוח זמנים
- 1 - מרכזית הקריות-קרית מוצקין<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה מטרונית-חיפה-20/ לוח זמנים
- 72 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 851 - ישיבת חורב/שדרות גולדה מאיר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 52 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->מוקיבלה/תחנה סופית-הגלבוע-10/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->חקלאי/הירדן-מנחמיה-10/ לוח זמנים
- 180 - מחנה אליקים-מגידו<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-21/ לוח זמנים
- 59 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית-10/ לוח זמנים
- 188 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->קרית חינוך/הגיא-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 13א - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->כיכר הציונות-קרית טבעון-21/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->שאפסוע'/נאשה-כפר כמא-10/ לוח זמנים
- 5 - קבר רבי מאיר-טבריה<->מתחם ביג-טבריה-10/ לוח זמנים