Α8
Α8 - Πολυτεχνειο - Ν. Ιωνια - Μαρουσι / Polytechneio - N. Ionia - Marousi Πρόγραμμα
Αναχώρηση από Αφετηρια Α8 (Πολυτεχνειο) - Polytechneio
Καθημερινές | Σάββατο | Κυριακή |
---|---|---|
5:00 ΠΜ | 5:00 ΠΜ | 5:20 ΠΜ |
5:20 ΠΜ | 5:25 ΠΜ | 5:55 ΠΜ |
5:40 ΠΜ | 5:45 ΠΜ | 6:30 ΠΜ |
5:55 ΠΜ | 6:10 ΠΜ | 7:05 ΠΜ |
6:10 ΠΜ | 6:30 ΠΜ | 7:40 ΠΜ |
6:25 ΠΜ | 6:50 ΠΜ | 8:15 ΠΜ |
6:40 ΠΜ | 7:10 ΠΜ | 8:45 ΠΜ |
6:50 ΠΜ | 7:30 ΠΜ | 9:10 ΠΜ |
7:05 ΠΜ | 7:50 ΠΜ | 9:35 ΠΜ |
7:15 ΠΜ | 8:15 ΠΜ | 10:05 ΠΜ |
7:25 ΠΜ | 8:35 ΠΜ | 10:35 ΠΜ |
7:35 ΠΜ | 8:55 ΠΜ | 11:05 ΠΜ |
7:45 ΠΜ | 9:15 ΠΜ | 11:35 ΠΜ |
7:55 ΠΜ | 9:30 ΠΜ | 12:05 ΜΜ |
8:10 ΠΜ | 9:50 ΠΜ | 12:35 ΜΜ |
8:20 ΠΜ | 10:05 ΠΜ | 1:10 ΜΜ |
8:30 ΠΜ | 10:20 ΠΜ | 1:45 ΜΜ |
8:40 ΠΜ | 10:40 ΠΜ | 2:15 ΜΜ |
8:55 ΠΜ | 11:00 ΠΜ | 2:45 ΜΜ |
9:05 ΠΜ | 11:15 ΠΜ | 3:15 ΜΜ |
9:15 ΠΜ | 11:35 ΠΜ | 3:50 ΜΜ |
9:30 ΠΜ | 11:55 ΠΜ | 4:20 ΜΜ |
9:40 ΠΜ | 12:10 ΜΜ | 4:50 ΜΜ |
9:55 ΠΜ | 12:25 ΜΜ | 5:20 ΜΜ |
10:05 ΠΜ | 12:40 ΜΜ | 5:55 ΜΜ |
10:20 ΠΜ | 1:00 ΜΜ | 6:25 ΜΜ |
10:35 ΠΜ | 1:20 ΜΜ | 6:55 ΜΜ |
10:45 ΠΜ | 1:40 ΜΜ | 7:25 ΜΜ |
11:00 ΠΜ | 1:55 ΜΜ | 7:55 ΜΜ |
11:10 ΠΜ | 2:15 ΜΜ | 8:20 ΜΜ |
11:25 ΠΜ | 2:35 ΜΜ | 8:50 ΜΜ |
11:40 ΠΜ | 2:55 ΜΜ | 9:25 ΜΜ |
11:50 ΠΜ | 3:15 ΜΜ | 10:00 ΜΜ |
12:05 ΜΜ | 3:35 ΜΜ | 10:40 ΜΜ |
12:20 ΜΜ | 3:55 ΜΜ | 11:20 ΜΜ |
12:30 ΜΜ | 4:10 ΜΜ | 12:00 ΠΜ |
12:45 ΜΜ | 4:30 ΜΜ | - |
12:55 ΜΜ | 4:50 ΜΜ | - |
1:10 ΜΜ | 5:10 ΜΜ | - |
1:20 ΜΜ | 5:25 ΜΜ | - |
1:30 ΜΜ | 5:45 ΜΜ | - |
1:40 ΜΜ | 6:00 ΜΜ | - |
1:50 ΜΜ | 6:15 ΜΜ | - |
2:00 ΜΜ | 6:35 ΜΜ | - |
2:10 ΜΜ | 6:55 ΜΜ | - |
2:20 ΜΜ | 7:15 ΜΜ | - |
2:35 ΜΜ | 7:35 ΜΜ | - |
2:45 ΜΜ | 7:55 ΜΜ | - |
3:00 ΜΜ | 8:15 ΜΜ | - |
3:10 ΜΜ | 8:35 ΜΜ | - |
3:20 ΜΜ | 9:00 ΜΜ | - |
3:30 ΜΜ | 9:30 ΜΜ | - |
3:45 ΜΜ | 10:00 ΜΜ | - |
4:00 ΜΜ | 10:30 ΜΜ | - |
4:15 ΜΜ | 11:05 ΜΜ | - |
4:30 ΜΜ | 11:35 ΜΜ | - |
4:40 ΜΜ | 12:00 ΠΜ | - |
4:50 ΜΜ | - | - |
5:05 ΜΜ | - | - |
5:15 ΜΜ | - | - |
5:30 ΜΜ | - | - |
5:40 ΜΜ | - | - |
5:55 ΜΜ | - | - |
6:10 ΜΜ | - | - |
6:25 ΜΜ | - | - |
6:40 ΜΜ | - | - |
6:55 ΜΜ | - | - |
7:10 ΜΜ | - | - |
7:30 ΜΜ | - | - |
7:45 ΜΜ | - | - |
8:05 ΜΜ | - | - |
8:20 ΜΜ | - | - |
8:35 ΜΜ | - | - |
8:55 ΜΜ | - | - |
9:10 ΜΜ | - | - |
9:30 ΜΜ | - | - |
9:45 ΜΜ | - | - |
10:00 ΜΜ | - | - |
10:20 ΜΜ | - | - |
10:40 ΜΜ | - | - |
11:05 ΜΜ | - | - |
11:30 ΜΜ | - | - |
12:00 ΠΜ | - | - |
Πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus - Α8 (Πολυτεχνειο - Ν. Ιωνια - Μαρουσι / Polytechneio - N. Ionia - Marousi)
Το πρόγραμμα Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Bus για τη διαδρομή Α8, Πολυτεχνειο - Ν. Ιωνια - Μαρουσι / Polytechneio - N. Ionia - Marousi, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Αφετηρια Α8 (Πολυτεχνειο) - Polytechneio σταθμός προς Ανατολ. Τερματ. Στ. Οακα - Maroysi σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.