Α7
Α7 - Στουρναρη - Κηφισια (Πλ. Πλατανου) Πρόγραμμα
Αναχώρηση από Αφετηρια Α7 (Στουρναρη) - Stoyrnarh
Καθημερινές | Σάββατο | Κυριακή |
---|---|---|
5:00 ΠΜ | 5:00 ΠΜ | 5:00 ΠΜ |
5:25 ΠΜ | 5:25 ΠΜ | 5:40 ΠΜ |
5:45 ΠΜ | 5:45 ΠΜ | 6:15 ΠΜ |
6:05 ΠΜ | 6:10 ΠΜ | 6:40 ΠΜ |
6:20 ΠΜ | 6:35 ΠΜ | 7:10 ΠΜ |
6:30 ΠΜ | 7:00 ΠΜ | 7:45 ΠΜ |
6:45 ΠΜ | 7:25 ΠΜ | 8:15 ΠΜ |
6:55 ΠΜ | 7:45 ΠΜ | 8:45 ΠΜ |
7:10 ΠΜ | 8:05 ΠΜ | 9:15 ΠΜ |
7:20 ΠΜ | 8:25 ΠΜ | 9:40 ΠΜ |
7:35 ΠΜ | 8:45 ΠΜ | 10:05 ΠΜ |
7:50 ΠΜ | 9:05 ΠΜ | 10:30 ΠΜ |
8:05 ΠΜ | 9:25 ΠΜ | 10:55 ΠΜ |
8:15 ΠΜ | 9:40 ΠΜ | 11:20 ΠΜ |
8:30 ΠΜ | 9:55 ΠΜ | 11:40 ΠΜ |
8:40 ΠΜ | 10:10 ΠΜ | 12:05 ΜΜ |
8:55 ΠΜ | 10:25 ΠΜ | 12:30 ΜΜ |
9:10 ΠΜ | 10:40 ΠΜ | 12:50 ΜΜ |
9:20 ΠΜ | 10:55 ΠΜ | 1:10 ΜΜ |
9:35 ΠΜ | 11:10 ΠΜ | 1:30 ΜΜ |
9:45 ΠΜ | 11:30 ΠΜ | 1:50 ΜΜ |
10:00 ΠΜ | 11:45 ΠΜ | 2:15 ΜΜ |
10:10 ΠΜ | 12:00 ΜΜ | 2:35 ΜΜ |
10:25 ΠΜ | 12:15 ΜΜ | 2:55 ΜΜ |
10:35 ΠΜ | 12:35 ΜΜ | 3:15 ΜΜ |
10:50 ΠΜ | 12:50 ΜΜ | 3:40 ΜΜ |
11:00 ΠΜ | 1:05 ΜΜ | 4:00 ΜΜ |
11:15 ΠΜ | 1:20 ΜΜ | 4:20 ΜΜ |
11:30 ΠΜ | 1:35 ΜΜ | 4:40 ΜΜ |
11:45 ΠΜ | 1:55 ΜΜ | 5:00 ΜΜ |
12:00 ΜΜ | 2:10 ΜΜ | 5:25 ΜΜ |
12:15 ΜΜ | 2:25 ΜΜ | 5:45 ΜΜ |
12:25 ΜΜ | 2:45 ΜΜ | 6:05 ΜΜ |
12:35 ΜΜ | 3:00 ΜΜ | 6:30 ΜΜ |
12:45 ΜΜ | 3:15 ΜΜ | 6:50 ΜΜ |
12:55 ΜΜ | 3:30 ΜΜ | 7:10 ΜΜ |
1:10 ΜΜ | 3:45 ΜΜ | 7:40 ΜΜ |
1:25 ΜΜ | 4:05 ΜΜ | 8:05 ΜΜ |
1:40 ΜΜ | 4:20 ΜΜ | 8:30 ΜΜ |
1:50 ΜΜ | 4:35 ΜΜ | 8:55 ΜΜ |
2:00 ΜΜ | 4:50 ΜΜ | 9:20 ΜΜ |
2:15 ΜΜ | 5:10 ΜΜ | 9:45 ΜΜ |
2:25 ΜΜ | 5:30 ΜΜ | 10:10 ΜΜ |
2:35 ΜΜ | 5:50 ΜΜ | 10:35 ΜΜ |
2:50 ΜΜ | 6:05 ΜΜ | 11:00 ΜΜ |
3:00 ΜΜ | 6:20 ΜΜ | 12:00 ΠΜ |
3:15 ΜΜ | 6:35 ΜΜ | - |
3:25 ΜΜ | 6:55 ΜΜ | - |
3:40 ΜΜ | 7:10 ΜΜ | - |
3:50 ΜΜ | 7:30 ΜΜ | - |
4:05 ΜΜ | 7:50 ΜΜ | - |
4:20 ΜΜ | 8:10 ΜΜ | - |
4:35 ΜΜ | 8:35 ΜΜ | - |
4:50 ΜΜ | 9:00 ΜΜ | - |
5:00 ΜΜ | 9:25 ΜΜ | - |
5:15 ΜΜ | 9:50 ΜΜ | - |
5:25 ΜΜ | 10:20 ΜΜ | - |
5:40 ΜΜ | 10:45 ΜΜ | - |
5:55 ΜΜ | 11:10 ΜΜ | - |
6:10 ΜΜ | 12:00 ΠΜ | - |
6:30 ΜΜ | - | - |
6:50 ΜΜ | - | - |
7:10 ΜΜ | - | - |
7:30 ΜΜ | - | - |
7:50 ΜΜ | - | - |
8:10 ΜΜ | - | - |
8:30 ΜΜ | - | - |
8:50 ΜΜ | - | - |
9:10 ΜΜ | - | - |
9:30 ΜΜ | - | - |
9:55 ΜΜ | - | - |
10:15 ΜΜ | - | - |
10:35 ΜΜ | - | - |
11:00 ΜΜ | - | - |
11:20 ΜΜ | - | - |
12:00 ΠΜ | - | - |
Πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus - Α7 (Στουρναρη - Κηφισια (Πλ. Πλατανου))
Το πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus για τη διαδρομή Α7, Στουρναρη - Κηφισια (Πλ. Πλατανου), παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Αφετηρια Α7 (Στουρναρη) - Stoyrnarh σταθμός προς Τερμα (Πλ. Πλατανου) - Pl. Platanoy σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.