ΜΑΡΚΌΠΟΥΛΟ - ΠΌΡΤΟ ΡΆΦΤΗ / MARKOPOULO - PORTO RAFTI - Άγιος Σπυρίδωνας - Αυλάκι Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Κυριακή έως Σάββατο
Σταθμός | Αναχώρηση #1 | Αναχώρηση #2 | Αναχώρηση #3 | Αναχώρηση #4 | Αναχώρηση #5 | Αναχώρηση #6 | Αναχώρηση #7 | Αναχώρηση #8 | Αναχώρηση #9 | Αναχώρηση #10 | Αναχώρηση #11 | Αναχώρηση #12 | Αναχώρηση #13 | Αναχώρηση #14 | Αναχώρηση #15 | Αναχώρηση #16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Άγιος Σπυρίδωνας | 7:10 ΠΜ | 8:10 ΠΜ | 9:10 ΠΜ | 10:10 ΠΜ | 11:10 ΠΜ | 12:10 ΜΜ | 1:10 ΜΜ | 2:10 ΜΜ | 3:10 ΜΜ | 4:10 ΜΜ | 5:10 ΜΜ | 6:10 ΜΜ | 7:10 ΜΜ | 8:10 ΜΜ | 9:10 ΜΜ | 10:10 ΜΜ |
Ηρακλέους | 7:11 ΠΜ | 8:11 ΠΜ | 9:11 ΠΜ | 10:11 ΠΜ | 11:11 ΠΜ | 12:11 ΜΜ | 1:11 ΜΜ | 2:11 ΜΜ | 3:11 ΜΜ | 4:11 ΜΜ | 5:11 ΜΜ | 6:11 ΜΜ | 7:11 ΜΜ | 8:11 ΜΜ | 9:11 ΜΜ | 10:11 ΜΜ |
Περικλέους | 7:12 ΠΜ | 8:12 ΠΜ | 9:12 ΠΜ | 10:12 ΠΜ | 11:12 ΠΜ | 12:12 ΜΜ | 1:12 ΜΜ | 2:12 ΜΜ | 3:12 ΜΜ | 4:12 ΜΜ | 5:12 ΜΜ | 6:12 ΜΜ | 7:12 ΜΜ | 8:12 ΜΜ | 9:12 ΜΜ | 10:12 ΜΜ |
Σαλαμίνος | 7:13 ΠΜ | 8:13 ΠΜ | 9:13 ΠΜ | 10:13 ΠΜ | 11:13 ΠΜ | 12:13 ΜΜ | 1:13 ΜΜ | 2:13 ΜΜ | 3:13 ΜΜ | 4:13 ΜΜ | 5:13 ΜΜ | 6:13 ΜΜ | 7:13 ΜΜ | 8:13 ΜΜ | 9:13 ΜΜ | 10:13 ΜΜ |
Λεωφόρος Γρέγου 2 | 7:14 ΠΜ | 8:14 ΠΜ | 9:14 ΠΜ | 10:14 ΠΜ | 11:14 ΠΜ | 12:14 ΜΜ | 1:14 ΜΜ | 2:14 ΜΜ | 3:14 ΜΜ | 4:14 ΜΜ | 5:14 ΜΜ | 6:14 ΜΜ | 7:14 ΜΜ | 8:14 ΜΜ | 9:14 ΜΜ | 10:14 ΜΜ |
Λεωφόρος Γρέγου 3 | 7:15 ΠΜ | 8:15 ΠΜ | 9:15 ΠΜ | 10:15 ΠΜ | 11:15 ΠΜ | 12:15 ΜΜ | 1:15 ΜΜ | 2:15 ΜΜ | 3:15 ΜΜ | 4:15 ΜΜ | 5:15 ΜΜ | 6:15 ΜΜ | 7:15 ΜΜ | 8:15 ΜΜ | 9:15 ΜΜ | 10:15 ΜΜ |
Λεωφόρος Γρέγου | 7:16 ΠΜ | 8:16 ΠΜ | 9:16 ΠΜ | 10:16 ΠΜ | 11:16 ΠΜ | 12:16 ΜΜ | 1:16 ΜΜ | 2:16 ΜΜ | 3:16 ΜΜ | 4:16 ΜΜ | 5:16 ΜΜ | 6:16 ΜΜ | 7:16 ΜΜ | 8:16 ΜΜ | 9:16 ΜΜ | 10:16 ΜΜ |
