Τ7 - Ασκληπιειο Βουλας - Αγια Τριαδα (Πρωτο Δρομολογιο) / Asklipieio Voulas - Agia Triada (First Train) Πρόγραμμα
Πρόγραμμα Κυριακή έως Σάββατο
Σταθμός | Αναχώρηση #1 |
---|---|
Ασκληπιείο Βούλας - Asklipiio Voulas | 5:31 ΠΜ |
Κολυμβητήριο - Kolimvitirio | 5:33 ΠΜ |
Πλατεία Εσπερίδων - Platia Esperidon | 5:35 ΠΜ |
Αγγέλου Μεταξά - Aggelou Metaxa | 5:36 ΠΜ |
Πλατεία Κατράκη - Platia Katraki | 5:38 ΠΜ |
Παλαιό Δημαρχείο - Palaio Dimarchio | 5:40 ΠΜ |
Παραλία Γλυφάδας - Paralia Glyfadas | 5:42 ΠΜ |
Πλατεία Βεργωτή - Platia Vergoti | 5:43 ΠΜ |
Κέντρο Ιστιοπλοϊας - Kentro Istioploiias | 5:44 ΠΜ |
Ελλήνων Ολυμπιονικών - Ellinon Olibionikon | 5:45 ΠΜ |
Άγιος Αλέξανδρος - Aghios Alexandros | 5:46 ΠΜ |
2η Αγίου Κοσμά - 2 Aghiou Kosma | 5:48 ΠΜ |
1η Αγίου Κοσμά - 1st Aghioy Kosma | 5:49 ΠΜ |
Ελληνικό - Elliniko | 5:50 ΠΜ |
Λουτρά Αλίμου - Loutra Alimou | 5:51 ΠΜ |
Ζέφυρος - Zefiros | 5:53 ΠΜ |
Καλαμάκι - Kalamaki | 5:54 ΠΜ |
Μαρίνα Αλίμου - Marina Alimou | 5:56 ΠΜ |
Πικροδάφνη (Κάθοδος) - Pikrodafni | 5:57 ΠΜ |
Εδέμ - Edem | 5:59 ΠΜ |
Μπάτης - Batis | 6:01 ΠΜ |
Φλοίσβος - Flisvos | 6:02 ΠΜ |
Πάρκο Φλοίσβου - Parko Flisvou | 6:03 ΠΜ |
Τροκαντερό - Trokantero | 6:05 ΠΜ |
Αγία Σκέπη - Aghia Skepi | 6:06 ΠΜ |
Δέλτα Φαλήρου - Delta Falirou | 6:07 ΠΜ |
Τζιτζιφιές - Tzitzifies | 6:08 ΠΜ |
Καλλιθέα - Kallithea | 6:09 ΠΜ |
Μοσχάτο - Moschato | 6:11 ΠΜ |
Νέο Φάληρο - Neo Faliro | 6:13 ΠΜ |
Γήπεδο Καραισκάκη - Gipedo Karaiskaki | 6:15 ΠΜ |
Μικράς Ασίας - Mikras Asias | 6:17 ΠΜ |
Λαμπράκη - Lampraki | 6:21 ΠΜ |
Ευαγγελιστρία - Evanggelistria | 6:24 ΠΜ |
Πλατεία Δεληγιάννη - Plateia Deligianni | 6:26 ΠΜ |
Δημοτικο Θέατρο - Dimotiko Theatro | 6:28 ΠΜ |
Αγία Τριάδα - Agia Triada | 6:30 ΠΜ |
Πρόγραμμα ΣΤΑΣΥ - STASY Light Rail - Τ7 (Ασκληπιειο Βουλας - Αγια Τριαδα (Πρωτο Δρομολογιο) / Asklipieio Voulas - Agia Triada (First Train))
Το πρόγραμμα ΣΤΑΣΥ - STASY Light Rail για τη διαδρομή Τ7, Ασκληπιειο Βουλας - Αγια Τριαδα (Πρωτο Δρομολογιο) / Asklipieio Voulas - Agia Triada (First Train), παρέχει στους επιβάτες ένα αξιόπιστο χρονοδιάγραμμα. Το χρονοδιάγραμμα αφορά το πρόγραμμα ταξιδιού από Ασκληπιείο Βούλας - Asklipiio Voulas σταθμός προς Αγία Τριάδα - Agia Triada σταθμός, ωστόσο το πρόγραμμα ενδέχεται να ενημερωθεί για διαφορετικούς λόγους.
Μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση σε ένα διαδικτυακό πρόγραμμα σε πραγματικό χρόνο ή να προβάλετε μια εκτυπώσιμη έκδοση του προγράμματος Light Rail. Σχεδιάστε το ταξίδι σας σύμφωνα με το πρόγραμμα για σήμερα, αύριο, τις καθημερινές ή το Σαββατοκύριακο με το αξιόπιστο και ενημερωμένο πρόγραμμά μας ΣΤΑΣΥ - STASY. Ενημερώνουμε το πρόγραμμα της Τ7, από Βάρης - Βούλας - Βουλιαγμένης σε Πειραιώς, καθημερινά τα μεσάνυχτα.
Τ7 Προγράμματα εναλλακτικών οδηγιών
- Τ7 Πρόγραμμα - Ασκληπιειο Βουλας - Αγια Τριαδα / Asklipieio Voulas - Agia Triada
- Τ7 Πρόγραμμα - Αγια Τριαδα - Ασκληπιειο Βουλας [Πρωτο Δρομολογιο] / Agia Triada - Asklipieio Voulas [First Train]
- Τ7 Πρόγραμμα - Ασκληπιειο Βουλας - Αγια Τριαδα (Τελευταιο Δρομολογιο) / Asklipieio Voulas - Agia Triada (Last Train)
- Τ7 Πρόγραμμα - Αγια Τριαδα - Ασκληπιειο Βουλας / Agia Triada - Asklipieio Voulas
- Τ7 Πρόγραμμα - Αγια Τριαδα - Ασκληπιειο Βουλας [Τελευταιο Δρομολογιο] / Agia Triada - Asklipieio Voulas [Last Train]