ΑΘΉΝΑ - ΛΑΎΡΙΟ / ATHENS - LAVRIO - Λαύριο - Αθήνα (Μέσω Πλάκας) / Lavrio - Athens (Via Plakas Πρόγραμμα
Αναχώρηση από Λιμάνι Λαυρίου
Καθημερινές | Κυριακή και Σάββατο |
---|---|
6:30 ΠΜ | 6:00 ΠΜ |
8:30 ΠΜ | 10:00 ΠΜ |
10:00 ΠΜ | 12:00 ΜΜ |
12:30 ΜΜ | 2:00 ΜΜ |
2:30 ΜΜ | 6:00 ΜΜ |
4:00 ΜΜ | 8:00 ΜΜ |
6:00 ΜΜ | - |
8:00 ΜΜ | - |
Πρόγραμμα ΚΤΕΛ Αττικής Bus - ΑΘΉΝΑ - ΛΑΎΡΙΟ / ATHENS - LAVRIO (Λαύριο - Αθήνα (Μέσω Πλάκας) / Lavrio - Athens (Via Plakas)
Το πρόγραμμα ΚΤΕΛ Αττικής Bus για τη διαδρομή ΑΘΉΝΑ - ΛΑΎΡΙΟ / ATHENS - LAVRIO, Λαύριο - Αθήνα (Μέσω Πλάκας) / Lavrio - Athens (Via Plakas, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Λιμάνι Λαυρίου σταθμός προς Νομισματοκοπείο σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας ΚΤΕΛ Αττικής.
ΑΘΉΝΑ - ΛΑΎΡΙΟ / ATHENS - LAVRIO Προγράμματα εναλλακτικών οδηγιών
- ΑΘΉΝΑ - ΛΑΎΡΙΟ / ATHENS - LAVRIO Πρόγραμμα - Αθήνα - Λαύριο (Νέα Οδός) / Athens - Lavrio (Via Nea Odos)
- ΑΘΉΝΑ - ΛΑΎΡΙΟ / ATHENS - LAVRIO Πρόγραμμα - Αθήνα - Λαύριο (Μέσω Μαρκάτι) / Athens - Lavrio (Via Markati)
- ΑΘΉΝΑ - ΛΑΎΡΙΟ / ATHENS - LAVRIO Πρόγραμμα - Αθήνα - Λαύριο (Μέσω Πλάκας) / Athens - Lavrio (Via Plakas)
- ΑΘΉΝΑ - ΛΑΎΡΙΟ / ATHENS - LAVRIO Πρόγραμμα - Λαύριο - Αθήνα (Μέσω Μαρκάτι) / Lavrio - Athens (Via Markati)
- ΑΘΉΝΑ - ΛΑΎΡΙΟ / ATHENS - LAVRIO Πρόγραμμα - Λαύριο - Αθήνα (Νέα Οδός) / Lavrio - Athens (Via Nea Odos)