Αυλακίου | 7:17 ΠΜ | 8:17 ΠΜ | 9:17 ΠΜ | 10:17 ΠΜ | 11:17 ΠΜ | 12:17 ΜΜ | 1:17 ΜΜ | 2:17 ΜΜ | 3:17 ΜΜ | 4:17 ΜΜ | 5:17 ΜΜ | 6:17 ΜΜ | 7:17 ΜΜ | 8:17 ΜΜ | 9:17 ΜΜ | 10:17 ΜΜ |
Υποκατάστημα Δημαρχείου | 7:18 ΠΜ | 8:18 ΠΜ | 9:18 ΠΜ | 10:18 ΠΜ | 11:18 ΠΜ | 12:18 ΜΜ | 1:18 ΜΜ | 2:18 ΜΜ | 3:18 ΜΜ | 4:18 ΜΜ | 5:18 ΜΜ | 6:18 ΜΜ | 7:18 ΜΜ | 8:18 ΜΜ | 9:18 ΜΜ | 10:18 ΜΜ |
Αυλακίου 2 | 7:19 ΠΜ | 8:19 ΠΜ | 9:19 ΠΜ | 10:19 ΠΜ | 11:19 ΠΜ | 12:19 ΜΜ | 1:19 ΜΜ | 2:19 ΜΜ | 3:19 ΜΜ | 4:19 ΜΜ | 5:19 ΜΜ | 6:19 ΜΜ | 7:19 ΜΜ | 8:19 ΜΜ | 9:19 ΜΜ | 10:19 ΜΜ |
Αγία Μαρίνα | 7:20 ΠΜ | 8:20 ΠΜ | 9:20 ΠΜ | 10:20 ΠΜ | 11:20 ΠΜ | 12:20 ΜΜ | 1:20 ΜΜ | 2:20 ΜΜ | 3:20 ΜΜ | 4:20 ΜΜ | 5:20 ΜΜ | 6:20 ΜΜ | 7:20 ΜΜ | 8:20 ΜΜ | 9:20 ΜΜ | 10:20 ΜΜ |
Αυλακίου 3 | 7:21 ΠΜ | 8:21 ΠΜ | 9:21 ΠΜ | 10:21 ΠΜ | 11:21 ΠΜ | 12:21 ΜΜ | 1:21 ΜΜ | 2:21 ΜΜ | 3:21 ΜΜ | 4:21 ΜΜ | 5:21 ΜΜ | 6:21 ΜΜ | 7:21 ΜΜ | 8:21 ΜΜ | 9:21 ΜΜ | 10:21 ΜΜ |
Αυλακίου 4 | 7:22 ΠΜ | 8:22 ΠΜ | 9:22 ΠΜ | 10:22 ΠΜ | 11:22 ΠΜ | 12:22 ΜΜ | 1:22 ΜΜ | 2:22 ΜΜ | 3:22 ΜΜ | 4:22 ΜΜ | 5:22 ΜΜ | 6:22 ΜΜ | 7:22 ΜΜ | 8:22 ΜΜ | 9:22 ΜΜ | 10:22 ΜΜ |
Ορφανού | 7:23 ΠΜ | 8:23 ΠΜ | 9:23 ΠΜ | 10:23 ΠΜ | 11:23 ΠΜ | 12:23 ΜΜ | 1:23 ΜΜ | 2:23 ΜΜ | 3:23 ΜΜ | 4:23 ΜΜ | 5:23 ΜΜ | 6:23 ΜΜ | 7:23 ΜΜ | 8:23 ΜΜ | 9:23 ΜΜ | 10:23 ΜΜ |
Αυλάκι | 7:24 ΠΜ | 8:24 ΠΜ | 9:24 ΠΜ | 10:24 ΠΜ | 11:24 ΠΜ | 12:24 ΜΜ | 1:24 ΜΜ | 2:24 ΜΜ | 3:24 ΜΜ | 4:24 ΜΜ | 5:24 ΜΜ | 6:24 ΜΜ | 7:24 ΜΜ | 8:24 ΜΜ | 9:24 ΜΜ | 10:24 ΜΜ |
Πρόγραμμα ΚΤΕΛ Αττικής Bus - ΜΑΡΚΌΠΟΥΛΟ - ΠΌΡΤΟ ΡΆΦΤΗ / MARKOPOULO - PORTO RAFTI (Άγιος Σπυρίδωνας - Αυλάκι)
Το πρόγραμμα ΚΤΕΛ Αττικής Bus για τη διαδρομή ΜΑΡΚΌΠΟΥΛΟ - ΠΌΡΤΟ ΡΆΦΤΗ / MARKOPOULO - PORTO RAFTI, Άγιος Σπυρίδωνας - Αυλάκι, παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Άγιος Σπυρίδωνας σταθμός προς Αυλάκι σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Bus. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας ΚΤΕΛ Αττικής.